• Maki2
    610
    Ma sve pet, fala
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ovi se taman riješe jednog penzica ali evo odmah drugog pred vratima. Navodno im rebic dolazi
  • Jurki
    11.7k
    Ovi iz jednog ludila u drugo.
    Samo nek je ime, a kaj bu donesel osim prodaje dresova.. koga jebe..
    pola Braca dali Livaji, pola Perisicu.. bome budu trebali svo smece sa Karepovca tegljacem odteglit do Braca da doštukaju Brac.
  • Crni86
    3.5k
    Ma ovo su price sad da se utisa ovo oko perije. Nekako sumnjam da bi i ludi rebic nakon ovog svega dosao u hajduk igrat za bombone jer za vise nemaju.

    Edit. Ako i dolazi rebic vise mislim da ga vide kao spicu nego kao krilo.
  • mlinchica
    1.8k
    Neka jedu kolače :lol:
  • bbb medimurje
    3.2k
    Super ak im dode, kaos ce biti jos veci
    U svakom klubu radio probleme i nemire
  • ZgDLions
    395
    Čudi me Livaja kak je utihnuo, nema megafona, malog baluna… dosta je i smršavio, da nije bolestan?
    Šta Iris kaže, jel sve u redu?
  • Crni86
    3.5k
    Usrao se nakon onog upada na teren protiv nas pa je tek tada skuzio da ovdje klub vodi ulica i da nema zajebancije.
  • MaliPizdek
    61
    samo neka im Rebić dođe, ja sam za haha da se upotpuni ludara :grin:
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Ma ovo su price sad da se utisa ovo oko perije.Crni86

    Tako je, klasični Hajdukov modus operandi kad izađe neka aferica u javnost, odmah se drugi dan dovodi neka "zvir" ili se objavi neka "bonba" u vidu projekta novog kampa, stadiona, marketinške kampanje, da se sveopći puk zabavlja novim maštanjima, a da se zaboravi činjenica kako se velika zvijezda za kojom su godinama slinili, plakali po raznim Wimbledonima i ostalim sportskim događanjima, zatrpavali svaki blok komentara na internetu, gospodski posrala po klubu.

    Ne sumnjam da će se sad na brzinu organizirati novi "spektakularni doček" Rebića, da će se izbaciti parsto članaka o nikad jačoj momčadi Hajduka u kojoj je sad Rebić koji je fizički spremniji od Perišića i koji će ih povesti prema naslovu prvaka i kako se već radi na lineupu za proslavu naslova na Rivi, Alen Nižetić i Mladen Grdović već čekaju u niskom startu.

    Hajduk može funkcionirati jedino kao perpetuum mobile euforije, jer u suprotnom slučaju, morali bi jedni drugima pogledati u oči i priznati da to jednostavno nije to, a najgore je u životu kad te stvarnost udari u facu.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Sa Perisicem je završila prva sezona dokumentarca o najglupljim navijačima i ljudima na svijetu.

    Sa Rebicem krece druga sezona, ona ce se više bazirati na rezultatske neuspjehe seoske družine iz Splita.
  • javolimtebejako
    1.5k
    šta ti je nogomet...lika su obožavali dolje i dok nije rekao da će se vratit u hajduk, jedan je od najboljih igrača repke ikad a bio je njihov u moru naših, u novije doba

    nakon 6 godina nagovaranja i kampanje za povratak, lik se vrati i ide euforija, pregazit će HNL sa 30 posto snage, bit će njihov spasitelj s kojim će napokon osvojit titulu

    od svega toga u roku par dana dođe do situacije da je čovjek nepoželjan u dalmaciji, najveća izdaja u povijesti kluba, skida se njegovo ime s dresova, komentari poput "hvala na ničemu i nikad se više ne vraćaj", "nikad više da nisi izgovorio hajduk ili obukao dres" itd itd

    čudo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Katastrofalna transfer politika, a nije ni čudo kad je glavni mutavi Kalinić. Nama paše, ali mi stvarno jasan taj mentalni sklop. Plaćat će skupo igrača koji možda do proljeća uđe u neku formu. Ako mu se bude dalo.
  • Jurki
    11.7k
    Ne kuzim kaj su se svi digli na zadnje noge i cude se ko pura dreku.
    Prilikom predstavljanja je jasno iskomunicirano da Perisic ima u ugovoru klauzulu da moze otici u SVAKOM prijelaznom roku.
    To su sve ugovorne strane potpisale i to se znalo ko dan.
    Luksa i Perija su im utrpali kajlu na finjaka.. a nova garnitura je njegovo ime iskoristila za ekstra sisanje ovaca po pitanju godisnjih karata.
    Ove prijetnje su mi jadne.. bas jadne i dno dna.. nebitno ko je kolko kriv.
    Nekog zadrzavati na silu nejde i nema smisla.
    Jedino ne kuzim koji je kurac ovo trebalo Perisicu da si je tolko problema nakalemil na grbacu bas nepotrebno.
    Nadam se da se bu oporavil da bu sposoban da igra za repku i da nastupi na wc skoljki.. da vidis dobrodoslice :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.