• Paggini
    19.7k
    Al ne kužim koji razlog je otkazu?IceMan

    Javna je tajna da Miskovic ne moze smisliti Sopica, a ni igraci, unatoc simpaticnim medijskim natpisima, takodjer nisu fanovi. Dok je islo, nije se talasalo previse, ali sad vise ne ide toliko. :)
  • Captain America
    17.6k
    Naravno da su i "prijašnje postavke" bile ismijane, jer nije bilo popularno pohvaliti ništa pozitivno što ima veze s Jakirom.Tongo Doumbia

    Da je Jakir biti lako, Jakir bi bio svako.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja sam prošle sezone čuo priču da je Miško odlučio gurati nekog svog klinca u prvih 11 koji u stvarnosti nije imao kvalitetu. Sopić odradio par treninga, rekao da mali nema kaj tamo raditi, da su se oko toga posvađali i da otad visi.
  • javolimtebejako
    1.5k
    jel sopić bio u moru kad je saznao za otkaz ili?
  • vjeko1701
    8k
    Sve 5, al onda reazlaz nakon sezone i nek ti ovu otpočetka planira i uigrava novi trener a ne ovako pred utakmicu koja ti garantira grupe.

    Kaj će sad Đalović do preksutra?
  • Tom Hanks
    3k
    Nisam ne zanima me nogomet, pratim iz dosade
    Frajer se baca kao da je metak dobio,ko ostane bez zraka(a nije ostao bez zraka) se ne baca ko riba na suhom.Folirant obicni
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa najlogičnije je da Đale nastavi, odlično zna ekipu. Bio je sa Sopom, Jakirom, mislim da i s onim talijanskim klaunom prije. Nema smisla sad novog trenera dovoditi.
  • Vratite nam Istok
    233
    Kaj će sad Đalović do preksutra?vjeko1701

    S tom momcadi je vec dvije godine, valjda zna nekog vraga. Nije idealno, ali bolje i on nego netko tko bi vodio ravno dva treninga prije utakmice.
  • čovjekjogurt
    617
    Miško želi uz šok terapiju nekako proći Elfsborg. Njima je to utakmica godine o kojoj ovisi cijeli budžet kluba.

    Sopić može nekome biti nesimpatičan ali on ima vrhunske rezultate sa Rijekom.
  • vjeko1701
    8k
    Ma ne kažem ja da je on kriv odabir trenutno samo da ne znam kaj točno Mišković očekuje od njega u ovih 2 dana.
  • DrawTube
    4.7k
    Kad vidiš kaj se sve u Rijeci događa i kaj Misko radi klubu situacija u Osijeku je bajka

    Čovjek je u 4 mjeseca srozao vrijednost kluba za valjda 30%
  • Zagi
    7.6k
    Točno godinu dana treba da se razj Jakirov rad.
    Sopić, Rendulić. Ista priča. Valdas je pobjegao točno na vrijeme.
  • Paggini
    19.7k
    Ma nema Miško brige, bude Wolverhampton dao 6 milijuna za Pašalića
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Razlog je taj sta je Sopic pocea javno preko medija kritizirat klub i igrace. Ionako se nisu podnosili takva dva karaktera, a Misko je egomanijak isto. Lipo je krenija nabija ulaznice i izazva gnjev navijaca, sad maka trenera prid najbitniju utakmicu. Ispadaju od svedana 100posto.
  • NORTE
    11.4k
    Ma nema Miško brige, bude Wolverhampton dao 6 milijuna za PašalićaPaggini
    "Molimo Marca da se javi u klub, imamo ponudu od koje će klub lijepo zaraditi."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.