• Efes Pilsen
    8.3k
    Mene u cijeloj prici najvise cudi Osijek. Jednostavno mi nije jasno kako si profesionalni klub moze dozvolit ovo sto se tamo dogada. Ili je u pitanju zesce ciscenje kluba od menadzera s kojima se vise nece radit ili je ovo epska nesposobnost uprave i sportskog direktora.
    Kako mozes doci do polovice 8. mjeseca sa samo jednim stoperom u kadru. Kako?
  • ZgBlue
    566


    Razina samopouzdanja iza pisanja ovog naslova je nešto za čime težim u životu!!

    Pa upravo novinari godinama titraju jaja i podilaze tovarima, žmire na sve probleme koje mi ovdje komentiramo na dnevnoj bazi.
    I onda nakon debakla i sramote se udostoje napisat naslov: "Hrvatski nogomet opasno tone, a svi šute" :roll:
  • Eduardo
    20k
    Kako mozes doci do polovice 8. mjeseca sa samo jednim stoperom u kadru.Efes Pilsen

    Svi spominju stopera, a nitko o tome da oni u kadru nemaju drugog napadača! Ej, ljudi nemaju alternativu za onu tarabu s devetkom na leđima!
  • badjibadara
    3.1k
    Svi spominju stopera, a nitko o tome da oni u kadru nemaju drugog napadača!Eduardo

    Koja je na kraju Matkovićeva pozicija? Igrao je neko lijevo krilo i činio se kao ozbiljan potencijal. Zatim je prebačen desno i potonuo. Jučer se uvukao u sredinu i zabio.

    Zadnja Miškova ponuda - daje Pašalića i 2 milijuna Ojra. Uzmi ili ostavi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    haha pa valjda zato sto su uspjeli zabit 2 gola :grin: Ali da, kadroviranje u globalu u Osijeku nema smisla, pa i taj Prekodravac je bio neka solidna rotacija, a zamijenio ga nije niko. Kazem, ako nije u pitanju neki veci obracun i ciscenje od menadzera onda je ovaj Boto epska prevara.
    Rijeka zapravo nastavlja u svom stilu, jednu sezonu rasprodaju, pa malo fulaju, pa se dizu.. Jedino mi nije jasno da Misko nema nikog na brzom biranju kad se vec i okolo znalo da bi Sopic mogao letit.
  • Eduardo
    20k
    ono što sam prilično siguran je to da on nije centralni napadač. Kao što kažeš, moguće da mu je lijevo krilo pozicija na kojoj se najbolje snalazi. Međutim, u ovom trenutku ne čini mi se ni blizu kompatibilan s Ademijem kao što je bio s Mierezom.
  • badjibadara
    3.1k
    Međutim, u ovom trenutku ne čini mi se ni blizu kompatibilan s Ademijem kao što je bio s Mierezom.Eduardo

    Ima logike, obzirom na kvalitetu jednog i drugog.
    Mierez je baš nosio Osijek i teško je nadoknaditi njegove brojke i energiju. Ademi je još uvijek nepoznanica. Osijek se jučer, mada hendikepiran brojem braniča, za razliku od ostalih ipak pokefao na dalekom gostovanju i bio na korak do prolaska. I protiv nas su grizli do kraja, i mislim da bi uz par pojačanja mogli biti najžilaviji protivnik ove sezone.
  • Daliban
    1.6k
    Matković ako neće igrati centralnog napadača nikada neće ni ostvariti nikakvu karijeru. Dečko jednostavno nije krilo i meni nije jasno što oni glume s njim. Ako već ne može sam, onda su mu trebali dovesti solidnog partnera s razigravačkim sposobnostima, nekog budget Petkovića, da igraju u paru. Puno je bolje izgledao proljetos pod Zekićem nego danas.

    Nemaju napadača, nemaju stopera, nemaju desnog beka. Nemaju ni krila osim Bukvića. Doveli su onog nekog malog crnog, ali njega sam vidio punih 5 minuta.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mislim da je Hajduku spas jedino u nekom Romanu Abramovicu, koji ce doslovno potjerat sve iz kluba, raskinut vecinu ugocora i krenuti ispocetka.

    Sve ove price kako ce novi predsjednik krenuti od nule ništa ne znace za njih. Moze doci koji god trener i koji god SD i igtati samo sa klincima 3 godine, nista im ne znaci.
    Njihovi klinci dozivljavaju teske pizdarije od ekipe, njihovi igraci koji misu udarni ili najplaceniji prozivljavaju horor, i to ne samo od drugih navijaca, nego od svojih prijatelja, sire obitelji, susjeda. Tu ne mozes krenuti od nule nikako.
    Raskinut ugovore svima, krenut sa igracima koji u zivotu nisu culi za Split i Hajduk, stavit ih da zive u zatvorenom kompleksu i cao.
    Nakon svega, ne vidim drugog rijesenja za njih.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Oni nikada neće krenuti naprijed. Neće jer im se sve zasniva na mržnji. Svako ljeto se nahajpaju sa nekim oldtimerima i miki maus zvijezdama i svaki put sve jače udare od pod.

    Oni se moraju mijenjati iz temelja, a to neće napraviti nikada. Voziti će se kroz kružni tok još godinama, a da toga nisu ni svjesni.

    Imali su solidnu bazu mladih igrača i mogli su krenuti naprijed sa solidnim, trkački jakim prvoligaškim igračima i šta urade? I dalje robuju imenima jer se ovce samo tako napale. Bez imena kao Perišić, Rakitić i Uremović bi imali upola manje pretplatnika i upola manje članova.

    Nije da mi ih je žao, naprotiv, baš uživam. Tko na tekmi juniora pjeva visoke peći nije ništa bolje zaslužio. Zaslužili su čak i gore od ovoga.
  • Dr Hofmann
    833
    Ajoj sa člancima o propadanju nogometa...Pa kad je itko osim Dinama (i djelomično Rijeke na sezonu, dvije) imao bilo kakve rezultate. Cijeli poslovni model tovara je galama, jeftini parizer PR, likovi od 2010. nisu bili u grupama. Osijek proda glavnog igrača u najbitnijem dijelu sezone, Rijeka ima još jednu šansu, ne bi da igraju protiv Bayerna. Ali zato, dame i gospodo, tu je Dinamo, nema propasti nikakve, nazovite to pravim imenom: nesposobnost.
  • plavi72
    831
    Hajduk kao Hajduk,sve znamo o njima,ali gledati jednog Rakitića koji je igrao gdje je igrao da onako jadno izgleda,nepokretan ,raspravlja sa sucima...
    Baš me ono razočarao(davno još),od kupovanja semafora Radniku iz Bijeljine(kum Krstajić),gostoprimstva Mile Kitića u Barceloni(sve to dok nosi dres repke),ali igranje za Hajduk je točka na I,nadam se da je sretan ,kumovi isto i da će im Mile uskoro doći i zapjevati...
  • bongo
    842
    Vidjevši golgeterske sposobnosti i način igre Osijekovog Ademija išao sam pogledati njegovu karijeru i ostao sam u šoku gledajući statistiku..

    Dakle, čovjek je kao klasična špica od 2020. godine do danas zabio 6 (slovima: šest) golova!
  • badjibadara
    3.1k
    Bila je situacija u drugom poluvremenu gdje Slovak uzima Raketi loptu i ostavlja ga 10 metara iza sebe.

    Da Raketa tom brzinom radi u Tommyja na kasi, red bi bija priko cile Rive i Marmontove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.