• db-izbjeglica
    15.3k
    znam i svjestan sam da su umnoporemećena sredina, al kakve scenarije oni znaju kreirati, to je fascinantno.

    očekivao sam da to sa perišićem neće završiti bajno, al da će doći do ovakvog raskola i sprdčine, iskreno...nisam očekivao!

    fenomenalno...

    happy-as-a-pig-in-mud.jpg
  • badjibadara
    3.1k
    Ne znam za ostale, ali meni je ovo apsolutni masterpiece

    bGa5Lxl.jpeg
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Dok smo tu neki dan raspravljali dal nam je HNL slabiji ili ne ove sezone, ovi se krenuli natjecati tko će bolje sjebati sezonu... Ne znam na kog da sada tipujem, ali da je slatko, slatko je! :lol:
    Daj kartu za prvi red, pivu i kokice :cool:
  • hardek
    2.8k
    Vrag mi nije dao mira pa bacio oko na SN. Najsmjesnije od svega je što oni sada Đenara vide kao nekog spasitelja. Jel moguće da oni ne vide da im čovjek baca spinove samo kako nitko nebi pisao o tome kako mu ekipa igra? Ljudi nisu sastavili 3 akcije u 2 utakmice protiv Torshavna, Slaven Belupa, Ružomberoka i Lokomotive :lol:

    Ne kužim uopće šta je tu Đenaro uopće postigao? Pa sam Perisic mu je prije 20 dana rekao da želi ići, išao bi ionako i ovako.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Otkrivamo pozadinu raskida: Dao je ultimatum da će ostati samo ako Hajduk bude prvak :rofl:

    Navodno je već tada, u prvom kontaktu s Hajdukom Perišić jasno najavio kako će ostati na Poljudu isključivo ako Hajduk osvoji naslov prvaka i plasira se u skupine neke od europskih natjecanja, ali bivšem predsjedniku Hajduka nije odgovaralo da se za to zna, a nije odgovaralo ni samom Ivanu koji se šutnjom branio od bilo kakvih pitanja.
  • Omake
    2.5k
    Sezona vrhunski teče. Ne vjerujem u karmu, ali isto kao da se svima vraća što su nas lani mlatili blatili i pokopavali svim sredstvima. Hajduk igra očajno, jedan od X spasitelja napustio klub kao najveći Juda. Osijek krenuo loše i prodao najboljeg igrača. Rijeka krenula pucati po šavovima radi Miškova ega.

    Nama extra ide do sada. Nadam se da će se Cordoba, Oliveras i potencijalni treći napadač brzo pokazati kao pojačanja.
  • vjeko1701
    8k
    Jedino kaj mi pada na pamet je da Boto objavi da odlazi pa da se Osijek pridruži Hajduku i Rijeci.
  • DrawTube
    4.7k
    Osijek prodao najboljeg igrača zadnjih 5 godina i uprava je to prešutila navijačima dok se prodaju godišnje, Rijeka digla cijene karata za 200%, sjenila trenera pred biti/ne biti tekmu i nema za biber, Perija izigrao Hajdukovce kao idiote..., sva 3 kluba imaju prepolovoljene šanse za prolaz u Europi..

    Glavno da je kod nas problem za naslove bio zašto na prednjem dijelu dresa nema više šahovnice
  • Dudu9
    812
    Kako neko ovdje može usporediti dolazak igrača Real Madrida i potrganog Ivana Perišića, baš su slične usporedbe
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Pa oni su već prodajom Miereza i s ova dva poraza bacili njima rukavicu u lice, ali ovo bi definitivno bio upgrade :grin:
    Čekaj samo da prođe ovo euro pretkolo, nekak mislim da će svi ko ratkape otpasti
  • Captain America
    17.6k
    Ivane, vrime je... Za rastanak.

    Hvala ti za ovakvu šamarčinu. Čekali smo preduga 4 mjeseca.

    ross-friends.gif
  • vjeko1701
    8k
    Kaj je najgore, svi su itekako živi ne samo za playoff nego možda i za grupe al uz ovakve (polu)raspade trenutno vjerojatno ne bi prošli niti BSK.
  • KaJJe
    229
    Nakon svega kaj se dogada zadnjih desetak dana mogu samo rec: bas je lijepo navijat za Dinamo
  • Jurki
    11.7k
    Nadam se da ce se ove i ovakve situacije sjetiti svi koji prizeljkuju povratak starih ocvalih zvijezda.
    Ne zelim ni blizu Dinama Modrica... nikad pa ni onda.
    Rađe cu gledati Tolica, Kulena, malog Pavica nego Modrica koji je svoje najbolje nogometne godine ostavio u Madridu.

    Jesam za povratak igraca, ali taj igrac mora biti u snazi i da ima jos pred sobom bar 3 godine ozbiljnog nogometa.
    Nikako da dođe na rehabilitaciju ili da mu budemo poligon za treniranje do sljedeceg velikog takmicenja.
    Ista stvar vrijedi i za Orsica bez obzira kaj mi je jedan od najdrazih igraca.. ali zelim ga se sjecati po onome kaj je napravio.. Orsa moze dojti u klub.. ko trener, skaut, ambasador.. nebitno koja funkcija.. ali da obuce dres.. hvala, ali ne hvala.
    Ovo je vec milijun i prvi pokazatelj da od penzionera nema nist i nikakve koristi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.