• skener
    884
    plan mu je bio dobar

    oporavim se i pripremin za repku, odigram zadnjih par kola 20-ak min i proslavim naslov

    međutim, pita se tu nešto i nas
  • dumitrumitu
    1.3k
    grandpa-abe-exit.gif perišićev povratak u hajduk
  • Paggini
    19.7k


    Jako je smijesan video s ovim novim kontekstom

    "Vracam se, tu su luke moga sna,
    Odjebi Perija iz ove rupe bez dna"
  • striko
    1.5k
    Raketa na Ugljanu kuje escape plan :grin:
  • NitkoBitan
    17k
    Covjek ih iskoristio kao rehabilitacijski centar :rofl:

    Razumijem ih, trebat ce im jos neko vrijeme da dodu sebi.
  • Kaj je
    428
    Kad se samo sjetimo situacije prije nekoliko mjeseci. Mediji ih uzdižu, doček za Perišića i Brekala na Poljudu, euforija na vrhuncu, Dinamo otpisan, oni "najjači navijači na svitu". Čak i kad se sjetimo eugorije prije mjesec dana, što je stvarno smiješno. Slavili titulu i prije prve tekme u HNL-u. I eto ti preokreta, teška kriza, ode Brekalo, Perišić, koje su toliko slavili dok su nas spuštali. A mi mirno, u tišini, pojačavali roster, i po ko zna koji put na fini način pokazali ko je gazda. Šampion, šampion, šampion
  • don
    5.6k
    hajduk iskorišten ko ruska k1rva
  • Peškaman
    4.2k
    Ljudi su s ovim postali tanji od flis papira na krilnim pozicijama.

    Njima će,izgleda,stvarno Kalik igrati na krilu.
    Ili će Kale dodati gasa pa vratiti Dajakua u kadar :lol:
  • Benito
    823
    A kad se sjetim kako su gazili po Dinamu sa svih strana i nisu birali sredstva a svima drugima je bilo "idilično". He he
  • hardek
    2.8k
    Dajaku im je u ovom trenutku najbolje krilo. Bamba ima nešto, ali djeluje mi kao igrač za zadnjih 30 min.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da si i Rakitić već konta u glavi: koji kurac je ovo meni trebalo?
  • Zagi
    7.6k
    I ovdje je bilo naših koji su davali pozitivne ocjene Kalinićevom dosadašnjem mandatu.
    zero
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nek konta kad je glup ko ona stvar.
  • Simba
    40
    Na silu ga namolili da dođe, a sad su ga posrali ko najveće govno. Lani su visoko letjeli, a pad je bolan i dugo će trajati
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mislim da si i Rakitić već konta u glavi: koji kurac je ovo meni trebalo?Mr Anderson

    Mislim da mu je jasno. A tek je tri tjedna prošlo od jednogodišnjeg ugovora. Ne mogu reći da mi je žao, ni njega ni njih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.