• Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da u momcadi konacno postoji neka hierarhija i da nismo pretrpani ni na jednoj poziciji. Zadovoljstvo u svlacionici je sigurno vece ako znaju da ce za sve bit minuta. Tu dolazimo do Orsica kojem bi se morale izmisljat pozicije, kratit minutaza Kuletu, Pjaci, Hoxhi, Cordobi.. Orsa je svoj put izabrao, Dinamo se popunio. Nekom drugom prilikom u ulozi koja nije igracka, svakakom
  • sport
    3.3k
    E moj Orša,nema većeg kluba od Dinama.A kad je tako onda takav klub ima popunjen kadar za sezonu koja slijedi.
  • Facke
    3.6k
    Uopce mi nije jasne cemu pak rasprave i Orsicu. Leve imame Hoxhu i Pjacu. Desne Cordobu i Spikica. I sad da dojde Orsic za leve krile kak bi ti i Hoxhe, Pjace i njemu dal dovoljne minutaze da budu zadovolni? Mores zabiti. Uostalem ti piseju turski novinari koji su najgori v europe.
  • miro
    4.4k
    Kao treći napadač, zašto ne, ako je financijski prihvatljivo
  • Orc123
    7.8k
    Moze Orsa, ako mu dosta nogometa i zeli u trenerske vode. Ako zeli jos igrati u Dinamu nema mjesta trenurno. Da nam bude 3. Lijevo krilo? Hvala mu na svemu, legenda je ali pri odlasku je mogao imati vise takta, ili barem prije odlaska. Da nije doveden Pjaca bila bi druga prica, a ovako stvarno bio bi to nepotreban transfer koji bi zaustavio razvoj igraca na krilnim pozicijama.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tesko mi je uopce povjerovat da bi Orsic sutke prihvatio poziciju treceg napadaca. Necu ga usporedivat sa Perisicem, al mislim da zahtjevi za minutazom i respekt prema imenu Orsic ne bi bili daleko.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    brate nisi gori nego naši uz duzno postovanje
  • tp1997
    262
    Oršić nema smisla kao prvotimac, ali apsolutno ima smisla kao impact sub koji ulazi zadnjih 20ak minuta kad se lomi utakmica. Dinamo još od njega nema igrača s pravim killerskim instikntom, Orša je najveći golgeter kojeg smo imali u zadnjih 6-7 godina.
  • Zagi
    7.6k
    Orši baš nužno treba minutaža. inače je sjena nogometaša koji može biti.
    5-6-7 punih utakmica na startu je loš pa onda postane Orša. Do tada je opasnost za golubove, veća od Miška.
    To govorimo o zdravom Orši. Nakon ozljede? Možda nikada ne uhvati formu pa nezadovoljstvo i tko zna kaj.

    Skup, velika kocka, mali potencijalni dobitak.
    Ne
  • blue heart 72
    1.7k
    Za mene je prošao taj vlak. On je legenda kluba i bit će zauvijek, ali on je (bar po meni) svoje dao za naš klub. Tu su praktički dvije godine bez utakmica, a i nije baš više ni u cvijetu mladosti. Bolje da nam ostane u najljepšim uspomenama nego da nam postane teret
  • Jos-Optimus
    2.1k
    u zadnjih 67 godina misliš?
  • Peškaman
    4.2k
    Hvala na svemu ali svoju igračku karijeru u Dinamu je završio kada je otišao dalje.
    Za koju godinu u trenerskom ili ambasadorskom smislu u klubu,apsolutno da.
  • Orc123
    7.8k
    Ocekivao bi taj potez s Orsom od nase prosle Uprave, nesto tipa Ademi. Kad napravis losiji transfer rok onda ides zamaskirati pravo stanje pa das masi nekoga koga voli bez obzira koliko taj igrac uopce moze pruziti. Od ove Uprave i od SD ne ocekujem nista slicno jer smo na putu da ovaj projelazni rok proglasimo najboljim unazad vise godina. Siguran sam da ce biti toga i jos ali Orsu ne vidim u tim kombinacijama jer desno ne moze igrati i nije gotovo nikad ni igrao. oco kao 3. Napadac? Pa tu poziciju nije nikad ni igrao, ni ne moze igrati s obzirom na nacin koji on igra jer ako nema neku drugu teretnu spicu kraj sebe on gubi smisao.....
  • Jurki
    11.7k
    S obzirom kak Maric a i Klub promisljaju transfer politiku.. ovaj Turcin nema pojma.
    S dva krila mozemo izgurati jesen.. a na proljece kad se ispadne iz Lige prvaka.. onda bu problem najti dovoljno minuta i postojecim krilima.
  • Brusa
    1.5k
    zašto bi se ispalo iz lige prvaka na proljeće? :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions