• Dudu9
    812
    Za Kaneka je plaćena posudba 400k plus placa nije baš da je koštao ništa za te novce za 1 godinu ima i boljih krila
  • Orc123
    7.8k
    ne kostao 600tis eura za jednu sezonu s placom! Sta je tu puno? On je svoju placu posteno otplatio igrama, sto se ne bi moglo reci za 50% igraca pod ugovorom s Dinamom! Da ima 22-23g garantiram da se nitko ne bi premišljao iz Dinama i da bi platili klauzulu....
  • Dudu9
    812
    Špikić skup ali zato Kaneko nije a nema razlike, o tome koliko godina ima to se znalo i kad je doveden, primjer mogli smo za te novce imati Pjacu i imali bi pojačanje
  • Orc123
    7.8k
    Spikic u 4 godine nije pokazao da je igrac prevage a placen je 5 puta vise od Kaneka sa placom vecom od Kaneka....a slozit cemo se se da su u 5 deka jedan i drugi....probalo se s Kanekom eksplodirao pa se i ugasio...da se nije ugasio ostao bi ...ovako stete nema nikakve jer je opravdao tih 600tis ulozenih a dalje nemamo nikakve obaveze prema njemu kao sto imamo prema Spiki, Juricu, Stefulju, Bockaju, ili smo imali prema Sutalu, Drmicu, Kastratiju, Atienwenu, Menalu, Cabraji i slicnima....
    Naravno ne očekujem drugaciji komentar od tebe jer si od pocetka pljuvao po svakom pojacanju kojeg je doveo Simic.....tak da...sve 5 frende.
  • Dudu9
    812
    Toliko nam Kaneko bio dobar da ga klub nije otkupio zatim na njegovo mjesto došao stariji Pjaca za 750k, i jos Cordoba za 2mil, to što je Kaneko Japanac tebi drag i hvalio ga, za klub je bio promašaj ko i ostali što si nabrojao nebitno ko ga doveo, ili im treba gladit jajca jer ih Šimić doveo
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Igrač iz Belupa sigurno ne bi bio bivši mladi španjolski reprezentativac. Vjerojatno ni hrvatski.

    Neki potencijal i talent sigurno postoji, s vremenom će se vidjet kakav je. Zato i je posudba s mogućnošću otkupa.
    Crusades1986

    Mladi španjolski reprezentativac je odigrao 77 minuta za španjolsku U-19 reprezentaciju. U redu. Torrente ima još i jaču omladinsku reprezentativnu karijeru pa nam je četvrti stoper.

    Oliveras je pokušaj dovođenja jeftinog igrača i to je u redu. Ako prođe super a ako ne prođe nikom ništa. Jedino mi smeta što se u javnosti ovako visoko cijene igrači samo zato jer dolaze izvana. Jer da dolazi iz Belupa igrač od 150 tisuća po TM-u ne bi nitko po društvenim mrežama pisao ''ruganje sa konkurencijom'' nego bi se napadalo sportskog direktora. Dobro, nije Transfermarkt svetinja ali netko je gledao tog tipa i zaključio da sa 20 godina vrijedi 150 tisuća eura. Postoji sigurno i neki razlog zašto dečko sa 20 godina ima 0 seniorskih nastupa.

    Ljudi ne kuže da je jako velika vjerojatnost da ćemo na lijevom beku i dalje gledati RPG-a i Ogiwaru kao prve dvije opcije. Oliveras nema niti jedan seniorski nastup u životu i sada navijači previše očekuju jer momak dolazi iz Rome (i Barcelone). Ja ne očekujem puno jer znam da je ovo čisti pokušaj da se jeftino ubere dragulj i da takav pokušaj uspije jednom a da ostalih 10 puta bude debakl i igrač završi na posudbi u Dubravi. Nadajmo se da je Oliveras ovaj jedan, nadajmo se da je novi Olmo a ne novi Tueto i Burton ali spustimo loptu na zemlju.

    Pjaca i Mmaee su po meni jako dobri transferi dok za Oliverasa, Torrentea i Filipovića mislim da su loši transferi ali da nije neki problem jer nisu skupi pa ko ga šiša. Vidjet ćemo hoće li se tako ispostaviti ali treba malo i kritičkog mišljenja oko transfera. Pa nije vrag da je ama baš sve idealno.
  • Laugreano
    2.5k
    Kako mozes reci da su losi transferu, ako ih nikad nisi vidio kako igraju?
  • maximus
    3
    Ako se uzme u obzir da prodaje kuću u kojoj je živio dok je igrao u dinamu mislim da mu povratak nije u planu.
  • Patak
    2.9k
    Opa insajderska informacija za prvi post.
  • Crni86
    3.5k
    uf orsa je bas velika nasa igracina i donio nam je toliko veselja.

    Za prvih 11 vise nije, pozicija lijevog krila nam je popunjena sa hoxhom i pjacom. E sad jedino ako ga vidimo mozda kao opciju za spicu, ali tu je sada upitno posto je receno da trazimo mladu spicu. Isto tako morao bi pristati na max 600k placu.
  • Dadox
    19
    Nikad nisam za povratak bivših igrača u zalazu karijere,a pogotovo ne nakon težih ozljeda.Ipak,kada je u pitanju Oršić,za mene najbolji igrač Dinama u povijesti,to ne vredi.Uvijek je dobrodošao!
  • tp1997
    262
    Stvar s Oliverasom je i da pokazuje da i dalje nemamo riješenu poziciju lijevog beka. Ako je ideja dovesti Oliverasa na posudbu pa vidjeti kakav je, znači da mu treba dati minute, a pitanje je gdje i kada - prvi izbor je RPG, a tu je i Ogiwara kojem posudba istječe na zimu.

    Znači li to da se definitivno ne otkupljuje Ogiwara? Ako da, onda opet ostajemo samo na jednom nominalnom lijevom beku, Oliverasu, i opet moramo na tržište po bar još jednog, koliko god da Jakir gurao RPG-a na tu. njemu neprirodnu, stranu
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Orša je uvijek dobrodošao, donio je krivu odluku i vjerovatno je njemu više žao nego nama...što se mene tiče i u kolicima ga jedva čekam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions