• Dubbbrava
    446
    Točno to, je da su i oni tropski Srbi ali između pravih Srba i njih ipak biram njih
  • Dinamosaur
    1.5k
    ŽUMBERAKDr Hofmann

    U mom kraju ih zovemo - Alpski Hrvati :joke:
  • Georg Koch
    4.5k

    Calma, calma ;)
    Slikovito sam htio reci koliko mrzim tovare.
    Opusti se frende, veliki je blagdan a sutra nas ceka nastavak pobjednickog niza :eyes:
  • Peškaman
    4.2k
    U prvenstvu im želim i jednim i drugim i trećim da gube sve utakmice.
    U Europi uvijek navijam za hrvatski klub, odakle god dolazio. Ako ispadnu,normalno da ću prijatelje koji navijaju za drugi klub zajebavat i naslađivat se.
  • BBBaranja
    2.5k

    A baš od čuke ne,ali tsc bačka topola može proć tamo su vecinom madari :D
  • Georg Koch
    4.5k
    U Europi uvijek navijam za hrvatski klub, odakle god dolazio.Peškaman

    Nikad za onu zgadiju s juga necu navijati.
    Nikad :)
  • Riot
    1.9k
    Od "srpskih" klubova samo Bačka !!

    Inace, sad kako ste me podsjetili na ovaj klub, zalijepit cu ovdje zanimljivost bez obzira sto nema veze s temom:

    "26. svibnja 1945. godine klub mijenja ime u Hrvatsko fizkulturno društvo "Građanski", no to nije dugo potrajalo, jer ga se već u ožujku 1946. godine preimenovalo u "FD Sloboda".

    Gradske vlasti su 1949. godine ugasile klub, i to kao prvo od društava s hrvatskim predznakom u Bačkoj. Uskoro su prestala postojati i ostala društva i ustanove s hrvatskim predznakom"
  • Chempers
    115
    Kad ste svi već izabrali tabore, ja ću reći da mi je uvijek drago kad se osramote u Europi, ali nekako mi je i "drago" kad bilo tko iz Hrvatske napravi nešto, digne koeficijent, bilo što što može bar malo podići kvalitetu lige jer mislim da je to dugoročno dobro za Dinamo.

    Teško je očekivati super jaki Dinamo kad nema ama baš nikakvog podrazaja u ligi, što je bio slučaj dobar dio ovih zadnjih 20 godina.
  • Mr Anderson
    7.9k
    ŽUMBERAK
    — Dr Hofmann

    U mom kraju ih zovemo - Alpski Hrvati :joke:
    Dinamosaur

    Ajde, daj ovo pojasni ako ikako možeš. Znam da je od tebe teško očekivati neko pametno objašnjenje, ali nikad ne reci nikad.
  • criticus
    2.2k
    Ja ne navijam za nikog al ne toliko ni protiv... Draže mi je kad Hajduk izgubi možda radi cirkusa, al generalno me ne briga toliko.

    Ako se izdignemo iznad navijačkih prepucavanja i gledamo isključivo korist klubova, ja na Europu gledam ovako:
    Za Dinamo bi bilo bolje da svi uđu, a za druge da svi ispadnu, al primarno bi tribali navijat protiv Dinama.

    Argument:
    Dinamo lagano dolazi do svog Europskog plafona. Tu i tamo bi se moga dogodit izlet do četvrtfinala konferencijske ili eventualno europske lige, al to je teška iznimka nikako pravilo. Dok je rang lige ovakav dovodiš igrače koji žele igrat takav rang uz poneki ili češći izlet u ligu prvaka u kojoj nikako nisi favorit za proći dalje. Dakle ovisiš o generaciji iz svoje škole hoće li to bit grupa, prezimljavanje ili taj rijetki izlet u četvrtfinala. Tek kad liga skoči, skočit će i rang igrača koje možeš dovest, svoje igrače možeš duže zadržat i za veće iznose prodavat. Samim time povećavaš si šanse da ta četvrtfinala postanu izglednija uz povećani plafon.

    Ostali klubovi dok je Dinamo konstantan u Europi se moraju nadat jackpotu. Pritom mislim na Dinamovu ispodprosječnu sezonu, uz njihovu povijesno dobru da bi jedne godine imali izgledne šanse za prvaka a samim time i grupe Europe. Problem je što se to ne događa svake godine, a jedna takva godina ti ne donosi izgledne šanse da ponoviš to, već ti treba da Dinamo flopa da upadne u krizu financija i rezultata. Ostalo je loto izvlačenje protivnika u kvalifikacijama, mogućnost da izdržiš par sezona da se pokriješ u rosteru i shitload sreće. U prijevodu: bez Dinamova flopa u Europi svi drugi će redovno skupljat Europske mrvice.
  • tomi-pds
    80
    Ja to gledam ovak
    Ne igraš europu nema para
    Ak nema para nemreš se bahatiti i od dinama tražiti za npr Pašalića /Miereza više nego od nekog stranog kluba.
    Priče o njihovom umoru zbog ritma čet/nedelja objesite mačku o rep, guzimo ih i kad ne igraju europu
  • Nogo
    3.6k

    Mierez i službeno potpisao za AlJaziru.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ode i Duarte u Ujpest za 400k, Osijek lagani raspad sistema.
    Volio bi da Rijeka i Osijek prođu, čisto da podebljamo koeficijent, biti će nama lakše!
    Za Hajduk me zaboli, navijati za njih neću nikada, ali ih niti ne mrzim...
  • NitkoBitan
    17k
    Ode i Duarte u Ujpest za 400kNemrem igra Dinamo

    Nemoguce je da takav stoper ode za tu svotu. Madarsko-madarski dealovi...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    I meni je čudno, ali ajde zaradili šarani 100k € :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.