• Simpatizer
    270
    Ja kupio ulaznicu i dobio broj sjedala, kad ono godišnjak sjedi na njoj, čak mi je i pokazao godišnju iskaznicu.

    Je li moguće da je to neka greška u tom sustavu sjedni na moje mjesto?
  • Giovanni86
    121
    vjerovatno su se ubrojali godišnjaci koji nisu ustupili mjesto.
  • NORTE
    11.4k
    prije bi baš pisalo na semaforu "za današnju tekmu izdano je x ulaznica " a jučer je pisalo "danas vas je y"Hnlovac
    Broj izdanih, rekao je spiker.
    Na vizualu na semaforu je pisalo "večeras vas je", a to nije točno.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever dolje ostalo 1635 cca, zapad ostalo u prvokupu 1817 ulaznica
  • Ludovic IX
    7.2k
    na zapadu su ljudi po stepenicama bili. Bio je pun ko sipak ili se meni tak činilo sa središnjeg dijela. Sjever je bio isto pun.. .eni se čini da je kapacitet bio ispunjen
  • Papastrumf
    12.2k

    Napisao sam na strenici prije. Na zapadu je bilo dosta mjesta prema jugu. Vi to niste mogli vidjeti sa zapada, ali sa sjevera se jasno vidjelo.
  • Boycie
    1.1k
    Prema sjeveru krcato, prema jugu je bilo lufta, al po meni ne vise od 500 mjesta prazno...

    https://i.postimg.cc/QNQhmrLP/20240816-214148.jpg
  • Crni86
    3.5k
    ovo je nedopustivo i ozbiljan previd ak je istina.

    Da nije kolega prepustio mjesto za utorak?
  • Bosskovitz
    11.7k
    previše prodanih karata za tribinu…Borovljanin

    Ne može se za tribinu prodati više karata nego što ima mjesta i svaka osoba koja je došla na Zapad ima svoje mjesto. Sjedenja po stepenicama ne smije biti, na to sam prošle godine upozoravao zaštitare i neću se libiti i ove godine jer su u europskim utakmicama kazne od UEFA-e za to veće od kazni za baklje. Svatko ima svoje sjedalo, sjednite na njega i bit će mjesta za sve.

    Kad vidite da su tako neki turisti izgubljeni, probajte im pomoći. Ljudi su vjerojatno u šoku od samog stadiona, puno će im značiti da im netko dođe i pita trebaju li pomoć. Ajmo biti dobri domaćini takvim ljudima.
  • dmil
    299
    Pomoglo bi i da se brojevi redova (trenutno je boja tih brojeva u katastrofalnom stanju) tribina malo osvjeze, nebi bilo lose ni napisati koji brojevi sjedalica su na kojoj strani stepenica, jer sam jucer vidio hrpu ljudi koji bezglavo setaju po stepenicama i ne znaju koji je njihov red, a i kad saznaju ne znaju oce lijevo ili desno jer nigdje (osim na stolicama gdje vec ljudi sjede) ne pise raspon brojeva stolica
  • tp1997
    269
    I ako se nešto nije promijenilo od prošle sezone, sjedala na zapadu gore (koji će biti otvoren za Europu) nisu niti numerirana. Dakle, to što tebi na karti piše broj ne znači ništa, praktički je nemoguće sjesti na vlastito mjesto.
  • Simpatizer
    270
    Da nije kolega prepustio mjesto za utorakCrni86

    Ja pojma nemam, došao sam na to sjedalo, sjedio je tamo, rekao je da ima godišnju ulaznicu i pokazao mi ju je. Ja sam sjeo odmah pored, srećom nitko nije došao da me ustane .

    Je li on iskoristio tu opciju sjedni na moje mjesto ili nije ja jednostavno ne mogu znati.

    Meni neka logika nalaže da ako netko iskoristi tu opciju da onda ne može otići na isto to sjedalo, jer je već prodano nekom drugom
  • skener
    883
    Ovo je meni proslo kroz glavu par puta
    Ako netko prepusti mjesto, znaci li to da je njrgova godisnja blokirana ili on uredno moze doci na tekmu i uci
  • Twisted1
    537
    Ovo je meni proslo kroz glavu par puta
    Ako netko prepusti mjesto, znaci li to da je njrgova godisnja blokirana ili on uredno moze doci na tekmu i uci
    skener

    Tako bi i trebalo biti.

    Ovu situaciju koju je kolega Simpatizer imao stvarno treba provjeriti da ubuduće ne dolazi do ovakvih neugodnosti.
  • NKDZ86
    1.4k
    Kako stvari stoje, nema navale za bitnu utakmicu, cijene su učinile svoje očito, baš nepotrebno. Bit će vjerujem puno, možda i manje nego na šibeniku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.