• scarface
    264
    Tada su 1981. svi u Međugorju navijali za Dinamo.
    Pričao mi pokojni dida. Biti Dinamovac tada je bio znak ponosa, domoljublja, hrvatstva...i ondašnjoj vlasti veliki problem...
  • NORTE
    11.4k
    Derbi 13.5.2001.
    Slika koju nisam viđao.
    Moćni sjever s legendarnim transparentima i lijepom proljetnom šalijadom.
    13-5-2001.jpg

    Inače prvi transparent "volim te mama, al' ne više od dinama" je nastao još 1982., a ovaj sa slike mislim 1991.
  • nemapredaje
    3.2k


    Jel to ona “retro” tekma kad se glumilo osamadesete?
  • NORTE
    11.4k
    Jel to ona “retro” tekma kad se glumilo osamadesete?nemapredaje

    Ne, retro derbi je bio 13.4.2003.
    FB-IMG-1723907528056.jpg
  • plavi72
    831
    Slika je s "retro" derbija,ali godina prije 2003.,izgubili Rapajić dao gol iz slobodnog !
  • NORTE
    11.4k
    Slika je s "retro" derbija,ali godina prije 2003.,izgubili Rapajić dao gol iz slobodnog !plavi72

    Tako je, u pravu si, izgubili taj derbi pred kraj sezone, ali svejedno postali prvaci 2003.

    BBB i općenito navijači pokret su i tad bili teški retro pa se nije imalo šta ni "glumit 80-e", osim tih spitki koje su tad opet okrenute naopako.
  • Dino
    2.6k
    Sad je proslo vec dovoljno vremena da nabacimo retro derbi 2003.
  • Medvedgrad
    257
    Sad je proslo vec dovoljno vremena da nabacimo retro derbi 2003.Dino

    Znači navijanje bez bubnjeva.
  • masacusec
    3.5k
    Jedan od najjačih derbija, plave dimne (njih 150) na našoj tribini. Sjećam se da smo tekmu prije razbili Zagreb s 5:0 i sve je ukazivalo na naše gaženje tovara, no na terenu sasvim drukčija slika nego na tribini; naša sramotna igra.
  • plavi72
    831
    Tih godina smo imali koreografiju u Splitu kako mač probija Poljud ima li možda netko sliku,papiri plavi i zastava preko pola naše tribine na jugu mač kroz Poljud !
    Našao...stavio na profilnu,ne znam ovdje :love: .
  • Dr Hofmann
    833
    Sjećam se otvorenja Sjevera, mislim da je jebeni Mario Cvitanović zabio neki gol iz slobodnjaka. Bio je show s murijom (brijem da su tad bili u zelenim uniformama) i stolice su letjele svuda, a nas trojica klinaca od 14,15 godina usred tog kaosa. Nikad neću zaboraviti jednog skinheada kako nas je obranio od murije (na sredini tribine), ako si živ i zdrav frende i čitaš možda Zonu, javi se da popijemo sto piva.

    Edit: Našao na Zoni pet godina stari upis o tome...., jebem te živote https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/9966
  • Neron53
    589
    Zeleni su usli na tribinu tek 15, 20 min poslije pocetka sukoba s interventnom(tada u sivim uniformama) i zapravo su sprijecili eskalaciju .
  • Zigi
    2.4k
    IMG-20240817-WA0001.jpg meni nepoznata utakmica, iz Jugoslavije slika, vrlo moguće Bergamo
  • Neron53
    589
    Ovaj s bakljom mi lici na Bradu :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.