• Mr Anderson
    7.9k
    Ponesi na ticket point staru i novu godišnju pa će ti prebaciti.
  • Tundra
    691
    Hoće li se utakmice protiv Istre i danas protiv Šibenika bodovati za loyalty program obzirom da sustav još nije spreman?
  • Karlek
    80
    Hoće li kapetanska traka biti dostupna i na webu? Kada će se web ponuda ažurirati sa novim proizvodima?
  • Pop corn
    8.1k
    Hoće li se utakmice protiv Istre i danas protiv Šibenika bodovati za loyalty program obzirom da sustav još nije spreman?Tundra

    Hoće. Sve pamti sustav
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Kaj nebi klime ugradili kod šanka? Kolega ja i @Noel popijemo pivu i odma sve iscuri van. Pa nema smisla jbt
  • Mladi Starac
    150
    Bok ekipa...

    Danas je frend pritisnut obavezama na poslu išao ustupiti svoju godišnju ulaznicu za večerašnju utakmicu sa Šibenikom. Nije pazio i nije vidio da je rok za ustupljivanje za Šibenik prošao u 12:00 i nepažnjom je u 12:40 ustupio ulaznicu za Qarabag na koju je planirao otići. Poslao je mail klubu s molbom za poništavanje ustupljivanja i sutra će još probati nazvati prije početka online prodaje u 11:00 sati.

    Kaj je najbolje da napravi? Ima li ikakve šanse da se netko iz kluba smiluje ili da sutra proba online putem kupit svoje mjesto?

    Hvala unaprijed!
  • Sljeme
    2.4k
    Sinoć nije radio skener na ulazu na kojem sam bio, znači s godišnjom se nije moglo otvorit, pa nas je zaštitar puštao. Pitam kaj sad jesu nam skenirane godišnje ili ne, veli nemam pojma vjerojatno ne.

    Jel postoji mogućnost da se provjeri i naknadno skenira ako nisu jučer?
  • deda
    32.6k
    Moj odgovor nije službeni odgovor kluba. Ja bi na njegovom mjestu kupio ulaznicu jer bojim se da se tehnički neće moći izvesti ta eskapada. Pogotovo što je danas subota i bit će ludnica.
  • Mladi Starac
    150
    da, tak je i on razmišljao.
    Hvala ti na odgovoru.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Jel može nekako klub u dogovoru sa drugim ekipama termin utakmice ( u ovom slučaju juniora ) pomaknuti za noćni termin ?..Jučer je igraću Ždralova pozliko jer su biseri iz HNS-a stavili utakmicu u 11 sati po onoj sparini

    Ako nije tema za ovo slobodno maknite
  • emilperska
    5.4k
    Dns sam na svom profilu povezao clansku i Godisnju, opcenito aktivirao godisnju onlime ajmo to tako reci da je na moje ime na webu..
    Sustav pamti dolaske od ranije jel? Povezivanje GK s članstvom nije nuzno?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pozdrav, uzeo sam jučer online ulaznice za Qarabag za klince, sve sam radio na brzinu u autu na putu iz Slovenije i vidim danas da je naplaćena puna cijena, odnosno 20€.
    Sada, jesam ja zabrijao, ali nemaju li mlađi od 18 neki popust na tu cijenu ili isti ne vrijedi za derbije i europske? Nije mi nudilo nikakvu opciju, upisao sam broj članske i platio...
  • deda
    32.6k
    Nema popusta na pojedinačne ulaznice za dobne grupe, samo za godišnje.
  • Vk1986
    15
    Imaju li članovi kluba isto pravo prvokupa godisnjih karti za iducu sezonu ako imaju xy% dolazaka na domace tekme?
  • NKDZ86
    1.4k
    @Pop corn za što je zadužen Tomačić, a za šta Podnar u upravi kluba?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.