• Dzoni
    616
    [img]http://kolaps.jpg
  • IceMan
    2k
    Meni je Perije iskreno malo i žao.

    Možda ovo što ću napisat nije ovde najpopularniji komentar, al ja mu osobno nisam zamjerio što je otišao dolje (kao nekima) jer on je ipak njihov i nekako je bilo za očekivat.
    Molili su ga na koljenima doslovno… čovjek se još i ranije vraćal na teren, riskirajući težu ozlijedu…

    S druge strane, drago mi je da se još jednom potvrdilo kakvi su to bolesnici dolje… časti izuzecima koji su stvarno rijetkost.
  • Peškaman
    4.2k
    Ćao Bernarde,kako si :rofl:

    IMG-20240813-172927.jpg
  • Dudu9
    812
    Po tome da ne želiš stare igrače nije ni KTC trebalo vratit
  • javolimtebejako
    1.5k
    Možda ovo što ću napisat nije ovde najpopularniji komentar, al ja mu osobno nisam zamjerio što je otišao dolje (kao nekima) jer on je ipak njihov i nekako je bilo za očekivat.IceMan

    ja ne znam jel ima ijedan dinamov navijač da mu je zamjerio? ne vidim zašto bi
  • Paggini
    19.7k


    Perija je šupak, da se mi razumijemo. Koliko god uživao u njihovim govnima u kojima koprcaju, Perišić je godinama najavljivao svoj dolazak, bombastično na rivi, objavama.i storyijima na IG i slično.

    Pri dolasku isto nešto priča kako će osvojiti naslov ovo ono, da bi ispalo da je došao i podredio cijeli klub sebi i rehabilitaciji.

    Sad kad više ne može dobit povlašteni status, kad ga Gatusso baca na klupu, isprovocira sukob, vjerojatno je isplanirao i cijeli narativ kako ga je Gattuso otjerao iz kluba njega jadnog (što je i najavio s onim kretenskim storyem u subotu), ali ovaj talijanski luđak ga je prejebao da zaštiti svoje dupe.

    Opet, guštam kao svinja, ali s njegove strane je stvarno šupački.
  • IceMan
    2k


    Neznamo što je istina, osim (složit ćeš se) da su ga doslovno na koljenima preklinjali da dođe pa makar na jednoj nozi…
  • Petar86
    884
    A gdje je onaj vegeterijanac u ovoj prici, njega se nista ne tice?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Definitivno ne, slažem se...
    Koliko god bi volio da netko od njih prođe i uđe u skupine zbog HR koeficijenta (jebiga i nama to olakšava plasman u euro natjecanja), toliko se ipak naslađujem sa svime :grin:
    Karma je k..va
  • Mlađi referent
    12.3k
    Samo da se podsjetimo, prije 2 dana

    “Što se uistinu dogodilo? Priča je zapravo toliko benigna da bi sve osim pomirenja bilo veliko iznenađenje.

    Slučaj je puno blaži od onoga Emira Sahitija, gdje se radilo o kašnjenju, no teži je utoliko što se radi o Perišiću, velikom imenu.”
  • Jurki
    11.7k
    Po tome da ne želiš stare igrače nije ni KTC trebalo vratitDudu9

    KTC nije smio uopce otici.
    A i kaj se njega tice za njega se znalo tocno di, kaj i zbog cega jer ga nije bilo u klubu 2 mjeseca sve skupa.
    Tak da ti je bez zamjere promasena prica.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Kaže Kalinić da su Perišić i njegova obitelj doživljavali razne uvrede u posljednje vrijeme...disfunkcionalna familija...sad mi je još više žao što im je onaj smrad poklonio pobjedu protiv Belupa, magnituda histerije bi bila na 11/10.
  • The Undertaker
    5.1k
    Jel Kalinić danas izjavio da se od početka znalo da će Perišić biti samo do kraja kolovoza? Ako se od početka znalo i to su bili uvjeti dogovora, kako sad da je Perišić sve kriv a klub ništa?
    Klub (Lukša) je navijače vukao za nos a Perišić je platio račun.
  • vjeko1701
    8k
    Ja se nadam da će barem jedan ipak uć u te grupe. Vidi kolko nam znači ovaj playoff direktno, kolko bi tek značile grupe direktno.

    Samo za to treba liga imati barem 3 ozbiljna kluba...očito nedohvatljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.