• Doktor Kunić
    3.4k
    Smećari jedni, nemate pravo stavljati Dinamo u ta jadna usta. Sramota.
  • Tom Hanks
    3k
    Veliko pišanje po hrvatskom nogometu danas
  • NORTE
    11.4k
    Pričekat ću još malo, a najkasnije taj derbi, nadam se da ću im se moć dobro izrugat.NORTE
    Prije dva dana sam ovo napisao.
    Nadajući se da bi možda i mogli ispasti, iako nisam gajio neke prevelike nade da će se ovo i dogodit.

    Vrijeme je za ruganje!
    Do Gospe gotova sezona!

    Misli li netko da je ovo bilo slučajno?
    Ni na Veliku Gospu njima nema pomoći. :wink:

    Nije im bilo dosta šta
    - su imali lagan ždrijeb.
    - igrali protiv poluamatera.
    - ispao je Aek koji bi ih skoro sigurno izbacio.
    - 8 i pol minuta nadoknade.
    - sudio im Talijan, Gattusov sunarodnjak (a on je veliko ime u Italiji).

    Budite uvjereni da je njima ovo konačni udarac.
    Gotovo.
    Oni se od ovog dugo neće oporavit.

    Nemaju ništa!
    Preostaje im samo otkaz i otpremnina Gattusu da donekle promjene nešto na terenu.
    Ali velike euforije više biti neće.
    Vjerojatno slijedi prodaja Pukštasa tek toliko da nešto zarade, ako uopće bude ponuda.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kad se samo sjetim upisa ovdje na zoni prije jedno 7-8 mjeseci, kako hajduk na vecini pozicija ima bolje igrace.
    Kako su bolji Lucic, Uremovic, Sarlija, Sahiti, Krovinovic, Brekalo bolji od nasih igraca.
    Onda strah od Perisica, mi se raspadamo, gubimo novac i prvenstvo slj 5 godina, a hajduk dize pehar lige prvaka. (Zadnje banaliziram)
    Svasta se bome tu pisalo
  • immerwieder
    1.4k
    a HNS već rekel da s Varaždinom igraju 18.9.,
    a ti me iznevjeri
  • bbb medimurje
    3.2k
    Najjace od svega mi je kak je to gattusu dobra igra
    Super, on zadovoljan ja jos vise :cool:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Očekujem da ponedjeljak dočekamo sa +5 ispred ovih...neznam kako da ih nazovem...
  • veselko tenžera
    2.1k
    Budite uvjereni da je njima ovo konačni udarac.
    Gotovo.
    NORTE

    Malo u brojkama, ulazak u KL bi im donio cca 4 milijuna € od rezultata i još toliko od ulaznica (pretplate im ne uključuju Europu) i prihoda na dan utakmice. Osim toga, sad svi što kupuju kod njih znaju da im gori pod petama, tu će izgubiti par milijuna koje bi sigurno imali da imaju ovih cca 8 milijuna. Hipoteka na Siguru i Pukštasu, Bara čeka svoj dio kolača, 2-3 kredita za vratom.

    @Maksim Maksimirski je lijepo rekao, Lukša je nasljednika utopio, ne gine mu ganjanje po Rivi.
  • NVKOD
    1.3k
    Untitled.jpg

    Čestitke!
  • Zagreb1992
    1.7k
    Koliko god drago blo da su ispali toliko je pitanje kvaliteta lige ..Neće moći se konstatno na Dinamu jačati koeficijent ...Sve se bojim na kaj će to ličiti ukoliko neće biti ulaganja...Mi opako kaskamo za drugima i to na najjače
  • Nevo7
    770
    Ponuditi 200 tisuća eura za Rakitića, da ga se spasi od tamo, da ispuni snove i da odgoji neke veznjake ovdje, i ono najvažnije da Mišić ima neku rotaciju da ga ne raubamo svaku tekmu :joke:
  • ibro1986
    150
    užas, Bogu hvala što navijam za dinamo
  • reziser
    6.8k
    Sad je na nama sutra da pobijedimo i da se više ne mičemo s 1 mjesta ....
  • Dinamosaur
    1.5k
    ajde šetaj. Zasto bi tebi isao bilo kaj objasnjavati kad nisi sposoban da to procesuiras

    Ps. Pošto si tražio od kluba da za tebe i frendića organizira ormariće za romobile,
    evo javi mi se sutra prije tekme i ja cu vam pricuvati romobile
  • reziser
    6.8k
    Na žalost, ovo je realnost hrvatskog nogometa...ispadanje od poluamatera na svim razinama.
    Osjetit će se to na gledanosti,neizvjesnosti,jer očekujem da će dinamo biti premoćan u HNLu.
    Prošle godina je bila neizvjesna,rasla je kvaliteta,gledanost,marketing...svega toga sad neće biti.

    Sva sreća pa imamo dinamo i dao Bog pa uđemo u LP.... :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.