• marcio amoroso
    36.4k
    Osijek u Azerbejdžan putuje sa samo jednim stoperom. Mkrtchyan ne smije u Azerbejdžan, a Duarte je pred transferom. Toliko o moćnom sportskom direktoru Boti koji je kadar složio već za početak priprema.
  • vjeko1701
    8k
    Nije neku tako situaciju imao i Bjelica kad je išao u Kazahstan pa mu je Nješmić igrao stopera. Il je to bio Tomić s Adanom?

    U svakom slučaju sam poprilično siguran da im nije prvi put.

    Rijeka je s druge strane bez desnog beka u Švedskoj.
  • NitkoBitan
    17k
    Rijeka je s druge strane bez desnog beka u Švedskoj.vjeko1701

    Kako to?
  • NORTE
    11.4k
    Kalinić ne može dovest ni slobodnog igrača koji je u karijeri dovoljno zaradio, a imaju praznu poziciju koju on igra (nemaju nikog pa ju krpaju Kalikom).

    Jasno je da bez europske skupine oni "propadaju" i možda čak i na silu nekog prodaju ispod cijene, ako imaju ponude.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Rijeka je s druge strane bez desnog beka u Švedskoj.vjeko1701

    Smolčić i Bogojević ne igraju?
  • NitkoBitan
    17k
    Ozbiljnija ozljeda?
  • vjeko1701
    8k
    U svakom slučaju, kaj se tiče naše lige, ako se danas nekom ludom srećom dogodi 3/3 to će biti među većim čudima hrvatskog nogometa.

    Svi si pucali u nogu pred ovo pretkolo, dvoje popušili doma odlične prilike napraviti zalihu, jedan u stanju raspada i ludila već 6 mjeseci.

    Nemam pojma.
  • DiddyGuela
    2k
    Znaci mozemo ocekivati standardno sramotne nastupe u Europi ostatka HNLa i ove godine. Sreca njihova pa im navijaci ne znaju za bolje pa ce se vec preko vikenda standardno prebacit fokus na sudacke odluke i teorije zavjere kroz HNL.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Sreca njihova pa im navijaci ne znaju za bolje pa ce se vec preko vikenda standardno prebacit fokus na sudacke odluke i teorije zavjere kroz HNL.DiddyGuela

    Tako je. Dodao bi još fokus na navijanje za Dinamove protivnike u Europi.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako pobijedimo Rijeku mislim da Castore slobodno može dodati još jednu crticu na dres.
  • vjeko1701
    8k
    Realno, najbolja prilika ikada da HNL ima tri europska predstavnika u grupama. U isto vrijeme izgleda kao da svo troje daju sve od sebe da na kraju to bude standardan jedan.

    Nama bi njihov uspjeh donio mirniji HNL ovu sezonu i možda neku bolju budućnost po pitanju starta u europskim pretkolima. S druge strane ispadanja donose krize u konkurenciji i manji budžet kaj nam opet olakšava prvenstvo ali i garantira da ubuduće krećemo iz drugog pretkola.

    Na kraju dana, naša budućnost je na nama. Meni bi osobno bilo draže da igramo ozbiljniju ligu s relativno ozbiljnom konkurencijom nego da svi oko nas jedva krpaju kraj s krajem i svake godine ispadaju po pretkolima. Al to su primarno njihove brige.
  • Jurki
    11.7k
    za Osijek i Rijeku bi mi bilo drago da prođu.. ali tovarima zelim - ispadanje.
    Nek se cirkus nastavi.
    Ajmo Ruzomberok.
  • BBBaranja
    2.5k

    Prije par godina navijalo se za Gziru,ove za Ziru :)
    Za tovare i šarane bi "navijao" jedino da igraju sa srbima..
  • vjeko1701
    8k
    Super, nitko ti to ne osporava.

    Kaj se mene tiče, neka svi prolaze i igraju. Bodovi su bodovi, ko god ih izborio.

    Ruku na srce, par postova iznad sperdanje s navijanjem za Dinamove protivnike a praktički većina tu radi isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.