• CUCAK
    158
    internet ratnici
  • jp23
    2.6k
    Nažalost previše očekujem kad želim da se ljudi vode racionalnosti i logikom, prije nego li dopuste emocijama da preuzmu punu kontrolu.

    Emocija je zajebana stvar, ali nekako sam dojma da se više traži dodatni povod za neko razdvajanje i razjedinjavanje ovako već smanjenog Dinamovog puka.

    To je već pitanje za one koji vode društvene mreže i valjano je pitanje. Doduše sloboda govora ne daje slobodu vrijeđanja, bar ne bi trebala u normalnu svijetu.


    Jebate koji podvig, čak jedna rođendanska čestitka. Manje reagirate na prava sranja koliko se tu izreagiralo na jednu glupu čestitku lol
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Povedi primjerom i daj racionalni komentar na objavu i odluku kluba da cestita rodendan N.K.
  • Dr Hofmann
    833
    Nisam osobno nešto pretjerano emotivan, ova tema je marketing i društvene mreže. Mislim da nema smisla s marketinške strane Niki Kranjčaru čestitati rođendan. Čime je on to zaslužio, da mu se sa službenih klupskih kanala oda takva počast? Čovjek je otišao u Hajduk u vrlo teškom trenutku za klub, bio je tada punoljetan...Ne razumijem koja je kratkoročna, srednjoročna i dugoročna korist od toga
  • Bumtres
    43


    Solidno ga dramiš.
    Čestitalo mu se i bok. Malo se tu izkomentiralo jel to bilo pametno ili nije i to je to.

    Nikakve car je gol gluposti.
  • jp23
    2.6k
    Evo dati ću ga.
    Ukoliko klub svim bivšim igračima čestita na jedan ili drugi način, bilo to storyem, objavom ili čak porukom, onda razumijem da su čestitali i Niki Kranjčaru.

    Eto
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa navedno ti je u raspravi da ne cestita. Imao je i Brekalo rodendan pa je nije dobio, Sammir je dobio story nakon buke.
  • M94
    1.2k
    Zašto je ovo netko objavio kad je Dinamo konačno krenuo u sezonu bez stvari iz prošlosti. Tko je rekao objavite to i to na instagramu.. Dal stvarno još uvijek postoji peta kolona unutar kluba? Zašto se brišu komentari po društvenim mrežama? Zbog čega se rođendani ne čestitaju svim jebivjetrima koji su nekim trenucima karijere nosili Dinamov dres a ovom se čestita? Ko je došao na tu ideju?Noel

    Nasi ko da su htjeli malo paznje uz ostale klubove sa svojim problemima. :grin:
  • jp23
    2.6k
    Moje isprike, očito ne pratim apsolutno sve društvene mreže u dovoljnoj količini da znam kome jest klub čestitao i kome nije. Možda jednostavno greškom nisu čestitali nekima? Možda osoba koja je inače za to zadužena, taman bila na godišnjem odmoru, možda nemaju sve rođendane spremljene u kalendaru.

    1001 opcija jest, da, najjednostavnije rješenje je reći da klub nije htio čestitati i bok.
  • NORTE
    11.4k
    Jebate koji podvig, čak jedna rođendanska čestitka. Manje reagirate na prava sranja koliko se tu izreagiralo na jednu glupu čestitku loljp23
    Poanta je u tome kome se čestitalo, ništa više od toga.
    Lik je pojam izdajice dinama.

    Nikad neće moć oprat svoj potez niti ikakav potez ljudi u klubu to može promijenit.

    Navijači pamte i ne praštaju.
    To nije stvar samo marketinga, nego olakog prelaženja preko izdaje i dovođenja izdajice u vezu s dinamom.


    Možda osoba koja je inače za to zadužena, taman bila na godišnjem odmoru, možda nemaju sve rođendane spremljene u kalendaru.jp23
    Al bitno da imaju spremljen rođendan Nike Kranjčara. :smile:
    Ovo je za vjerovali ili ne!

    Što se mene tiče ova tema me više ne zanima, al ne pada mi na pamet na forumu o dinamu ne iskomentirati ovo, posebno kad mnogi staju u obranu te objave.
  • austrijanac
    4k
    Ima cijela eskadrila bivših igrača koji su zaslužili čestitku prije dotičnog. No to je moje mišljenje, očigledno ljudi misle drugačije.
  • jp23
    2.6k
    Veći izdajnici kluba su mi odbjegla braća Dalton. Možemo li se u tome složiti, ili ti je ipak jedan nebitni Niko Kranjčar više izdao klub od njih?

    Ta gamad su mi oličenje izdaje kluba. Ovaj šta je zamjenio svetinju sa nebitnim poslodavcem kojem svi dajete tu važnost jer smo "rivali", mi nije u istoj kategoriji zla sa njima.
  • NORTE
    11.4k
    Veći izdajnici kluba su mi odbjegla braća Dalton. Možemo li se u tome složiti, ili ti je ipak jedan nebitni Niko Kranjčar više izdao klub od njih?jp23
    Ma to je skroz nebitno i skretanje teme, a Daltoni su posebna priča.
    Niko je lik kojeg u vezi dinama skroz zaobilaziš, a ne pokušavaš približiti plavom puku, jer on to ne zaslužuje.
    Over and out što se ovog tiče.
  • jp23
    2.6k
    Ma to je skroz nebitno i skretanje teme, a Daltoni su posebna priča.NORTE
    Nije skretanje teme ako si sam načeo temu tko je oličenje izdaje Dinama. Ali slažem se, da je bolje završiti raspravu.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Od Nike su gospodina napravili mediji naklonjeni Hajduku. Ti isti mediji su samo godinu-dvije kasnije od Mirka Hrgovića (koji je učinio istu stvar) napravili izdajnika i monstruma.

    Medijima je u redu kada igrač izda Dinama i ode u Hajduk ali kada je obratna situacija onda ide priča o izdaji. Ja nemam toliki problem da mediji tako tretiraju Niku Kranjčara ali imam problem kada klub službeno pada pod taj narativ.

    I tko je uopće Niko Kranjčar u kontekstu Dinama? Dali su mu kapetansku traku sa valjda 15 godina iako je imao 20 kilograma viška, guralo ga se znamo svi zbog čega i onda on (iako je bio mažen i pažen) u prvoj krivini ode u najvećeg rivala. Igrački je više Dinamu pružio Petar Stojanović a ljudski je više pružio i Brekalo. Tako da je ova objava suluda, bizarna, nevjerojatna. Ovo je kao da Hajduk čestita Mirku Hrgoviću rođendan...djeluje sve skupa kao ruganje sa navijačima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.