• Dinamosaur
    1.5k
    kad zaživi program vjernosti, po ovome ce netko skupljat bodove i na prepustanju mjesta i na dolasku. A jos ce se ljudi svadati po zapadu.
    Mpzda jos sustav ne stima kako bi trebao
  • Papastrumf
    12.2k

    Pricekaj ponedjeljak.
  • ZgDLions
    395

    To je kao sarkazam ili neka fora sa manje na Šibeniku, ono pila naopako.
  • Fran
    1
    kako ide prodaja?
  • Bosskovitz
    11.7k
    cijene su učinile svoje očito, baš nepotrebno.NKDZ86

    Ne razumijem kaj je nepotrebno? Hajduk je za pretkolo ECL-a Zapad naplaćivao jednako kao kaj Dinamo naplaćuje Zapad za play-off LP - znaci sigurno bi ga naplacivali vise od nas. Rijeka je za pretkolo EL naplaćivala Zapad od 40€ do 75€ - em je vise nego sto mi naplacujemo play-off LP, em bi ga oni sigurno naplaćivali više. Osijek ovdje bolje ne spominjati, oni ulaznice gotovo da dijele jer su za razliku od ostalih treći klub po popularnosti u vlastitom gradu, o regiji da ne govorimo.

    Dinamo ima treće najjeftinije ulaznice od četiri najveća kluba u Hrvatskoj iako je toliko razina iznad preostala tri da je pomalo uvredljivo govoriti o “cetiri najveca”. Da, imamo uvjerljivo najruzniji stadion sto snizava vrijednost ulaznice, no isto tako imamo i uvjerljivo najbolju, šampionsku momčad koja igra najelitnije nogometno natjecanje na svijetu, sto podize vrijednost ulaznice. Ostali hrvatski klubovi mogu samo sanjati da uopće dođu do toga da igraju s klubovima jačine Qarabaga, mi protiv njih istrčavamo na teren kao favoriti. A ako prođemo, dolazit će nam na Maksimir klubovi koje navijači Osijeka i Rijeke mogu gledati samo na TV-u, a Hajduk plaća milijune da im s drugim timom dođu odigrati prijateljsku za klupske rođendane. Mi ćemo se boriti s njima za bodove i poginuti na terenu i na tribinama. Dva smo različita svijeta.

    Evo gledam dalje: Slovan naplaćuje glavnu tribinu za playoff LP 45-50€, zanimljivo - prosječna plaća u Slovačkoj je oko 200€ niza od hrvatske i oko 400€ niza od zagrebacke. Na jednoj Marakani gdje Vučićev režim financira klub i daje narodu kruha i igara koštaju 22-35€.

    Ne kazem da je cijena jeftina, ali naprosto niste u pravu vi koji govorite da je preskupo. Svi mi znamo da fali taj istok, ta pučka, građanska tribina između Zapada i Sjevera - ali nema je. Ne moze ju se izmisliti. U situaciji smo kakvoj jesmo ne zbog ljudi u klubu, ne cak toliko ni zbog ljudi koji su nekada bili u klubu, nego zbog visedesetljetnog gradskog nemara prema svojoj imovini i jebenoj nesreći da su nas pogodila dva ogromna potresa.

    Tako je kako je. Tko zeli pronaci ce nacin, tko ne zeli pronaci ce izliku. Novi Maksimir imat ce sigurno brdo razlicitih sektora za svakog po mjeri, ovaj nazalost nema i trebamo se snalaziti s onim kaj imamo.
  • austrijanac
    4k
    Evo gledam dalje: Slovan naplaćuje glavnu tribinu za playoff LP 45-50€, zanimljivo - prosječna plaća u Slovačkoj je oko 200€ niza od hrvatske i oko 400€ niza od zagrebacke. Na jednoj Marakani gdje Vučićev režim financira klub i daje narodu kruha i igara koštaju 22-35€.Bosskovitz

    Mi smo zlatna sredina. RBS ima cijene kao mi, a o uvjetima života neću uopće ni spominjat. Tako da ima pozitivnih i negativnih usporedbi, sve zavisi kako gledaš.

    Tako da ako smo zadovoljni zlatnom sredinom, neka bude. Nitko nam ništa onda ne može reć.
  • Liks90
    1.9k
    1515 cca ostalo za sjever dolje. Za zapad 1769 ulaznica
  • AC1593
    502
    RBS je klub koji cijenom karata mora privuci ljude na stadion jer nisam siguran da bi inace imali ljudi na stadionu. Umjetan sponzorski klub. Znali su oni imati i gotovo prazan stadion na pocetku. Ne pratim ih sad onako redovito pa ne znam kakva je situacija sad.

    Zanima me vise kakve cijene recimo ima Rapid ili Austria Bec ili Sturm Graz.
  • Borovljanin
    74

    Okej, onda imamo drugi problem. Ja sa zapada nisam vidio gdje ima slobodnih mjesta. Imao sam kartu za sektor 3 i otišao sam na sektor 3. Kako je onda moguće da je taj sektor bio zakrčen? Imam slike na mobitelu, od vrha do dna tribine su ljudi sjedili (kao i ja) na stepenicama. Nije problem, ne žugam, baš suprotno, želim dati dobronamjernu kritiku. Mora se onda paziti da ljudi uđu i ostanu na svom sektoru. Sjedim li na svojoj stolici ili ne mi je osobno nebitno. Ionako ne mogu birati mjesto gdje ću sjediti (što bi se isto moglo promijeniti). Redari bi trebali paziti da ljudi završe na svom sektoru, a ne da je jedan prepun, a drugi, eto izgleda, ostaju nepopunjeni. Na zapad kada idem uvijek ciljam biti na svom sektoru, ali znam da nitko ne provjerava gdje sam točno ušao na tribinu. Eto, za ubuduće, ako se nastavi lijepi trend dolazaka na stadion da sve to bude bolje i bolje. lp
  • Bosskovitz
    11.7k
    RBS ima cijene kao mi, a o uvjetima života neću uopće ni spominjat.austrijanac

    RBS je isto prilično specifičan klub, svi znamo zašto. U zemlji s prosječnom plaćom dva i pol puta većom od naše imaju cijene kao mi, uvjete puno bolje nego mi i veći stadion, više nego duplo skuplju momčad od nas, podjednako su uspješni - a prosječna gledanost u ligi prošle sezone im je bila svega desetak posto veća od naše. Nije ni malo pretjerano očekivati da ćemo ih ove sezone prestići.
  • sport
    3.3k
    Redari su nekada provjeravali ulaznice prije ulaska na sektor a sad se prolazi bez da te itko išta pita.Jednostavno,kad netko iz sektora 7 želi ući na tribinu na sektoru 4 redar bi ga trebao kod pregleda ulaznice uputiti na taj ulaz.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nije problem, ne žugam, baš suprotno, želim dati dobronamjernu kritiku.Borovljanin

    Sve okej, potpuno razumljivo. Nažalost, tu kulturu se na ovom Maksimiru vjerojatno neće promijeniti i to ćemo se učiti s novim stadionom na kojem će vjerojatno moći i birati mjesta. Ali kada na ovom postoji problem - obratite se zaštitarima. Iz mog iskustva, ljudi su na Zapadu susretljivi i pomoći će vam.

    A za sjedenje i stajanje po prolazima, time će se svakako trebati pozabaviti već od utorka jer se to na Zapadu ne smije dopuštati.
  • DrawTube
    4.7k
    nadam se da će se na Kranjci moći birati mjesta za sve tribine osim Istoka

    Nema mi smisla na navijačkoj tribini imati taj sustav

    meni su riječani enigma. Žele gledati Rijeku i skup im je istok ali bi radije ostali doma neg platili sjever 100 eura jeftinije.
  • Bosskovitz
    11.7k


    A gle, ulaznica ti se mora izdati za konkretno sjedalo, kao i danas na Sjeveru. Mislim da je piece of cake isprogramirati opcija da klikneš i dodijeli ti bilo koje mjesto u odabranom sektoru/tribini. U najgorem slučaju, uvijek kad kupuješ online ti ponudi neko mjesto automatski - samo ga kupiš i to je to.
  • Simpatizer
    270
    ako ćemo reć da je Red Bull specifičan klub, onda ja mogu isto reć i za Rijeku i hajduk

    Rijeka je bezobrazno digla cijene i mnogo navijača se naljutilo, kad su se objavile cijene čak je i ovdje na zoni bio nekakav konsenzus da su pretjerane

    Meni je na TV njihov zapad izgledao više prazan nego pun

    Hajduk je u Splitu gdje je hrpetina ljudi puno ko brod od iznajmljivanja apartmana, usred sezone gdje je u gradu ne znam koliko tisuća turista, imaju 20 tisuća godišnjaka koji plaćaju 240/300€ godišnje

    A na njihovom forumu sam vidio da i dosta ljudi sad piše da su cijene pre skupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.