• Dalmatinec
    622
    A evo, ja sam stavio u temo 'o svemu pomalo' i stvarno mislim da tu može ići sve. Nije valjda da i prcanje ovih ne može ići.
  • Crusades1986
    11.9k
    naravno da ne moze jer je ovo o svemu pomalo o Dinamu, ne o prcanju tih debila.
  • Patak
    2.9k
    Ajde ako može o majkiju tri strane na reviji može ovdje i o dresu...
  • San Lorenzo
    15.3k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/qarabag-doveo-treceg-golmana-ovog-ljeta-potpisao-najbolji-vratar-poljske-lige/133803
    Qarabag doveo novog golmana...šteta, baš sam nakon prve utakmice s Ludogorecom komentirao da je Buntić rupa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vjerojatno će Buntić branit prvu. Sumnjam da će novog golmana odmah nakon 2-3 zajednička treninga staviti u tako bitnoj utakmici.
  • NitkoBitan
    17k
    Bože hvala ti što navijam za Dinamo.
  • NORTE
    11.4k
    Sad sam siguran da smo 97% prvaci.
    Tek su dva kola završila.
  • ibro1986
    150
    svi hrvatski klubovi nam trebaju zahvaljivat do neba, nitko ne donosi koeficijent nego samo dinamo, nema većeg kluba od dinama.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Novi travnjak postavljen ..sad po pobjedu lagano ..Iskreno se nadam Kuleu od prve minute
  • bbzg
    75


    Pogledao sam malo kako bi koeficijent stajao da se maknu Dinamovi rezultati zadnjih 5 sezona (ukupni koeficijent bez Dinama podijeljen s brojem klubova bez Dinama):

    2019/20 1.500
    2020/21 2.375
    2021/22 2.333
    2022/23 0.666
    2023/24 0.666
    Ukupno 7.540

    Znaci 46. mjesto, iza Malte, Luksemburga, Farskih Otoka i slicnih velesila.


    Okej, da netko drugi bude prvak, imali bi dva padobrana u kvalifikacijama pa bi se nekak valjda dovukli do neke grupe pa bi i koeficijent bio nesto veci, ali svejedno sramota...
  • MateG
    7
    Zna li se šta o loyaltyu, hoće li se bodovat Istra i Šibenik, kad će detalji istog i sl.?
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    imali bi dva padobrana u kvalifikacijama pa bi se nekak valjda dovukli do neke grupe pa bi i koeficijent bio nesto vecibbzg

    Odlična analiza, pokazuje gdje je naša liga i treba se mahati u lice svim našim sportskim djelatnicima klubova koji se ne zovu "GNK Dinamo Zagreb" svih 365 dana u godini.

    Ono što se ne slažem je ova rečenica koju citiram. Možeš ti imati tisuću padobrana, ali da bi ušao u skupine moraš i nekoga pobjediti, koliko god padobrana imao sa bijednim klupskim koeficijentom čak i u najboljem slučaju će te čekati npr. klub jačine Ružomberok ili neki Elfsborg ili neka Zira, vidio si sinoć kako to izgleda.

    Unatoč mitovima i stoput ponavljanim teorijama: uzmi primjer Hajduka, on ima koeficijent 9.000, mrvicu manji od prvaka Farskih otoka, Klaksvika, koji ima koeficijent 10.000. Klaksvik je odmah na početku igrao protiv Malmoa, pa je ispao u Europsku ligu i igrao protiv Borca iz Banja Luke, pa je ispao od njih i sad u putu prvaka Konferencijsk lige u playoffu igra protiv HJK Helsinkija.

    Sad će mene netko uvjeravati da bi klub koji je ispao od šestoplasiranog kluba slovačke lige, na način da im u 180 minuta igre nisu zabili niti jedan gol, ušao u skupine europskog natjecanja da je prvak jer ima pravo na dva popravna. Ja ću ti reći da ne, taj isti klub bi ispao i od Malmea i od Borca i od HJK. Ljudi su doslovno jedva, na mišiće prošli prosječni klub s Farskih otoka pun amatera. Svi naši klubovi, bi da su prvaci završili jednako ovako kako su sinoć završili, a kako će i Rijeka protiv Olimpije. Ako se i dogodi da uđe u skupine, to ne bi nikako pomoglo HNL-u jer bi tamo, čak i u najslabijem natjecanju bili kanta za napucavanje, osim ako iz zadnjeg pota ne izvuku neki Inter Escolades, pa bi doma na mišiće uzeli koji bod.
  • InatiseSlavonijo
    517
    Vidim na Dinamovoj stranici ažurirana utakmica protiv Gorice 24.8. U 20.30 h
  • immerwieder
    1.4k
    da, subota u pol9,
    jutros je HNS definiral raspored za taj vikend,
    već se zna i da je Rijeka 1.9. u 20.45
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.