• skener
    873


    ovo je strasan podatak
    stvarno se moras zapitati jesu li ljudi normalni
    i kao sto kazes, ocito nista nije skupo jer ljudi imaju novaca i nije ih briga
  • IvanPerić1945
    29
    Ulaznica kupljena,Hercegovina stiže
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ima li uopce nekoga na karatani ili svi uzimaju online?
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever prodano 755 ulaznica , zapad prodano 335 ulaznica
  • Zdravko Maček
    143

    trebalo je malo duže od 15 min (valjda zbog navale) ali je prošlo
    karta mi je v (digitalnom) žepu !!!
  • SAS1987
    14.6k
    stvarno se moras zapitati jesu li ljudi normalniskener

    Nikad bili nikad nece biti :lol:
  • Nino Bule
    13.4k
    Mozda stavit stand za uclanjivanje kraj karatane i vuc ljude za rukav haha, stvarno suludo da ljudi placaju skuplje karte
  • NitkoBitan
    17k
    Lijenost, ljudska glupost, neinformiranost... miks svega.

    Mozda treba napomenut djelatnicima na karatani da podsjete svakog tko plati neclansku kartu da su clanske jeftinije i da se isplati uclanit se, za ubuduce...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Polako ljudi, prva je godina da klub zapravo brine i navijacima i radi na tome da se poveca broj clanova.
    Zapravo nije ni prva godina, vec samo pola godine proslo.

    Ljudi jos ne znaju, nisu svjesni da to mogu, ne razmisljaju o uclanjenju, vjerujem da dosta njih niti ne zna da se mogu uclaniti .

    Ovakve tekme, europske, derbiji, ce samo dignuti svijest navijaca o tome. Vec sad je veliki napredak u odnosu na zimu kada smo prvi put imali prvokup za clanove.

    Naucit ce ljudi
  • Borovljanin
    74
    Jučer je bilo puno turista na utakmici. I na Istri ih je bilo, ali jučer ih je bilo posvuda. Fora je što sam ih vidio u dresovima tako da na merchu se da nešto zaraditi. Mislim napisati tu neku poruku za Klub, dobronamjernu kritiku. Jučer je na zapadu bio veliki krkljanac, previše prodanih karata za tribinu… Ljudi sjedili po stepenicama, nije se moglo hodati, ljudi se bune da im netko sjedi na mjestima pa zovu redare. Redari stoje na stepenicama pa ljudi iza njih koji sjede na stepenicama ne vide utakmicu… Zašto zapad gore nije otvoren? Pričalo se o preuređivanju, zna li se kako se s tim stoji? Također se pričalo o poboljšanju matchday experiencea, a jučer ekipa turista iz Amerike sjedi na stepenicama. Vjerujem da nisu očekivali 12k ljudi usred 8mj protiv Šibenika, ali za ubuduće da se zna što se sve još da poboljšati. Nadam se da će za ostatak sezone ostati ovakva posjećenost, da će sve ispod 7-8 tisuća biti podbačaj.
  • ivanzg
    129


    Super kaj su tako pametni, više novaca klubu.
  • Twisted1
    537
    Inace, za one koji njurgaju da su karte skupe. Od ukupnog broja pojedinacnih ulaznica koje su prodane za utakmicu protiv Sibenika samo 16% su one jeftinije clanske. Dakle ljudima je manji problem dati 12 i 20€ za Sibenik nego se uclaniti.Papastrumf

    Ovo mi je gotovo nevjerojatno za pročitat.
  • Papastrumf
    12.2k
    Jučer je na zapadu bio veliki krkljanac, previše prodanih karata za tribinuBorovljanin

    Ovo nije istina. Na zapadu si imao sigurno 1.000 praznih mjesta prema jugu. Ovaj dio prema sjeveru je bio krcat, ali na drugom je bilo dovoljno mjesta. To se jasno vidjelo sa sjeverne tribine, ti sa zapada vjerojatno nisi mogao to vidjeti.
  • Hnlovac
    1k
    Jel se u brojku gledatelja ubrajaju i lože?

    11 930 a kapacitet 11 300 i max 200 funcuta + lože mi jedino ima smisla

    Nez jesmo jučer izbacili pravu brojku ili samo broj izdanih jer mi je teško za povjerovati da su godišnjaka s ustupljenim kartama bili na preko 95%

    ali prije bi baš pisalo na semaforu "za današnju tekmu izdano je x ulaznica " a jučer je pisalo "danas vas je y"
  • skener
    873
    Nez jesmo jučer izbacili pravo brojku ili samo broj izdanihHnlovac

    u zadnje vrijeme se javlja broj izdanih ulaznica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.