• Daliban
    1.6k
    Da je Mmaee još i brz i okretan, koštao bi 56 milijuna eura i igrao za Liverpool.San Lorenzo

    Da. Zato sam se nadao da ćemo pronaći nekog mladog i neafirmiranog stopera s tim kvalitetama. To je jedini način da se domognemo takve kvalitete.
  • Marley
    1.6k
    nije ni meni to jasno, stoput sam se pitala, tko je tocno to zakuhao i zasto.
    No, srecom je sve ispalo na kraju dobro. I on se pokazao jos jaci i bolji.
    Ali, moglo je i ne ispast.
    Ne volim vise ni razmisljat o tome. Malo je ipak too much kad ti takve stvari pocnu utjecat na opce raspolozenje i na obiteljski zivot haha
  • Marcinko
    595
    Zato sam se nadao da ćemo pronaći nekog mladog i neafirmiranog stopera s tim kvalitetamaDaliban

    Eno stoje u redu takvi mladi igrači, a cijena prava sitnica.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Da. Zato sam se nadao da ćemo pronaći nekog mladog i neafirmiranog stopera s tim kvalitetama. To je jedini način da se domognemo takve kvalitete.Daliban

    Je, i takvog ćeš odmah gurnuti u vatru u LP? Briljantna ideja. Kolega je već napisao, takvi koji zadovoljavaju sve te uvjete su nam financijski nedostupni.
  • Daliban
    1.6k
    Eno stoje u redu takvi mladi igrači, a cijena prava sitnica.Marcinko

    Je, i takvog ćeš odmah gurnuti u vatru u LP? Briljantna ideja. Kolega je već napisao, takvi koji zadovoljavaju sve te uvjete su nam financijski nedostupni.Mr Anderson

    Cijena, dostupnost, ovo, ono, to su sve sekundarna pitanja. Poanta je da je takav stoper ono što nam fali. S obzirom da ga nemamo, igrao bi mi Max jer barem dobro otvara.
  • Kepec
    5.4k
    Evo nakon kraće stanke i odmora vrijeme je da se i na Zoni pokoja riječ napiše. Za početak ne sjećam se kada je tema utakmice prošla bez negativnih komentara, samo pozitivni napisi hvale i slave, a to upravo i opisuje jučerašnji dan i tekmu.
    Ne znam koji mi je pogodak i asistencija bolji, Petkovo proigravanje za bombu Rileta, Ademijeva lopta kroz obranu i fantastično utrčavanje Špikića ili još jedna majstorska lopta Petka za još bolju realizaciju Kulenovića.
    Spoj s jugom i Šibenčani poručuju do kraja poluvremena, a kasnije O Dinamo mi volimo sa zapadom su uz ove krasotice od golova sigurno vrhunac večeri.
    Nova pjesma je vrh, petak navečer 12 000 ljudi protiv Šibenika u srcu 8. mjeseca je pokazatelj i najava kaj nas čeka u narednom periodu.
    Idemo po tu Ligu prvaka, idemo se boriti s najboljima, a male klubove iz HNL-a usputno ponižavat na terenu i naravno na tribinama.
    Dinamo Zagreb iznad svih.
  • Mazalo
    176
    Nakon gotovo godine dana opet na sjeveru i vidim puno roditelja sa djecom, te kako klinci fanatično navijaju! Meni kao roditelju su došle suze na oči!
    Tako se odgajaju nove generacije, naklon do poda svima sinoć!!!
  • Gelipter
    3.7k
    Ima jedno mjesto... koje je predugo odisalo sivilom, negativom, često djelovalo otužno... i sad je nedavno napokon eksplodiralo. Kako je prije nekoliko godina u tom sumornom razdoblju otprilike glasila jedna poruka Boysa: "Iz reperesije i ugnjetavanja rodit će se tisuće pobjeda!"
    Jučer čisti užitak od igre do tribine. Polako sve sjeda na svoje mjesto. Tko bi mogao prije samo nekoliko godina zamisliti ovo od jučer kaj nam polako postaje pod normalno iako konstatno rastemo. Neka tako i ostane!
    EMOCIJA POSTAJE TRADICIJA!
  • Zagi
    7.6k
    Samo da se dovodi, kupuje i mijenja... Nije bitno koga, jos bolje ak ispadne loš, pa onda mogu kenjati kak se loše dovelo...Paggini

    Joj daj ajde. Kao da se početak sezone nije dogodio.
    Nevistić je primao golove kao na traci, kaj god bi mu puknuli ušlo bi.
    Izgledao je skroz poražen. Čavlina je nizao jako dobre utakmice.

    Jakir je Nevu maknuo od pritiska, svaka čast na toj pedagoškoj reakciji. Spasio mu je karijeru.
    Neva se vratio jači nego prije, mentalno stabilniji. Teško da je to netko mogao predvidjeti.

    Dobili smo vrhunskog golmana i sada je ta dilema riješena. Ali pretvarati se da je rezultat bio izvjestan i da zazivanje Čavline nije imalo niti u jednom trenutku smisla je onak ... Žestoki general poslije bitke.
  • Zoran
    41
    Divno je biti Dinamovac, ta sreca s kojom idem na utakmicu i s utakmice doma-neprocjenjivo. Sada cekam snimku na max-u pa da u miru jos jedamput pogledam tekmu. Jedva cekam utorak. Na svakom koraku se osjeca pozitiva do koje je doslo promjenom uprave. Samo Dinamo.
  • Boycie
    1.1k
    I takvo ruglo kakvo je, nase je i nama najdraze... Maksimalno uljepsat i uzivat u njemu dok je jos tu... Evo novi travnjak, semafor, skeneri, nove loze, fan shop na sjeveru, sad ce i grafiti... i za kraj neka budu champions league reklame...
  • Zagi
    7.6k
    Da. Zato sam se nadao da ćemo pronaći nekog mladog i neafirmiranog stopera s tim kvalitetama. To je jedini način da se domognemo takve kvalitete.Daliban

    Jel netko obratio pozornost na Morrisona? Hype je već tu , jel valja mali?
    Ja kada dinamo igra, uopče ne obračam pozornost na protivnike...
  • cibona
    2.9k
    ali njemu je Dinamo vrhunac karijere i on je svjestan togaMr Anderson

    Što je loše u tome da ti Dinamo bude vrhunac karijere :smile:
  • Paggini
    19.6k
    Nevistić je primao golove kao na traci, kaj god bi mu puknuli ušlo bi.
    Izgledao je skroz poražen. Čavlina je nizao jako dobre utakmice.
    Zagi

    Pa u tom je problem, što ekipa ovdje zaziva smjene i prodaje i ovo i ono naspram razvoja. A ovo general poslije bitke, slobodno mi nadji gdje sam ja ikad zazivao Cavlinu na gol Dinama, nećeš to naći.

    I da, gledao sam i tad Čavlinu u ovim "petak popodne" utakmicama, uvijek je imao kikseva gorih od Neve, samo što Lokomotiva je imala 10-12 udaraca u okvir, pa se apostrofira tih 8 jebenih obrana, a ne potencira se taj jedan ili dva kiksa.

    Nevistić ima jedan ili dva ozbiljna udarca po utakmici osim LP, EL ekipa, ako ne obrani ili ne daj bože kiksa jedan od ta dva ozbiljna udarca odma je kikser. Vidi se to i na jucerasnjoj utakmici - jedan ozbiljan udarac na koji je izvrsno reagirao dvaput. I to je to.

    Zazivanje Čavline je čisto padanje pod PR i medijsku mašineriju i smiješno mi je bilo tad, sad još smješnije jer se sad kod Osijeka vidi tek koliko je Čavlina znao kiksati i prošle godine, nije to ništa novo, samo što, opet, nitko nije gledao Loksu osim protiv Rijeke, Hajduka i Dinama gdje je brat bratu dobro izgledao.

    Čavlina je strasno talentiran, to se vidi i nadam se da će izrasti u golmana koji treba Dinamu, ali nije to bio tad, niti je on to sad.
  • Praskaton
    2.3k
    Ja kada dinamo igra, uopče ne obračam pozornost na protivnike...Zagi

    Ni ti ne mozes pratit kako se dvije mase mijenjaju i pokrivaju prostor kroz vrijeme ? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.