• Brotnjo
    537
    Jopa i sad igra čudo u Italiji, po meni je i on mogao dobiti poziv.
  • Mr Blue
    4k
    Treba se dokazat u SHMNL :cool:

    Bez zajebancije, mislim da nas čeka nikad uzbudljivija liga. Ove sezone i bez zimske pauze.
  • NKDZ86
    1.4k
    Novi dresovi, godišnje?
  • Brotnjo
    537
    Mislim da liga nikad jača nije bila. Žao mi je samo Vrgorca , ali nadam se povratku u prvu ligu (razlog: 3,4 igrača iz Hercegovine ) + veća šansa dolaska Dinama u Hercegovinu (treba vratiti tradiciju) :wink:
    Obrati pažnju na Elvira Husarića iz Rijeke, brutalsn igrač.
  • Patak
    2.9k
    Bilo bi super kad bi neki igrač iz Hercegovine jednog dana zaigrao i u Dinamu, ne samo u Vrgorcu.
  • Mr Blue
    4k
    O godišnjim ulaznicama se pisalo doslovce pet poruka prije tvoje.

    Što se tiče novih dresova, zasad nema konkretnije informacije osim da će bit. Početak sezone je za dva i pol mjeseca, strpljivo, ima vremena za sve. Uprava misli i na to, možda bude nekih lijepih novosti i oko novih dresova, ali ništa što se može u ovom trenutku otvoreno komentirati.

    Na Rijeku najviše i ciljam svaki put kad govorim o novoj sezoni. Volio bih da dobijemo stabilnog prvoligaša, ne sviđa mi se što su "žrtvovali" aktivnosti oko svoje Škole futsala kako bi svu energiju dali u to da uđu u prvu ligu, ali ajde, njihov klub njihova odluka. Domaći talent je ključ, po meni.

    Ivan Majić mi prvi pada na pamet, iz sezone 14/15. Ne mogu se sad sjetiti je li igrao i u prvoj ligi za nas. A vjerujem da ovaj Ljubušak nije jedini Hercegovac koji je igrao za nas...
  • criticus
    2.2k
    Ivan Majić mi prvi pada na pamet, iz sezone 14/15.Mr Blue

    Skoro san zaboravio da je igra a čovik mi čuva dres 2 godine (sedmicu je nosio) . Poslije me bilo stid i zovnit ga. Mislim da nije igra prvu ligu za FD. Odličan igrač individualno, još bolji dečko.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ivan Majić mi prvi pada na pamet, iz sezone 14/15. Ne mogu se sad sjetiti je li igrao i u prvoj ligi za nas.Mr Blue

    Rođo moj :grin:
    Igrao je sezonu poslije mislim...
    14./15. smo izborili plasman u prvu ak se sjećam i tada je on igrao drugi dio sezone, bio je ozlijeđen prije.
    Kasnije je malo pao u drugi plan, jer smo se pojačali pa je manje igrao
  • Klenx
    5.6k
    A vjerujem da ovaj Ljubušak nije jedini Hercegovac koji je igrao za nas...Mr Blue

    Nikola Perković
  • masacusec
    3.5k
    A vjerujem da ovaj Ljubušak nije jedini Hercegovac koji je igrao za nas...Mr Blue

    Totalno nevezano za temu....Al kako sam otkrio jednog velikosrbina koji mi veli: znaš li da je ljubuški jedini grad u bivšoj jugi s dva -u u imenu? :grin:
  • deda
    32.6k
    Nije ziher. Ima ih više.
  • Mr Blue
    4k
    Sad sam zavirio malo u klupsku statistiku što se tiče naših Hercegovaca...

    Ivan Majić je odigrao 14 utakmica za Plave u 14/15 sezoni te 26 u 15/16, dakle u prvoj ligi, ukupno 40 nastupa i 9 golova

    Nikola Perković je istih tih sezona igrao za Futsal Dinamo te upisao 10, odnosno 19 nastupa, ukupno 29 nastupa i 17 golova.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Ovo da si zaboravio Marija Hercega ti je ozbiljan kiks.
  • Mr Blue
    4k
    Auu, malo me sramota, da...

    Mario 'Pajdo' Herceg, 42 nastupa (19/20 + 20/21), primio 91 gol, zabio 2, asistirao za 1. Trebalo bi malo dublje zagrebat za podatak o Clean Sheetovima...
  • Mr Blue
    4k
    WhatsApp-Image-2024-08-16-at-11.23.18-scaled.jpeg

    Od danas, pa do srijede, svaki dan u podne, imat ćete priliku na Facebook stranici Futsal Dinama licitirati za novi matchworn dres GNK Dinama. Sav prihod s aukcije namijenjen je opremanju U15 momčadi Futsal Dinama i razvoju Škole futsala.

    Više o aukciji možete pročitati ovdje.

    Inače, Futsal Dinamo U15 je dvostruki prvak Hrvatske, baš kao i seniori te prvi osvajači državnog trofeja u povijesti kluba. Većina tih dečkiju od ove sezone će igrati za kadete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.