• don
    5.6k
    za to sa Krovinovićem, rekao sam još prije da je to bilo, tako da je i istina

    A i koliko sam negdje čuo, navodno je nešto bilo sa Krovinovićem na treningu pa je došao na "razgovor" kod Gattusa di su se porječkali i eto.don
  • Georg Koch
    4.5k
    Za tovare i šarane bi "navijao" jedino da igraju sa srbima..BBBaranja

    Da tovari igraju sa Čukaričkim, himna Čuke bi mi cijeli dan trestala u kuci :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Realno, tovari će proći jer su Slovaci smiješna ekipa. Rijeka ima padobran u vidu kornfleks lige i tu se trebaju posložit da prođh Olimpiju. Osijek, mislim da će ispasti. Dali su sve na utakmicu protiv nas, istrošili se i psihički i fizički. Da mogu odigrat ko u nedjelju opet danas, vjerojatno bi bilo dovoljno za prolaz al nekak sumnjam u to.
  • E46
    634
    Osijek i Rijeka neka produ a tovarima zelim sve najgore i da vec danas okoncaju po tradiciji na Veliku Gospu svoj put u Europi i da ih mi za 3 kola dokrajcimo i ugasimo svjetla u tom jadnom blitvarskom provincijskom klubicu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ruku na srce, par postova iznad sperdanje s navijanjem za Dinamove protivnike a praktički većina tu radi isto.vjeko1701

    Ja osobno ne očekujem da itko od tovara navija za nas u Europi, niti bi mi ikad palo na pamet da ja navijam za njih. To nije prirodno, želim im sve najgore, briga me za koeficijent. Ne navijaju ni navijači Liverpoola za United u Europi ili obrnuto. Ili bliže nama što se tiče lige, misliš da navijači Celtica navijaju za Rangerse u Europi?
    Što se tiče Rijeke i Osijeka, ravnodušan sam, ajde recimo da mi je drago ako prođu.
  • vjeko1701
    8k
    Govorim generalno.

    Al bome ima profila koji svako malo postaju po forumu kako oni navijaju protiv nas u europi u smislu "stramota", "jadni", "nismo isti" a onda doslovce rade iste stvari.

    Nek svako ima svoj stav, sve je legitimno. Neću ni ja biti u ekstazi ako prođu neki od konkurenata al neću niti navijati protiv njih. Ne vidim neki smisao u tome niti imam neku posebnu zadovoljštinu. Mislim da nikad u životu nisam slavio tuđi neuspjeh.
  • DiddyGuela
    2k


    Upravo tako. Nije da cu rezat vene ako prođu ali isto tako bi lagao kada bi rekao da me njihov doprinost ligi i koefu. toliko zanima da bi navijao za njih u Europi.

    hajduk istinski mrzim

    osijek mi je gadljiv provincijski klubic podmazan mađarskim novcem pa kako sam iz okolice Osijeka dobro mi je poznat taj njihov prevrtljivi mindset. Lege su lazljivci i smutlje opcenito."slinamo" im nije smetao kada smo im placali za megatalente Spehara i bracu Plum da bi doslovno mogli platit struju i vodu.

    rijeka me tu najmanje smeta, oni osim nas cak i imaju relativno uspjeha u Europi. Njih je generalno zabavno gledati dok ih redovito trpamo na Rujevici.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da nikad u životu nisam slavio tuđi neuspjeh.vjeko1701

    Nema to veze sa slavljenjem nečijeg neuspjeha, nego s običnim rivalitetom, a oni su nam najveći i vječni suparnik s odvratnim navijačima. I zašto se onda nebi veselio njihovim porazima?
    Što bi to značilo onda, da ne slaviš niti kad u HNL-u izgube od npr Lokomotive? To je isto slavljenhe tuđeg neuspjeha?
  • vjeko1701
    8k
    U HNL-u se direktno natječemo s njima i njihov poraz nas približava uspjehu.

    U Europi se natječemo svako za sebe ali i zajedno protiv ostalih liga kako bi svi kolektivno imali bolje startne pozicije i kako bi digli rating lige.

    Kruške i jabuke.

    I opet kažem, svatko legitimno navija za kaj god hoće, samo mi je smiješno kada vidim pljuvanje i žaljenje kad nešto oni rade a ponos i "kako drugačije" kad radimo mi.
  • tomi-pds
    80
    Za razliku od jednog drugog foruma tu se smije napisati da sam protiv svih naših klubova u europi.
    Do sad nisam imal ništa protiv Rijeke i Osijeka al su mi se unazad godinu dana zgadili zbog navijača.
    Hajduk je pak priča za sebe njih nemogu podnjeti odavno i ne postoji šansa da navijam za njih bez obzira na protivnika.
    Za nacionalni koef me zaboli ona stvar.
  • criticus
    2.2k
    Osijek u Azerbejdžan putuje sa samo jednim stoperom. Mkrtchyan ne smije u Azerbejdžan, a Duarte je pred transferom.marcio amoroso

    Ma pokrit će Prekodravac. Oh wait...
  • Dr Hofmann
    833
    Ne volim ulaziti u osobne priče, ali evo jedna starija. Poslovno sam bio u Splitsko dalmatinskoj županiji na jednom lijepom otoku oko početka sedmog mjeseca i navečer odemo na cugu u jednu birtiju oko ponoći, ulazimo unutra, a cijela birtija pjeva ,,Jebeš Zagreb, jebeš Dinamo". Ali meni za divno čudo srce puno, mislim si ,,Takve vas volim", jer znam da nas ne volite, da smo vam nabili komplekse. I danas nas još više ne volite, mrzite, što god. I zato ko ih jebe, nek se raspadnu do kraja. AJMO ŽUMBERAK
  • rioda
    4.8k
    Mkrtchyan ne smije u Azerbejdžanmarcio amoroso

    Ovo mi je inače dno dna, da sportaš ne smije u državu zbog nekih političkih razloga. Na to bi UEFA trebala utjecati
  • Hnlovac
    1k
    UEFA neka izbaci barbare Turke te nek zaprijeti izbacivanjem Azerima Grcima i Srbima i taman
  • GZomanid
    685
    Da tovari igraju sa Čukaričkim, himna Čuke bi mi cijeli dan trestala u kuci :cool:Georg Koch

    Prije bi nosio tovarski dres nego u svojoj kući pustio ikakvu srpsku himnu da svira. Jebala te čuka :kiss:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.