• IstokKa96
    671
    Eh da su nam ona 'zlatna vremena' gdje su ulaznice koštale 0,13 eura...možda da uvedemo neke nagradne igre za najsretnije navijače...
  • Captain America
    17.6k
    Skup je i meni novi BMW, pa ne serem okolo jer si ga ne mogu kupit.tigric

    S jedne strane organiziraš "Dinamovo" jer želiš približiti ljudima (prvenstveno najmlađima) Dinamo, a s druge strane staviš ovakve cijene ulaznica za "stadion" Maksimir. Cijenu ulaznica ne diktira samo gledanje Dinama već i samo iskustvo odlaska na stadion, udobnosti boravka na stadionu, ponude hrane i pića, preglednosti, brzine ulaska i izlaska sa stadiona...

    https://en.slavia.cz/clanek.asp?id=Pre-sale-for-UCL-playoffs-starts-on-15th-August-1267 Slavia je danas objavila cijene ulaznica za playoff i najskuplja karta je 50 eura. Slavia ima normalan stadion izgrađen 2008., sličnog kapaciteta kao Maksimir bez istočne tribine, u gradu koji ima pola milijuna stanovnika više nego Zagreb.

    Prije 2 godine je najskuplja ulaznica za Bodo bila 20 eura. Inflacija u 2023. je bila 8.4%. Dinamove ulaznice su otišle 100% gore za članove. To je bila primjerena cijena za ovu fazu natjecanja i ovakav stadion. Ne sjećam se da se itko od zonaša žalio zbog cijena ulaznica da su visoke/niske za tu utakmicu.

    Ovo će dovesti i do padobranaca na sjeveru zbog povoljnijih karata pa će se opet pričati o mobitelima, fotoaparatima, sjedenju/šutnji dok ostali navijaju...

    Na kraju dana, brzo će se vidjeti dinamika prodaje karata i da li je klub donio ispravnu odluku s ovakvim cijenama ili se preračunao.
  • Crusades1986
    11.9k
    Nek svi ti kojima su preskupe karte za playoff LP dođu sutra na Šibenik. Vjerujem da će se stadion rasprodat u sat vremena ako su im karte za utorak preskupe.

    Ne igra Dinamo samo LP.
  • IceMan
    2k
    Naravno da ljubav prema Dinamu nema cijenu, i da ću i ovog puta biti uz njih, ovog puta uz bolju polovicu na zapadu, pa ću tako ostat bez 80 EUR.

    I bit će rasprodan stadion vjerojatno, al da se baš mora nas koji redovno dolazimo ( i naravno članove) mora “žmikat” dokraja…

    Mislim da su cijene ovog puta pretjerane, al kao što rekoh na početku, za mene ljubav nema cijenu.
  • DrawTube
    4.7k
    samo što neće jer su to u 90% slučajeva likovi koji gledaju 2 tekme godišnje i žele to platiti 50 kuna jer eto, stadion je starudija

    Čuj ovo "djeca , žena i ja 200 eura 1 tekma"

    Odi na Šibenik pa ak je netko i član i za 2x manje još odete na ćevape nakon
  • criticus
    2.2k
    Ljudi al cijene su davno objavljene. Neznam zašto tek sada šok i nevjerica. Da se razumimo, meni su cijene pogođene za fazu natjecanja i za činjenicu da napokon cijenimo svoj proizvod, al moram iskomentirat jednu stvar spomenutu ovdje.

    Rečeno je ako se rasproda to opravdava cijenu. Ja se nebi složio. Nogometni klub ne igra po klasičnim pravilima kapitalizma, bar ne udruga građana ko što je Dinamo. Ako igra onda zašto grad gradi Kranjču, zašto daje zemljiše za Maksimir, zašto država sudjeluje? Klub mora imati cijenu da cijeni svoj proizvod al da ne dere svog navijača. Nesmijemo se pretvarat u Premier ligu i njen biznis model.
  • Neki tip
    21.3k
    Nema tu puno mudrovanja jel skupo ili nije skupo.

    Skupo-ne skupo je individualni doživljaj i priuštivost ili volja da se nešto plati određenu sumu novca.

    U 14 dana na moru nijedan jedini dan nisam platio parking uz plažu. Nijedan. Mogu li si priuštiti 9 eura za 3 sata parkinga ili 16 eura za cijeli dan i tako 14 dana? Mogu, ali meni to ne vrijedi toga novca. Osjećam se "opljačkano" i ne dam.

    Tako i ovo.. vrijedi li ti pogledati Dinamo u play offu Lige prvaka s te i te tribine za te i te nofce?

    Odgovor je individualan, a zbroj tih pojedinačnih odgovora bumo vidjeli u utorak na tribinama.

    Potražnja i prodaja će reći sve o tome.

    (Moja procjena - prodat će se preko 80% kapaciteta i cijene se pokazati opravdanim)
  • Paggini
    19.7k
    Nemam problem protiv dizanja cijena za europske i derbi tekme, ali onda bi korektno bilo izlazit u susret za HNL utakmice s nižim cijenama ala Belupo i slični, barem bi to meni bila ok strategija, ali štajaznam
  • Ludovic IX
    7.2k
    neznam koliko je koštala ulaznica za ed sheerana ili bilo kakve koncerte jer me boli kurac za njih. ali tam je bilo 70000 ljudi sa plaćenim ulaznicama. ja ne kuzim kakvu ti emociju mozes imat na jebenom ed sheeranu a ne mozes na maksimiru na dinamu. na dinamu je 10x emotivnije sve.

    ove naše "zvijezde" deru po 40-50 eura kad su u areni.. ali dinamo je preskup. ja nisam previše od birtije i iako mi je plaća takva da si mogu priustiti i birtiju svaki dan i dinamo, 10x bi radije otišao na dinamo po 40 eura i zbog toga ne otišao u birtiju mjesec dana ako je do toga.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Uvjek me fasciniraju komentari na stadion kada se objave cijene ulaznica. Svi postanu zaljubljenici u arhitekturu a ne nogomet.
  • Zagreb1992
    1.7k


    A samo prati ako uđemo u LP pa igramo npr sa Barcelonom, Cityem i takvima doma ..odmah će ti prvi stajat u redu za karte i tad neće biti skupe
  • Sportskifanatik
    556
    Skupo im je a kad dode Real stajati ce u redu za 100e kartu
  • bongo
    842
    Dugo se nije kukalo o cijenama ulaznica.

    Kao prvo klub je jasno istaknuo sve pojedinačne cijene ulaznica za sve utakmice u sezoni prilikom objave informacija o godišnjim ulaznicama.

    Kome je skup zapad dolje ima jeftiniju opciju u vidu zapada gore ili sjeverne tribine, a još bolju alternativu ima već sutra protiv Šibenika.
  • GOAT
    1.2k
    Pa ne idem ja na skijanje u Svicarsku nit kukam kak si to ne mogu priustit. Ima Slovenija, Austrija pa i na Sljemenu se moze zabavit.NitkoBitan

    A da ti sljeme naplaćuju kao Švicarsku? Onda bi isto išao?

    Netko će reci da mu je skupo, netko da mu je taman i čemu napadi? Isto tako ne može argument biti "odi na sjever tamo je jeftinije" onda se dečki žale kako je bilo pun kurac ljudi a navijanje je slabo, nije se uslo na vrijeme itd. Nije svaka tribina ista i za svakoga. Da, postoji opcija uclanjenja u klub i svi koji nisu a planiraju odlazak na stadion bi trebali (barem zbog popusta), ali svadati se skupo ili ne, nema smisla to je do svake osobe pojedinacno.

    Mislim da europska natjecanja i trebaju biti skuplja ali da nam se to nadomjesti u domaćem prvenstvu jer i ovako nam je kultura odlaska na utakmice u Hrvatskoj slaba a losa liga, loši stadioni i skupe ulaznice neće puno pomoći
  • Dzoni
    616
    Jedva čekam vidjeti argumente za nedolazak na novi Maksimir kada se jednog dana izgradi. Bit će jako zanimljivo to čitati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.