• emilperska
    5.4k
    Imam 3 pitanja. Popcorn vjv zna odgovor na sva 3, ali ako netko drugi tko ima više vremena od njega slobodno odg..

    1. Nas 6 ima GK za zapad. Frend bi htio sa sobom povest sina od 4 godine, koji je najjednostavniji postupak? Mali je član, ima pravo na one free karte. To je onda pretpostavljam najjednostavnija opcija. S tim da nam to ne garantira da može sjedit s nama jer mjesta ne biraš. Osim ako ti sektori 5 i 6 budu prazni u što sumnjam.. Kad je mali imao 2 godine, ulazio je bez karte i sjedio mu krilu. Sad se frendu više ne "šverca" malog, a i preveliki je da na ionako skučenim stolicama sjedi u krilu starom.. Neaktivnog frenda zonaša zanima koji je općenito postupak za djecu od 3-4 godine ako im starci imaju GK (kada ispuca free karte). Kupovat redovne karte kao za odrasle mi se nameće neki odgovor. Ako netko ima već iskustva s tim prijelazom kad djeca više nisu bebe, a nisu ni veliki što s kartama, postoje li neke obiteljske opcije..
    2. Iako sam prošle godine aktivirao cashless opciju na GK, ove godine to opet moram napravit na ovogodišnjoj GK? Zato što mi na Istri nije radilo, spominjali su da moram na ticketpoint, to je i par zonaša napisalo.
    3. Da bi dogodine imali pravo na prvokup, moramo imati 65% dolazaka ne sve domaće tekme te 85% s prepuštanjem karte? To je službena odluka baš?
    4. Iz upisa gore nisam pohvatao koji je plan s tom aplikacijom, jer se trenutno na njoj ne vide ni dolasci ni stanje na cashless (meni se možda ne vidi jer mi nije aktivan očito, makar mi je iz prošle godine ostala sitna lova).
  • Bosskovitz
    11.7k


    2. Da, moraš aktivirati opet i onda će sve raditi kao prošle godine.
    3. Da, to je službena odluka.

    To je ovo kaj ja 100% znam.
  • Georginho
    134
    Možda bi bilo zgodno u poluvremenu organizirati neko događanje za sretno izvučene gledatelje. Tipa tko će sa 16-erca šutnuti loptu bliže centru ili nešto slično. A da pobjednik osvoji potpisani dres nekog od igrača Dinama. Ili nešto na tu foru...
  • serbus
    4.1k


    Da ali kaj ako se izvuče netko sa sjevera a puca se na gol juga nema šanse da čovjek stigne na drugo poluvrijeme.
  • Zagi
    7.6k
    Nemam pitanje ali bilo bi baš epski danas objaviti Olivaresa.
    "Dok je u drugim dijelovima nogometne Hrvatske raspad i kolaps,Dinamo u tišini potpisao talentiranog beka iz Rome brinući ne samo o sadašnjosti već i o budućnosti.
    Razlika u promišljanju o sportskoj politici ne može biti evidentnija."
  • Paggini
    19.6k
    Dovoljno smo glupih objava imali za jedan dan, ne želim da najavljujemo novog igrača referirajući se na seoska udruženja s kojima smo primorani dijelit ligu
  • Zagi
    7.6k
    Nisam bio dovoljno precizan.
    Naravno da to nebi klub pisao, mi bi predstavili kao i do sada.

    Ali novinari bi to morali nekako komentirati.
    Ja sam si to ovako zamislio. Naravno da bi oni pisali da imalo valja nebi ga Roma pustila ili nešto takvo ali to je sada druga tema.
  • SAS1987
    14.6k
    Dok je u drugim dijelovima nogometne Hrvatske raspad i kolapsZagi

    Mi smo Dinamo, mi trebamo gledati samo svoja posla, mi smo Građanski, mi nikad nebi trebali likovati nad tuđim problemima.
  • Zagi
    7.6k
    Klarificirao sam da ne mislim da bi mi likovali.
    Nema veze, zaboravite.
  • Jurki
    11.6k
    Mi smo Dinamo, mi trebamo gledati samo svoja posla, mi smo Građanski, mi nikad nebi trebali likovati nad tuđim problemima.SAS1987

    Ako mislis na Klub.. da slazem se.. ako mislis na navijace.. onda zaviri u temu Hnl.
    Naravno da treba likovati i sprdati se na njihov racun.
    Ovo sve kaj se događa dole ni mi nebi tak izrezirali.
    Guštam ko prasac u hrastovoj šumi dan nakon kaj je sav žir opal dole.
  • Brusa
    1.5k
    1. Nisam točno shvatio pitanje :razz: ali od ove sezone klinci članovi imaju besplatne sve domaće utakmice osim h, OS i Ri, tako da ih ne mogu potrošiti, ajmo reći.
  • emilperska
    5.4k

    Nisam ovo znao. Znači mali ako je član, može na svaku tekmu free (osim derbija). Jedino moramo vidjet gdje će sjedit s tatom jer je tata u najispunjenijem dijelu zapada :)

    Ugl tnx :)
  • Matija97
    32
    Nadoplata za cashless opciju na godišnju je moguće gotovinom ili karticom?
  • deda
    32.5k
    Oboje
  • jp23
    2.6k
    Aktivirao sam cashless na novoj godišnjoj, i uplatio novce na nju, no ostalo mi je nešto novaca prije tog na staroj godišnjoj. Kako da prebacim dodatno te novce sa stare godišnje na novu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.