• tp1997
    262
    Imao bi teretnu špicu kraj sebe - Petkovića. Uostalom, Oršić je uz Petka često realno na terenu bio povučeni drugi napadač više nego čisto krilo.

    Velim, nema smisla kao prvotimac, ali kao odlična zamjena za prelomiti utakmicu meni ima puno smisla.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Obožavam Oršu, uvijek se sjetim onih golova Tottenhamu, Chelseau, Hajduku i legendarne (koliko god tu nekima to patetično bilo) "Nema većeg kluba od Dinama". Uz sve to je vrhunska osoba i skroman domaći dečko.
    Ali... nisam za opciju povratka, jer uz to što smo popunjeni na njegovoj poziciji, mislim da on više nikada ne bu Orša iz svog primea koji će nam biti pojačanje...
    Mislave, hvala ti na svemu, vrati nam se u nekoj drugoj ulozi u klub jednog dana :heart:
  • Jurki
    11.6k
    zašto bi se ispalo iz lige prvaka na proljeće? :yikes:Brusa

    Ne ocekujem da osvojimo LP.. nije realno.
  • Nevo7
    764
    Ak mu se igra i ak mu se vraća, nek otiđe u Lokomotivu. To bi mu iskreno preporučio.
    Ako mu to ne paše ili mu je ispod časti, uvijek može ispuniti san i igrati u engleskoj ligi, negdje drugi, treći rang. Naći će se klub neki.
    Igrački, on je svoje u Dinamu odradio. Cijenim ga, poštujem ga, jedan od dražih igrača, ali sam je svoj put zacrtao.
  • Orc123
    7.8k
    igrat cemo 3 5 2 a 4 krila ce ti biti na klupi a? Nakon kaj smo riješili krilne pozicije, nakon sto ti Hoxha u zivotnoj formi, nakon kaj si platio decka 2 mil eura, nakon sto dovedes Pjacu, ti bi da igramo sa 2 spice samo da Orsa ima smisla? Ne, nema smisla i siguran sam da ga necemo vracati...
    352 sam siguran da necemo uopce igrati i da ce to mozda nekad biti izuzetak a sigurno ne pravilo s obzirom na kadar koji imamo.

    Dosta je da radi Riste Rpg-u izmisljamo pozicije, ne treba nam jos da radi Orse moramo od Krila stvarati bekove ili vezne.
  • Omake
    2.5k
    Hvala Oršiću na svemu ali ne vidim smisao u njegovu vraćanju. Kao prvo turci bombardiraju o svemu i svačemu cijelo ljeto. Ne znam jesu li išta pogodili.
    slažem se da mi ove godine nećemo igrati 352 osim ako baš zagusti u nekoj utakmici pa budemo igrali efektivno 334, s dvije čiste špice, dva krila i da se ovi bočni štoperi ubacuju naprijed, ala Rile.
  • M94
    1.2k
    Sta ce ti Orsic trenutno nije mi jasno. Nadam se da je patka.
    S obzirom na kadar on moze doc trenirat samo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nemojte se paliti na clickbait naslov SN koji temelje na lupetanjima turskih tviteraša. Orša ima godišnju plaću 2 i pol milje €, da mu damo petinu toga, previše je. A k tome popunjeni smo na krilima. Postoji razlog zašto nije u planovima u Trabzonu. Neki bi ga htjeli nazad, a zadnji put su ga gledali u Dinamu. On više nije isti igrač niti će biti. Ko i Perišić.
  • cibona
    2.9k
    Oršić mi je jedan od najdražih igrača ikada. Međutim, želim ga pamtiti kao neuništivog golgetera, a ne kao igrača koji će biti treća opcija na krilu.
  • Klenx
    5.6k
    Mislav Oršić je jedna od najvećih legendi Dinama.
    Čovjek koji je svojim golovima pisao najljepše stranice plave povijesti ovoga kluba i uveseljavao generacije plavih navijača.
    Međutim, Mislav Oršić je odabrao svoj put.
    Umjesto vječne legende Zagreba i Dinama otišao je ostvariti svoj san igranja u Premiershipu. Nakon svega što je dao Dinamu, nije mu za zamjeriti i razumljive su želje i snovi nogometaša kada se ukaže šansa kao Premiership.
    To je završilo kako je završilo, i što se nas tiče ta priča bi trebala biti gotova.

    Imamo i mi svoje snove, naš Premiership. Snove o Ligi Prvaka i brutalnoj jeseni u Europi ove sezone. U tim našim snovima ne vidim kako nam Mislav Oršić može pomoći.
    Kao prvo, na krilima smo najkrcatiji. Pjaca, Hoxha, Stojković, Cordoba, Špikić. Za igrača koji dvije godine nije igrao nogomet i oporavlja se od ozljede križnih ligamenata tu trenutno mjesta nema.
    Kao drugo, nismo rehabilitacijski centar kao neki drugi klubovi.
    I kao treće, neka ova priča bude poruka možda i nekim drugim igračima da je nekad možda bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu. Legenda svojeg kluba umjesto lijeva opcija u nekom loše plasiranom klubu lige petice.

    Oršić ako se hoće vratiti u HNL neka se vrati u neku Lokomotivu, Rijeku ili Osijek, vrati formu i dokaže nam da još ima baruta u njegovim nogama pa možemo razgovarati o povratku u Dinamo.

    U ovom trenu definitivno ne. Zasad neka ostane upamćen kao veličanstveni golgeter i bombarder, a ne igrač sa “garbage timeom” u Dinamu.
  • Draž
    1.3k
    Kao drugo, nismo rehabilitacijski centar kao neki drugi klubovi.Klenx

    Osim kaj na neki način jesmo... Rog, Kačavenda...

    Ali definitivno NE za Oršića u ovom trenutku.
  • Chempers
    115
    Orsic ima samo 31. Tko kaže da se do kraja sezone ne bi mogao vratiti bar približno na razinu kakvu je imao prije?

    Ukoliko bi prihvatio da minutaza nije garantirana, zašto ne. I baš to, ako smo mogli Roga dovesti i to još na ograničeno vrijeme, zašto bi sad Orsicev povratak bio nešto toliko cudno ili loše.

    Problem u cijeloj priči je što vjerojatno nema istine u tome i Turci izmisljaju kao uvijek :sweat:
  • badjibadara
    3.1k
    ... Rog, Kačavenda...Draž

    Mada se svi nadamo da će se naći opcija da Rog ostane i nakon 1.1., a i da Kača donese tu energiju koju posjeduje i prenese na tim.

    Zna se koliko svi volimo Oršu, ali sumnjam da bi se samo tako odrekao love koju ima u Trabzonu i potpisao za bilo koji drugi tim za višestruko manje.

    Orša je iz HNL-a zabio više hattricka ekipama iz liga petice, nego Perija koji je godinama tamo igrao i izgradio ime.

    Naka nam Orše danas kao legende kluba, a sutra, kad završi karijeru legende i ambasadora.
  • Eduardo24
    5
    Pozdrav svima od vjernog čitatelja.
    Kao navijača Dinama sram me je vaših upisa o Mislavu. Vi ne želite povratak najboljeg napadača Dinama u 21.st i najboljeg strijelca u Europi u povijesti sa 32 godine?

    Orša je vrhunski sportaš i vjerovatnije je da ima 2-3 godine vrhunskog nogometa ispred sebe nego da je gotov kako pišete.

    Koliko mijuna eura košta igrač koji bi bio toliko kompatibilan sa Petkovićem? Njihova kvaliteta i razumijevanje kretnji na malom prostoru uz broj odigranih utakmica zajedno moze biti oružje protiv najjačih obrana Europe.

    Povratak takve legende kluba uvijek ima smisla a hoće li biti peta, treća ili prva opcija na krilu (odnosno prvi ili drugi napadač uz Petka u formaciji sa 2 naprijed) neka odredi trenutna forma, fizička sprema i zalaganje na treningu.

    Bojim se da je cijela priča samo lupetanje turskih novinara ali ako nije: Mislave povedi nas u Ligi prvaka!!!

    Nema većeg kluba od Dinama
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mene je sram nerezonske zaljubljenosti u slavne licnosti, a nekima je problem i pogledat dalje od nosa da vide da se od jubavi i proslosti ne zivi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions