• The Undertaker
    5.1k
    Onda i Štimca upiši u "legende". Zajeca i Ademija pak ispiši.
  • Bumtres
    43
    Tad je trebalo Mamića sterat a ne Niku,
    Imali bi normalan klub i ne bi se nakotilo toliko debila među dinamovcima.
  • Crusades1986
    11.9k
    Kakve veze ima Štimac sa Dinamom točno?

    I on mu se jako suprostavio kad se pokunjio i dobio mjesto izbornika.
  • cibona
    2.9k
    Malo previše kontradiktornosti ima na dinamovim online stranicama u posljednje vrijeme.

    S jedne strane razlog zbog kojeg su čestitali Niki rođendan je taj što smo mi "gospodski klub" i ne stvaramo trzavice ni od čega, a s druge strane je teško čestitati našim olimpijcima koji nisu dinamovci na ogromnom uspjehu osvajanju Olimpijske medalje.

    Ponovno pitam, zašto je problem čestitati Barbari Matić na zlatu u judu. Zašto se nije čestitalo Leni Stojković na osvajanju brončane medalje? A onda čestitamo Golubiću osvajanje petog mjesta.

    Ako smo već gospodski klub, onda uvijek moramo prestati brojati krvna zrnca, a ne samo onda kada nama to paše.
  • The Undertaker
    5.1k
    Tako je obično kad se nema kriterija. Slanje čestitke je poruka ali i ne slanje iste je također poruka.
  • Noel
    5.9k

    Baš sam to htio napisat. Očito je ostalo nešto pete kolone u klubu koja putem društvenih mreža ko već to vodi malo radi pomutnju. Zajecov profil ko mu vodi već uvijek na instagramu podjeli objavu Dinama ovaj put nije za Niku.
  • don
    5.5k
    Nadam se da se ne planira neko Kranjčarevo uhljebljivanje u klub uskoro.dumitrumitu

    kad i ako bi se to desilo, želim svima u klubu na čelu sa Zajecom što bržu mirovinu i što dalje od kluba. Ne zbog toga jer nas je N.K izdao već jer se pozicije u klubu dijele na takav, prijateljski način.

    Iako sumnjam, odnosno vjerujem da nema šanse za to. Ali kad već spominješ da kazem.
  • Jaro
    7.3k
    promašio si ovdje. Kad si prešao u bojkot, jesi kupio godišnju za sjever Poljuda, učlanio se u klub i postao navijač Hajduka?
    Niko je mogao otići iz Dinama i nitko mu nebi zamjerio (štoviše) - ovako je odabrao otići u Hajduk - može on pričati da je to bilo u inat Mamiću ili kaj ja znam komu/čemu, ali on se jedino inatio Dinamu, navijačima i simpatizerima Dinama. Obukao je dres i i zagrnuo se šalom te zapalio baklju pod kojima se "mrzi Dinamo, srpsko ime to" i izvikuje "Zagreb=Beograd"... Pravi Dinamovac i Purger, nema što...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Na sve to, tko ima zeludac nek pogleda podcast inkubator kad je gostovao. Ja sam ugasio na pola, mucninu i bijes nisam mogao kontrolirat dok sam ga gledao kako prica o tome i smiljuji se kao zaljubljena tinejdzerica.
    Neka mu rodendan cestitaju tamo gdje je ostavio "dubok" nogometni trag, zna se gdje je obozavan, a to nije Dinamo.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Gledao sam to i bilo mi je smiješno kako je siguran da je u reprezentaciju ušao svojom zaslugom a ne zato što mu je stari izbornik.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ne razumijem čemu čestitka igraču koji ničim nije zadužio klub.
  • Bosskovitz
    11.7k
    stvarno ćemo gledati jbne reakcije na facebooku i iz toga davati mišljenje da li se Dinamov puk slaže sa time ili ne?don

    Generalno ne, ali u situaciji u kojoj ti tvrdiš da je velika većina navijača Dinama protiv nečega, a to je istovremeno dobilo 99,6% pozitivnih reakcija na službenoj klupskoj objavi, ne misliš li da možda malo ipak pretjeruješ? Da je istina ipak negdje između te dvije krajnosti?

    I to je logično, jer odrastaju generacije koje nisu doživjele magnitudu tog trenutka, niti to shvacaju osobno kao mi koji smo to osobno prozivjeli.Paggini

    I ja sam to osobno proživio. U kvartovskoj kopiraonici smo kopirali osmrtnice s njegovim imenom, palili lampaše pred kućom, vikali mu najodvratnije stvari... bilo je vrijeme u kojem nismo bili svjesni kaj se događalo, sve kaj smo znali je da Niko odlazi u Hajduk, mediji su orgijali oko dočeka, tovari su nam to nabijali na nos, Mamić je sve zakuhao i onda još potpaljivao vatru... znam, bio sam tamo.

    No kako je prolazilo vrijeme saznavao sam malo po malo elemente te priče od raznih ljudi koji su bili blizu i znaju iz prve ili druge ruke, postao sam stariji, počeo sam povezivati neke stvari i zato kažem da mi je žao i da smo u svemu tome mi, kao Dinamov puk, i Niko, najviše izgubili jer smo i jedni i drugi izmanipulirani i iskorišteni za nečiji tuđi interes. Svi ostali su dobili svoje.

    I sve je ok, poštujem različito mišljenje, razumijem da netko nikada neće moći oprostiti prelazak u Hajduk bez obzira na sve druge okolnosti, ne mogu tome prigovoriti. Ali ponavljati Mamićeve spinove o tome kako je, eto, Niko baš htio u Hajduk (tko se sjeća, Zdravko je tada čak tražio da ovaj potpiše izjavu kako je isključivo njegova želja da prijeđe u Hajduk) ili uspoređivati čestitku Niki s čestitkom Vojislavom Šešeljom, mislim da u 2024. godini ne bismo smjeli padati toliko nisko.

    Nadam se da se ne planira neko Kranjčarevo uhljebljivanje u klub uskoro.dumitrumitu

    Nikoga se u klubu ne uhljebljuje, ta su vremena prošla.
  • Sljeme
    2.4k
    Nadam se da ova čestitka izdajici nije priprema terena za poziv u ložu ili nešto više.

    Reakcije ljudi su i više nego jasne. Nema oprosta!

    IMG-20240813-WA0002.jpg
  • don
    5.5k
    a to je istovremeno dobilo 99,6% pozitivnih reakcija na službenoj klupskoj objavi, ne misliš li da možda malo ipak pretjeruješ? Da je istina ipak negdje između te dvije krajnosti?Bosskovitz

    Pogledaj komentare i onda vidi... I svejedno, nisu ni komentari mjerilo jer ih je manje ali nisu ni lajkovi jer sam siguran da 80% navijača koji lajkaju objave od preko 1.2 miliona pratitelja lajka Dinamovu objavu čim izađe, tako sam i ja i pa sam maknuo kad sam pročitao.
    1.2 miliona (450k+ instagram i 750k+ facebook) je ogromna brojka koju nemaju ni približno "najbolji navijači na svitu" i klub sa "najviše navijača na svitu". Oni skupa sa svim društvenim mrežama imaju tek nešto više od 500k.
    Tako da Dinamove objave lajkaju "svakakvi" ljudi koji nemaju pojma o tim događajima, pogotovo danas, kad su aktualne društvene mreže i među djecom koji su zasigurno bacili lajk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.