• Omake
    2.5k
    Hajduk je stvarno u rukama maloumni ljudi. U ovakvoj delikatnoj situaciji dovesti lika koji se tijekom karijere uspio posvađati s svakim kolektivom s kojim je bio u kontaktu i još uz to dvije godine rijetko igra jer ima problema s leđima. Samo da ne bude fuzija R2 i rehabilitacija.

    Ali barem ga ne moraju guglat i barem će Romano imati od koga žicat pare.
  • vjeko1701
    8k
    Sigurno nepopularno, al ponos da što se tiče nas, nakon kaj je Brekalo u najranjivijem trenutku za klub (rezultatski) potpisao za najvećeg konkurenta i rivala koji je u tom trenu bio na vrhuncu orgijanja po svemu plavom on sam kaže da ga nitko nije ni krivo pogledao dok je bio u Zagrebu.

    Kod njih se ekspresno mora evakuirati čovjek kojeg su od 2018. moljakali da potpiše samo zato jer ne želi ostati u onom dole cirkusu.
  • Klenx
    5.6k
    U ovakvoj delikatnoj situaciji dovesti lika koji se tijekom karijere uspio posvađati s svakim kolektivom s kojim je bio u kontaktu i još uz to dvije godine rijetko igra jer ima problema s leđima.Omake

    Još bi razumio da im se ovo sa Perišićem dogodilo prije 6 mjeseci, godinu dana, dvije godine pa da je njihov rozocvikaški mozak sve to potisnuo. Pizdarija s Perišićem se desila unazad par dana. Par dana!

    Pa ajmo opet dovesti lika od 30+ godina koji zadnje 2 godine skoro ni ne igra, često i ne trenira i još je u glavi luđi od svih njih tamo.

    What could possibly go wrong...
  • Dudu9
    812
    Samo ne kužim te priče da je Perišić iskoristio Hajduk, on je došao i Hajduk je zaradio na njemu a šta je to Perišić dobio od hajduka par utakmica, više bi dobio od Tottenham di bi imao vrhunske stručnjake za oporavak od ozlijede nego u hajduka
  • Georg Koch
    4.5k
    U svoj toj prici oko Perisica i Hajduka, netko laze, a moguce i svi.
    Hajduk je i dalje zaradio na njemu gledajuci hype, clanstva, godisnje, dresove i ostale blagodati koje su si sami stvorili pumpanjem gluposti, a koje su im naknadno - ocigledno stvorili rupu bez dna.
    Sama klauzula po kojoj moze otici pred kraj ovog mjeseca za sicu dovoljno govori pismenom covjeku koji je pratio aktivno nogomet i dogadjanja bar na pola godine.
    Samo jebiga, htjeli su sve to zatomiti, nek se o tom ne prica jer uzimamo ligu 23-24, Perija ce onda ostati, stvaramo megamomcad i najludji smo na svitu.
    Ali kad sve to radis sa mrznjom, orgijanjem prema konkurentima i mnostvom lazi, vrati ti se na duplo gori nacin.
    Od megamomcadi tu je Sahiti kao krilo, Kalik kao prva opcija s klupe i jos nekolicina panjeva.
    Od titule dobili smo 3.mjesto.
    Od hypea i naelektrizirane nevidjenje atmosfere dobili smo evakuacija nasih sinova.

    U ovome treba samo uzivati i prisjecati se raznoraznih Meda, Mojimira, Duplancica i crnokesasa od prije godinu dana do malte ne - nedavno.
    Zivili vi nama mitomani, kako sijete tako bome troduplo cete zeti.
  • Jameson
    425
    on sam kaže da ga nitko nije ni krivo pogledao dok je bio u Zagrebu.vjeko1701

    Zato što nam je on bio i ostao nebitan.
  • Zagi
    7.6k
    Paralelna situacija.
    Bila je vijest na portalima kako su dvije žene međusobno raspravljale u kafiću na splitskoj rivi o nekoj političkoj temi. Neke woke pizdarije, ne sjećam se niti je bitno.
    Lik stol do ih sluša, ne slaže se i izšaketa ženu, logično :roll:

    I čuješ ženu kako govori kroz plač (netko snimio mobitelom), "...ma preseliti ću se u Zagreb, tamo me bar nitko nije udrio uglavu".

    Razlika u civilizacijskom nivou.
  • vjeko1701
    8k
    Ovo neka za*ebancija?
  • Zagi
    7.6k
    Kaj bi bila zaebancija. Bilo u jutarnjem prije 6mj cca.
  • vjeko1701
    8k
    Bože dragi...
  • Jurki
    11.7k
    Znam da je glupo prenositi komentare sektaša na tovarsportu.. ali ovaj put su nadmasili sami sebe.

    Opet nam se prognozira raspad..


    "Naslov na silu nema smisla kao ni neko forsiranje, Dinamo više ne prodaje nikoga. Ranije su u svakom roku tukli milione, sad imaju ogroman budzet i horde koje triba zadovoljit. Razjebat će to kroz 2-3 godine.
    Ako ne uđu u LP ide raspad već iduće godine, ja im dajem maksimalno 5 godina.
    Hajduk kad uzme prvu titulu neće stati, ide serija."


    Koliko moze covjek biti bolestan u glavu nakon kaj 20 godina dobivaju po picki, 20 godina frustracija da ide ovo izjaviti.

    Zato RUŽOMBEROK GAZI GUBU. Zelim im sutra uvjerljiv poraz, ispadanje i utrcavanje tovara na teren. Jebe mi se i za sramotu koju cemo ko drzava definitivno pretrpjeti.
  • Paggini
    19.7k
    Ante rebić dođi u hajduka

    Ante rebic dođi bit ćemo prvaci

    Dođi ante rebić u hajduka
  • Oluja
    4.3k
    Daj Boze da im dodje ova budaletina Rebić. Perišic je bar normalan lik i nije problematičan. Zamislite samo kakvo bi to bure baruta bilo u kojemu se nalaze Gattuso, Livaja i Rebić. Idući koji bi pobjegao bio bi Rakitić jer bi vidio u kakvu luđačku kaljužu je došao.
  • vjeko1701
    8k
    Zašto si me natjerao da to sad idem čitat? Glava me zaboljela...
  • Peškaman
    4.2k
    Ja sam uvjeren da je ovo bilo i dogovoreno s Lukšom oko klauzule i koliko će Perišić ostati, zato se ovaj i pokupio kada je vidio da od naslova nema ništa.

    A ovo s Rebićem,ljudi dolje opet puše istu priču,opet PR radi,slučajno objavljeno dan nakon raskida da se Hajduk zanima za Rebića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.