• Zagreb1992
    1.7k


    Samo se nadam da će Gabriela prestati forsirati onda u HNLU na LB i da će ovima dati priliku ..ako ne uzalud onda smo doveli 2 takva igrača da griju klupu
  • scooniepenn
    3.3k
    Mislim da je ovo opcija koju uigrava za Qarabag i da ce nakon Azera krenuti s rotacijama. Obrana nam je sada beton i glavni adut za ulazak u Ligu prvaka.
  • Maximo
    490


    Da..ako Jakir tako vidi, on bi mogog gledat RPG mi je glavni lijevi bek, Jan rezerva, jer Rile je zabetoniran desno
  • E46
    634
    A sta je Ogiwara koji je bolji od tog spanjolca
  • Zagi
    7.6k
    Ti znaš tko je bolji od koga....
  • NKDZ86
    1.4k
    ti ćeš meni govorit...
    di si bio kad je gorilo...
  • Maximo
    490


    Pitanje je šta je kod Jakira....
  • E46
    634
    Ne znam za tebe ali ako ti mislis da je covjek bez seniorskog iskustva bolji od covjeka koji ima iza sebe vise kvalitetnih sezona i svjetsko klupsko prvenstvo onda mi je zao. ovaj mali tek treba pokazat nesto, a moze bit da ne pokaze nista.
  • Krizy
    43.1k
    I Ogiwara se tek treba dokazati jer nije spojio ni tri utakmice u nizu godinu dana.
    Neka bolji zauzme mjesto u prvih 11 i to je to.
  • emilperska
    5.4k
    Ne znam koja bi ovo tema bila, ali da napišem svoje viđenje vezano za transfer Petra Sučića..

    Više nas je ovdje pisalo da taj transfer taman da se radi o cifri od 10mil EUR ovo ljeto nema smisla.
    Predviđali smo mu ulazak u A reprezentaciju prilično sigurno te određenu minutažu.
    Oproštajem Broza tamo se otvara krater, Sučić možda neće u početku biti starter, ali nije ni nerealno da bude. Stoga samo da ne bude ozljeda, ta cifra će za dečka od 21 godinu biti samo veća.

    Na kraju je sve dobro ispalo, barem zasad. Nadamo se da će tako i biti iza 31.08.
  • Chempers
    115
    Oliveirasa nitko nikada nije gledao (niti je bilo prilike za to izgleda :lol: ) pa se još može shvatiti "hype" da bi mogao biti dobar, al ne kužim tu fascinaciju Ogiwarom od nekih pojedinaca ovdje. To je prilično neobjasnjivo s obzirom što smo vidjeli od tog lika.

    Očito sama činjenica da je Japanac tu igra veliku ulogu. :sweat:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i da je zdrav moj dobri @Krizytesko ce ikad spojit 3 zsredom kraj Jakira trenera , covjek ocigledno ne voli Japance iako mu je jedan i guzicu spasio
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jan Oliveras zapratio Dinamo :lol:
  • Orc123
    7.8k
    preduhitrio si me :razz:
  • Zagi
    7.6k
    Da, za sada sve ide dobro.
    Osim njegovih igara ove dvije utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions