• Zagi
    7.6k
    Uh, veseli me Oliveras.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja nemam sad neka očekivanja da će on bit otkriće sezone. ali se nadam da ćemo otkupit ga na kraju sezone a to znači da je dobar..
  • emilperska
    5.4k

    Ja sam prvi protiv HNL transfer pizdarija..
    Napisao sam to cinično kao tamnoputi "europljanin" podrijetlom iz Gane, rođen u Londonu, igra za Švicarsku, za kruh zarađuje u Bugarskoj. Demografski put kao da je mokri san svih migrantofila danas.
  • Peškaman
    4.2k
    Do sutra ga moramo prijaviti ako želimo da ima pravo na nastup u play-offu LP-a?
  • Omake
    2.5k
    tako je. Vjerojatno će stići, barem je Ničota rekao da će biti prijavljeni i on i Cordoba
  • E46
    634
    Za mene truba.
  • Dinamosaur
    1.5k
    @Peškaman Ako je tocno kaj novinari pisu da nije prosao ni pripreme sa prvom momcadi, a nikad nije ni zaigrao u prvoj momcadi, kak mislis da bi nama pomogao u play offu?
  • Paggini
    19.6k
    Ono interesantno, procjenu vrijednosti Olma je za Milan napravila njihova partnerska tvrtka. Ta analiza je imala sljedeće parametre - izgled igrača (potencijalna zarada od marketinga na temelju izgleda)...Haza

    images?q=tbn:ANd9GcQqIsbKlgzSQLGQqmK86QJ30d3E_sfZpuaPQQ&s

    Drago mi je da nas SD prati moderne parametre transfera!!

    Ajmo Jan, pošalji RPG-a na desni bok!
  • jedan u nizu
    8.2k
    Drago mi je da nas SD prati moderne parametre transfera!!Paggini

    Zanimljivo.
    Ali kad pogledam, zapravo shavaćam to sve. Pogledaj samo koliko žena u Hrvatskoj voli Petka zbog izgleda i šarma.
    Ne znaju tko drugi igra u dinamu, ne znaju zapravo ništa, ali bi prvom prilikom obukle njegov dres.

    Meni je žena u zajebanciji rekla da joj komotno mogu kupiti njegov dres i da će ga nositi. A siguran sam da nisam jedini od zonaša koji imaju takve bolje polovice :sweat:
  • Marcinko
    595
    Jasno je receno da se ide po mladog igraca.Laugreano

    Pa definitivno će se ići na nekoga ko će statusom biti bliže Kulenoviću nego Petkoviću, nećeš sigurno Petkoviću podebljat ugovor i onda mu tražit konkurenciju za slične uvijete.

    Ozljedom Perkovića se mjenja situacija oko Ogiware mislim da je on već bio lagano otpisan jer inače zašto bi dovodio još jednog lijevog beka na posudbu, no sada će vjerojatno dobiti veću minutažu u ligi, a i u LP jer je teško očekivati da će RPG i Rile baš odraditi sve po 90min bez odmora, kartona itd. Oliveras će vjerojatno dobiti nešto manje utakmica na jesen i tek na proljeće bi trebao dobiti pravu minutažu i pune utakmice, LP za sad nije njegov rezon.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Imamo dva lijeva beka i oba su na posudbi. Mora im se dati određena minutaža da vidiš na čemu si. Isplati li ih se otkupiti ili ne.
  • Paggini
    19.6k
    Ako se Jan pokaže kao izvrstan zalog za buducnost i sadašnjost, a Ogiwara udje u kakav takav kontinuitet, mi za 2 milijuna eura imamo glavnog i zamjenskog beka, a oba se čine kao moderni, tehnički potkovani bekovi.

    Odličan plan, reklo bi se. Samo da se sve posloži kako očekujemo.
  • ShanKu
    734
    Lijepo je Fabrizio to napisal, ima Žuju od mene :up:
  • scooniepenn
    3.3k
    Ovo je za nas win win, jer cemo potencijalno u ovo vrijeme za godinu dana imati slatke brige s 2 odlicna lijeva beka sto nismo imali valjda nikada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions