• cibona
    2.9k
    Zašto se brišu negativni komentari na facebooku? Što je sa slobodom izražavanja?
  • Sljeme
    2.4k
    Čini mi se da su se išle palit svijeće ispred njihove kuće na BukovcuDr Hofmann

    Ispred zgrade na Dobrom dolu. Tam di smo palili i za Cicu prije par godina.
  • don
    5.5k
    iskreno prije bi 'seljački' klub nego ovakav gospodski. (zna se u kojem smislu mislim)
  • Crle
    510
    Totalno nepotrebna objava, bila ok ili ne.
  • serbus
    4.1k
    Nevjerojatno da nas uvijek kao crna rupa privlače negativni likovi i priče oko kluba pokraj mora pozitivnih.

    Niko nikad neće biti pozitivac u slučaju dinama. U slučaju objava po meni samo treba paziti na to da li objava djeli dinamovce ili ne.

    U slučaju Nike jasno je da djeli i automatski mu nije mjesto u dinamo ili nekim čestitkama.
  • Tom Hanks
    3k
    ili noć prije tekme da je bauljao po zagrebačkim zabitima sa sumnjivim kemijama i ženama istog takvog morala.Navijač Dinama

    I ovo treba bit uzor i primjer djeci koja dolaze u Dinamo?Samo što dalje takvih igracina od kluba
  • jp23
    2.6k
    Da rezimiramo:
    Dio ekipe kmeči jer se čestitao rođendan Niki Kranjčaru
    Dio ekipe kmeči u obranu iste te čestitke

    Jel možete sad preći na druge teme vezane uz marketing, poglavito uz jebeno dobar video (aftermovie) od tekme sa Osijekom?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne, aftermovie ima i za druge utakmice. Lijepo je to, ali ove druge stvari ipak imaju malo vise utjecaja. Ako nesto toliko dijeli puk onda se o tome treba raspravljat.
  • jp23
    2.6k
    Meni je samo žao što je ovo daleko od konstruktivne rasprave, barem koliko sam pregledao zadnje 4 stranice. Imaju valjda 4 kvalitetna upisa od njih 70+, a ne želim gledat još jednu reinkarnaciju čudovišta zvanog transferi rasprave
  • don
    5.5k
    evo konstruktivno pitanje: zašto se brišu komentari?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Iskreno, ne razumijem koliku konstrukciju ocekujes od emocionalnog pitanja? Ljudi se izjasnjavaju zasto ne zele da se N.K vise povezuje s klubom. Blue phone je iznio citat koji malo bistri vodu koju Boss pokusava apologetskim postovima zamutit opet. Nije ovo rasprava jel transfer 2.5 ili 5 mil. eura, odgovor na pitanje N.K ne moze bit egzaktan i isti svima.
  • Noel
    5.9k
    Zašto je ovo netko objavio kad je Dinamo konačno krenuo u sezonu bez stvari iz prošlosti. Tko je rekao objavite to i to na instagramu.. Dal stvarno još uvijek postoji peta kolona unutar kluba? Zašto se brišu komentari po društvenim mrežama? Zbog čega se rođendani ne čestitaju svim jebivjetrima koji su nekim trenucima karijere nosili Dinamov dres a ovom se čestita? Ko je došao na tu ideju?
  • NORTE
    11.4k
    Jel možete sad preći na druge teme vezane uz marketingjp23
    Ne možemo. Zašto bi stali s tom raspravom?
    Izdajica kluba je odjednom poželjan i kul da mu se čestita faking rođendan na službenom kanalu?
  • veselko tenžera
    2.1k
    Jebeno mi je kako se svaki ovakav potez brani s Bogom danom GOSPODŠTINOMKeyser Soze

    Biti gospodin podrazumijeva biti gentleman, a biti gentlemam podrazumijeva držati do svog dostojanstva. Dovođenje Nike Kranjčara u vezu s Dinamom je gaženje tog dostojanstva.

    S ovim "gospodskim identitetom" kluba treba biti oprezan i ne forsirati ga na silu, a pogotovo ne pod njega podvlačiti kojekakve bezvezarije i one koji se usude reagirati proglašavati seljačinama.

    Drago mi je što je ogroman broj zonaša spreman jasno reći caru da je gol. To je prava gospodska manira, u skladu s Krležinim citatom: "Ne može se na svaku ljudsku glupost odgovoriti gospodskom šutnjom."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.