• Papastrumf
    12.2k
    Za 5€ jedino jos mozes gledati treceligase, ako i to. Tamo vjerujem da te cekaju bolji uvjeti od Maksimira.
  • Neki tip
    21.3k
    Imamo već sad najskuplju najskuplju varijantu ulaznice od svih klubova u okruženju uz najgori stadion.Captain America

    Pa linkao si cijene Slovana i cijene su slične ili nešto više, a ne niže. Od 20 za navijačke sektore do 45 za "zapad", pri čemu i to raste na 25-50 3 dana prije tekme.
  • Facke
    3.6k
    Pa dobre ak vidite da ima kritike prema cijenama onda dejte ljudima objasnite zbog cega su takve? Play Off lige prvaka nije nikakav argument. Najte smeha delati.
    Da imame ozbiljen stadion onda ok. Ali ovak? Nije vredu. Do sad su cijene bile razumne. Kaj se bude zapad placal ak udeme v ligu prvaka kulike? Zapad gore 50 eura? Dele 70? Mene to nije fer za takav stadion. Al dobre. Nek bude tak.
  • Neki tip
    21.3k
    Kakve god da su cijene, nek su i prevelike (ponavljam, stvar osobnog doživljaja, a popunjenost tribina će reći kakve su), kao da se stalno zaboravlja da se cijene znaju valjda mjesec dana!??
  • ksapi
    2.8k


    Cijene se znaju vec mjesec dana. Koliko ce biti koja tribina ako udjemo u LP i slicno.
    Da itko cita s razumijevanjem znali bi to vec odavno
  • Dr Hofmann
    833
    Mislim da su prošle proljetne polusezone cijene bile korektne (7€ sjever dole), jebi ga ja nisam uzimao niti prošle, niti ove sezone, godišnju radi čestog izbivanja iz ZG i meni nije problem uzeti kartu pojedinačnu kartu za sjever dole pa koliko god košta, ali razumijem i ljude kojima je nekad puno. E sad kad bi išao gledati čisto tzv value for money, cijeli stadion je za detonaciju. To je najveći, za mene, problem našeg kluba, a kad će se riješiti, Bog zna.
  • austrijanac
    4k

    Taman si me preduhitrio sa Salzburgom.
    S obzirom da sam prošao sve stadione u Austriji, uzduž i poprijeko, jedino tko pretjeruje kod njih s cijenama je LASK s novim stadionom. Tad su svi skočili kad su objavili cijenu pa se ipak malo ispravila.


    Izbjegavam komentirati cijene pojedinačnih, imam godišnju, ali nisam siguran da imamo pokrića da nam cijene budu među najvišima od konkurenata

    Pogotovo kad znam kakav je standard života u Austriji i Hrvatskoj. Nije isto dobit 14 plaća po dvije hiljade ili 12 placa po 1100, te onda odvojiti 50 eura za ulaznicu. Nadam se da za grupu, ako uđemo, neće biti drastično dizanje cijena.

    No nakraju, svi ovi prigovori kasne mjesec dana.

    Blažena godišnja.
  • Simpatizer
    270
    Kaj se bude zapad placal ak udeme v ligu prvaka kulikeFacke

    €60 zapad dolje za članove će bit, €70 za nečlanove, zapad gore ne znamo
  • ivanzg
    129
    Za Dinamo je problem dati 20-30-40-50 eura za ulaznicu play off Lige prvaka ili malo više za Ligu prvaka ili 20 eura za člansku ali nije problem dati smradovima na moru 100+ eura za apartman, 20 eura za 10 komadića lignji, 5 eura za pivu i 3 eura za sat parkinga jer na more se mora ići jel.
  • Captain America
    17.6k
    Pa linkao si cijene Slovana i cijene su slične ili nešto više, a ne nižeNeki tip

    IMG-2817.jpg

    Slovanov stadion.

    IMG-2818.jpg

    Naš stadion.

    Post je bio usmjeren na kolegin post o cijenama karata na novom stadionu. Ovakve cijene već imaju klubovi našeg ranga sa stadionima kakav bi trebao biti naš novi stadion. Zašto se onda potenciraju priče o velikom poskupljenju nakon izgradnje novog Maksimira?
  • Simpatizer
    270
    ali nije problem dati smradovima na moru 100+ eura za apartman, 20 eura za 10 komadića lignji, 5 eura za pivu i 3 eura za sat parkinga jer na more se mora ići jel.ivanzg

    Ja od 2020. nisam otišao na more. Imam novaca za to, ali ako mislim da mi se ne isplati neću otići i zato nisam.

    Iz istog razloga ne mislim ići u utorak na Qarabag.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Iz istog razloga ne mislim ići u utorak na Qarabag.Simpatizer

    Nick ti apsolutno odgovara.
  • Simpatizer
    270
    Jel bi ti išao da su cijene, recimo 100-150€?
  • Neki tip
    21.3k


    E jebiga sad. Odustani još od dobre hrane i pića, kazališta, knjiga, kina, jer sve to košta i bome ćeš lijep život živjeti. :yikes:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja sam išao iz Njemačke na 10 tekmi godišnje, a sada kada sam u ZG me ništa ne može zaustaviti da idem tako da sam kriva osoba za to pitanje. Ja bi se odrekao svega prije Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.