• The Undertaker
    5.1k
    Ima li netko možda popis komu je sve Dinamo čestitao rođendan ove godine pa da vidimo obrazac, ako ga ima?
    By the way, nazivati Kranjčara svinjom debelom 20 godina poslije je degutantno.
  • nemapredaje
    3.2k
    Još jednom ponavljam neporecivu činjenicu.

    NIKO NIJE MORAO IĆI U HAJDUK !!!
  • Olmic
    3.6k
    Ak ne cestita klub i brekalu onda ce se posrat sam sebi u usta s ovim mi smo gospoda jer izmedu njih nema razlike odnosno ima, jedan je otisao direktno kao kapetan..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ekipa koja se križa na reakcije društvenih mreža na recimo treći dres i na još masu tog, sad broj reakcija koristi kao primjer da je objava ispravna.

    Niko je značajno gori od Brekala. Ako bit ‘gospodski’ klub znači bit beskičmenjački klub koji ne poštuje sam sebe, onda se nadam da ćemo postat seljački.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Nikoga se u klubu ne uhljebljuje, ta su vremena prošla.Bosskovitz

    A neznam, meni zapošljavanje Šokote kao skauta izgleda kao uhljebljivanje.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Danas bi mu zviždalo barem upola manje ljudi nego prije 15 godina, a za 15 godina će još manje.Bosskovitz

    Vrlo vjerojatno ce bit tako, ali ne jer su ljudi progledali ili dosli sebi nego zato jer je stvoren mit o Niki prvoborcu protiv Mamica. Laz je u ovom slucaju pobijedila istinu. Mi koji smo bili svjedoci tog vremena, direktni, kao i oni koji o ovome znaju sve okolnosti smo na kraju po nekima budale, Mamicevi placenici, a ljudi koji o tome znaju isto kao sto su znali i prije 20 godina, a to je nista ili vrlo malo, danas uce ostale sta je i kako bilo.

    Sto se tice usporedbi s Brekalom... da nije zalosno bilo bi smijesno. Brekalo nije otisao dolje kao kapetan Dinama nit mu je otac bio Cico Kranjcar. Koji je odgovorniji za ovaj izdajnicki cin od sina.
  • Sljeme
    2.4k
    Sto se tice usporedbi s Brekalom... da nije zalosno bilo bi smijesno. Brekalo nije otisao dolje kao kapetan Dinama nit mu je otac bio Cico Kranjcar.Tradicija bunta

    Upravo tak. Brekalo je mala beba za ovoga.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    nazivati Kranjčara svinjom debelom 20 godina poslije je degutantnoThe Undertaker



    Slazem se. Nazivati ga prvoborcem, buntovnikom protiv nogometne mafije je jednako degutantno.
  • Bumtres
    43
    Realno to čestitanje rođendana bivšim igračima i uspjehe sportašima u drugim sportovima je domena virtualnog signaliziranja vrlina.

    Lagano se upadne u zamku kome čestitati a kome ne. Bilo bi najbolje to maknut.
    Taj sadržaj se da popunit nećim drugim.
  • The Undertaker
    5.1k
    uspjehe sportašima u drugim sportovima jeBumtres

    Ovdje ne vidim nikakav problem i vrlo je jednostavno. Čestitaš svakom osvajaču medalje na europskom i svjetskom prvenstvu i OI.
    Imaš kriterij sa kojim ne možeš promašiti.
  • don
    5.5k
    i dalje me zanima zašto jedan Sammir nije dobio čestitku za rođendan kakvu i zaslužuje dok je ovaj, da ga ne imenujem, dobio.
  • čovjekjogurt
    617
    Netko je u klubu očito privatno dobar sa Nikom pa koristi klupske stranice za svoje egzibicije. Miriše mi na peglanje Nikina imidža među dinamovim navijačima i na nekakvo uhljebljivanje u klub.
  • BluePhone67
    3.9k
    https://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-2-dio/

    Potpuno neočekivano i skandalozno izbio je sukob između Mamića i kapetana Nike Kranjčara, igrača od kojeg je klub godinama nastojao stvoriti megazvijezdu i zaštitni znak Dinama. Kranjčar nije bio igrač iz Mamićeve agencije i odigrao je katastrofalno lošu polusezonu i uz to je ušao u konflikt sa svim trenerima koji su te jeseni vodili momčad. Službena vijest iz kluba glasila je kako najmlađi kapetan u povijesti kluba odbija pristati na smanjenje ugovora komplet­noj momčadi jer se ne slaže s tezom da su za katastrofalne rezultate odgovorni isključivo igrači. Ubrzo priča poprima dramatične razmjere kada ga Mamić ekspresno baca na transfer listu, a kao prvi zainter­esirani kupac ukazuje se Štimac koji pod svaku cijenu maloga nastoji dovesti u Hajduk.

    U početku se ta „ludost“ činila apsolutno nemogućom, ali budući da Kranjčar nije imao niti jednu ozbiljniju ponudu izvana (spominjala se nekakva Ukrajina u koju on nije želio…) s vremenom je postajalo sve jasnije da bi se transfer u Hajduk mogao i ostvariti.

    Kada je cijela stvar došla pred gotov čin, vrh Bad Blue Boysa sastao se s Kranjčarom u njegovom kvartovskom kafiću gdje mu je iznesen stav grupe, jedini logičan u tom trenutku: „Stat ćemo uz tebe, udariti i na Mamića ako treba, ali samo ako ne odeš u Hajduk, u tom slučaju si za nas mrtav i morat ćeš se nositi s posljedicama…“. Mali je na to hladno dgovorio da će otići u Hajduk ako ne dobije bolju ponudu te zamolio da mu se u tom slučaju ne dira obitelj (kao da smo mi ruska mafija, a ne navijači). Transfer se uskoro i dogodio. Sin Dinamove legende i kapetan Dinama s bakljom u ruci, odjeven u simbole protivničke navijačke sku­pine mahao je svojim novim obožavateljima s balkona Poljuda. Sve što je njegova obitelj doživjela u predvečerje transfera bio je pogled s pro­zora stana na mnoštvo upaljenih plavih lampaša. Bila je to poruka BBB-a da je čast dotadašnjeg kapetana, „ponosnog kaj je Purger“- umrla!

    Sve što je kasnije doživljavao od strane BBB- a zakuhao si je apsolutno sam. Ne ulazeći u zakulisne igre njega, njegova oca (tada izbornika), Mamića i Štimca – jer što se i zašto se sve to dogodilo znaju samo oni, grupa je postupila na jedini ispravan i navijački način. Otišao je tamo gdje mu mi to ne možemo oprostiti i amen! Grupa tada nije stala na stranu Mamića nego je mali otišao u Hajduk i tu svaka priča završava!

    Niko=Izdajica
  • NORTE
    11.4k
    Čestitka Niki = teški promašaj za većinu navijača dinama.
    Korištenje fotke s njegovim ocem, legendom dinama, i Ćirohitom ne može pomoći osim u lajkovima većinom simpatizera.
    Zato je i korištena, da bude manje tragična čestitka izdajici.
  • Bumtres
    43


    Svaka čast svim našim sportašima, neopisivo cijenim njihovu požrtvovnost i trud koji daju da ostvare vrhunski rezultat.

    Međutim, ja pratim Dinamo. Mimo toga me sport ne znanima. Još mogu kužit da se čestita nekom tko je navijač dinama, ali da se čestita "nekoj" Leni za broncu na Taekwondou bi smatrao spamom na službenom profilu.

    Ak nam je baš do čestitke, pošaljemo joj pismenu čestitku i buket na adresu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.