• Jaro
    7.3k
    Kakva je uopće sportska politika ostalih klubova u HNL osim Dinama?Kermit

    Hajduk? - to nitko ne zna - "strategija" je pala u vodu
    Rijeka? - skupi beesplatno ekipu koja spasava karijeru, uzicaj od Dinama koji otpadak pa to rasprodaj i tako u krug
    Osijek - nije bitna sportska politika - tu su transakcije bitne

    ovi ostali? - po svemu poligoni za raznorazne managercice koji dovlace skart iz cijelog vijeta i na tom skartu ubiru lovu.

    Da nitko ne ulozi malo u omladinski pogon, gurne te klince u "mrtvoj sezoni" - kad je (barem) pola lige ziher da nece ni gore ni dolje vec odradjuju posao do kraja, to mi nije ni malo jasno vec dovode kojekakve egzoticne igrace...
  • Paggini
    19.7k
    Sad će se Štimac vratiti iz Indije u Split ko Napoleon s Albe hahahah, samo će mu se svi klanjati kad uđe na Poljud i prepustiti mu svu vlast željezne šake i poštivanja legendi!!
  • Peškaman
    4.2k
    Ne znam zašto ali imam osjećaj da će u njih vrlo brzo doći do 'rata' između dvije struje oko vođenja kluba.
  • San Lorenzo
    15.4k


    Idite na komentare, ljudi su uvjereni da je sudac potkupljen jer valjda nema šanse da je toliko loš. :rofl:
  • austrijanac
    4k
    OK, davljenici spajaju kraj s krajem i pokušavaju opstati, ali što je s ostalima.Kermit

    Davljenici su čak još i gori ove sezone, jer im je Rudeš pokazao prošle godine da su svakako bolji od bilo kojeg drugoligaša koji dođe. Prije su bar znali bar klince gurnut (Zvonarek npr). Sada ni to.

    Pa Belupo ostane bez SDa i glasnogovornika poslije prvog kola, Gorica radi bez ikakvog, ali ikakvog plana, Varaždin ostao bez par prvotimaca. Jedino mi se Istra čini jača od prošle godine, no još ćemo to vidjet.

    Trenutni status HNLa je komičan.
  • Crni86
    3.5k
    Nakon jucerasnjeg ispadanja tovara, mislim da su postali nasi najveci navijaci u PO lige prvaka. Bilic i nosonja ce vjerojatno vise navijat za nas nego sto su ikada za sebe samo kako bi im kapnuo koji euro.

    Koliko dobivaju klubovi iz lige ako dinamo ude u LP?
  • Jurki
    11.7k
    ne znam samo koje dvije struje?
    Sekta ima no, io, imenuje pu.. svako tko ikaj veli protiv sekte je automatski protiv modela, kodeksa i koncepta narodnog kluba.. i ima narkomaniju koja mu dahce za vratom.

    Fala Bogu nema njima spasa.. i cim prije ugase to smece od kluba to bolje za kompletnu ligu.
  • Neki tip
    21.3k
    Evo malo apaurina na Indexu upravo, za sve one koji se ne umaraju od tvrdnji da se vječno puše u hajdučki rog. :)

    Screenshot-20240816-164147-Chrome.jpg

    Jutarnji:

    Screenshot-20240816-164638-Chrome.jpg

    Večernji:

    Screenshot-20240816-165218-Chrome.jpg

    (Znam, znam, "ovo je ništa, da je Dinamo, sve bi gorilo..."

    Pa naravno, jer je Dinamo bitniji klub s višim standardima ;) )
  • jaijivic9
    606
    And this morons are still saying in X that the low coeficient is dinamo's fault, because dinamo steal the league every year.

    Yeah right the super Hajduk who could'nt beat Gzira and Ruzomberak surely will stand out in Champions League if dinamo stop "stealing" the league or maybe the almghty "Magiars" from Osijek would be kicking asses in Champios League if then again dinamo stop "stealing".
  • jaijivic9
    606
    Lets face the truth the only reason behind the "most competitive HNL ever" was dinamo's poor form in a tricky period between the old regime's last breath, the fight for the power and imcopetence from a ekipa who was in top position just for being zdravko's top ass lickers and even in that period dinamo manage to beat important clubs and make all the way to Knock out stage in many seasons.
  • badjibadara
    3.1k
    Zonasi, kako bi bilo da se organiziramo i kolegi iz juzne amerike posaljemo stogod od dinamo/ilica asortimana?
  • Peškaman
    4.2k

    Uvijek ima suprostavljenih strana ma koliko god homogeni bili,tako i u njihovoj udruzi.
    A kada krene po zlu,uvijek neka druga lica pretendiraju na 'vrh'.
    I ovi natpisi medija koje je momak objavio, nikad prije nisu ovako direktnije prozivali udrugu.
  • Paggini
    19.7k


    Nastavno na ovaj antologijski klip, njima je ove godine 30 godina bez europskog proljeća jel? Lijepo.
  • NORTE
    11.4k
    Bez jakog HNL-a nema ni infrastrukture ni jakog Dinama.Kermit
    Još jedan mit koji će uskoro biti srušen! :grin:

    dinamo će rasti, a ostali neka se dignu i probaju nas ugroziti ako umiju.
    Za njih nikad neću navijat.

    Svaka usporedba dinama prije i nakon izbora je promašena.
    Slijedi neviđen rast ako uđemo u LP.

    Radije biram mirniji put do titule, priliku za naše mlade igrače i veći fokus na uspjeh u Europi, umjesto borbe s hijenama u Hnsovoj sudačkoj kaljuži u kojoj se već par godina dokazano pomaže našem najvećem rivalu.
    Koji je od vrha došao na dno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.