• ivanzg
    129


    Ne mislim osobno na tebe nego generalno na komentare na zoni i ostalim portalima i forumima, meni je iskreno žao svakog navijača koji si ne može ili ne želi priuštit ovakavu cijenu ali jebiga, u životu nije sve bajno ni idealno.
  • Liks90
    1.9k
    1700 ulaznica ostalo za sjever cca, zapad 1312(simbolično)
  • Hnlovac
    1k
    Sjever baš slabo, osim ako nije ustupljeno 400 ulaznica samo za tu tribinu

    @Liks90 a valjda bu ok...
  • Simpatizer
    270
    ali moraš shvatiti da si ti debela manjina
  • Liks90
    1.9k
    ovo sam računao bez ustupljenih, ustupljeno ih je par stotina
  • DrawTube
    4.7k
    Mislio sam i ja da će ići brže ali ok s obzirom na gospu
  • Liks90
    1.9k
    A nije slabo….16.8 petak, ljudi na moru, na sjeveru će bit 3-3500 ljudi…nekad nebi bilo 300
  • deda
    32.5k
    Morate računat da su sve ustupljene ulaznice već prodane što će povećati postotak dolaznosti godišnjaka tj. tog dijela karata.
  • Liks90
    1.9k
    da, time automatski neće biti rupa medju godišnjacima…dobra stvar :) ja prošlu nisam mogao pa sam ustupio
  • Hnlovac
    1k
    možete deda ovo pojasniti jer mi baš nije jasno

    Dakle liks npr izračuna da je prodano 1500 za SD a ne računa ustupljene, a ak je na sjeveru 300 ljudi ustupilo kartu I ak su "sve ustupljene ulaznice već prodane" znači li to 1800?

    Ili to samo znači da broj godišnjaka onda pada sa 4400 na 4100 pa je bolji %?
  • deda
    32.5k
    Dakle, sjever ima 2400 godišnjaka. 300 ih je ustupilo ulaznice i sve su prodane. Još na to je prodano 700 ulaznica. Znači da nemamo ustupanje bilo bi prodano 1000 karata povrh godišnjih, ali sigurno bi bilo 300 ljudi manje na tribini.
  • Hnlovac
    1k
    ali to se odražava na brojku samo kad bi se rasprodala tribina?

    Jer realno kad nije rasprodata nije li isto je li 1000 prodanih ili 700 prodanih i 300 prodanih kj su ih ustupili
  • deda
    32.5k
    Da, da, naravno.
  • criticus
    2.2k
    ali to se odražava na brojku samo kad bi se rasprodala tribina?Hnlovac

    Da, al bitno je stvorit naviku. Pa kad se bude rasprodavala onda će činit veliku razliku.
  • Nemrem99
    22
    Koliko je prodano onda bez godisnjih?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.