• Dzgšb
    812
    Šakota zabio na Poljudu kapetanu ,bivši naš junior
  • Dinaminjo
    929
    Cavlini bas nije sezona dobro pocela
  • NitkoBitan
    17k
    Klupska struka je pogodila sa posudbom. Nije sve u youtube sazecima, kompilacijama obrana i sofascore statistici. Pritisak je zeznuta stvar pod kojom neki mogu puknut... korak po korak.
  • mali M
    5k
    kriva tema, nije naš igrač.. samo kažem

    ma Čavlina će biti top vidjet ćete. Neka mu je malo i ovakve situacije gdje klub ima prevelika očekivanja, a navijači su tulipani koji te psuju i vređaju jer su neznalice. U Dinamu je pritisak rezultata još veći tako da samo neka sad gradi karakter na ovome
  • Droljo
    8k
    Govorio sam ja za čavlinu da nije isto braniti u loksi i dinamu. Dečko je nabio statistiku koja kod nas ne postoji! Ovdje moraš skinuti jednu, max dvije lopte po utakmici. Odnesti dva-tri kornera i to je to.
  • Dinamouberalles
    218
    Jel gledao netko boska sutala ? Kako je odigrao zadnje dvi ? Vidim dobre ocjene po sofi
  • mbzg
    96
    Prvo kolo a navijači ga već uzeli na zub, mogla bi mu biti teška sezona, mislim psihički. Imamo milijun primjera s našim igračima koje je to dotuklo.
  • Patak
    2.9k
    Pa Čavlini je ovo dobar izazov da pokaže je li golman za veće stvari ili nije. Lokomotiva je specifičan klub, u prvoj ligi ali bez navijača i tog pritiska.
  • Droljo
    8k

    Točno to. Kod nas je pritisak deset puta veći.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jel gledao netko boska sutala ? Kako je odigrao zadnje dvi ? Vidim dobre ocjene po sofiDinamouberalles

    Evo ja sam gledao Standarda obje tekme novog prvenstva (toliko ih valjda nisam gledao u 10 godina:rofl: ). Boško je vrlosolidan, no treba reći da njemu i ovaj Lekin defanzivni sustav puno više paše nego Dinamov. S tri stopera gdje je on desni i još dva beka (5-4-1), on se dobro pozicionira, a u skoku je standardno dobar. Nađe se koja situacija gdje na vidjelo izađe njegova sporost, nije nikad bio brzanac, ali nakon ozljede je izgubio i okretnost i brzinu. Međutim te situacije su rijetke, a kad se uzme da u 2 utakmice protiv jakih protivnika nisu primili gol, onda mu se nema što prigovoriti.
    Bulat je prvu bio loš sa samo jednim dobrim udarcem, ali ovu drugu među najboljima i još k tome zabio gol za pobjedu.
  • Nogo
    3.6k

    Mislim da se Bulat preporodio dole.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Samo neka on igra dobro tamo. Za nas je to win win. Ili će nam donijeti 2-3 milijuna ili ćemo dobiti top igrača na ljeto.
  • Dinaminjo
    929
    Da je tolko sprintao u Dinamu, bio bi u prvih 11 ili otisao za 10m
  • Zagi
    7.6k
    Igra Petkovu poziciju u 352.
  • Droljo
    8k
    Igra Petkovu poziciju u 352.Zagi

    Znači trebali smo leku dovesti za trenera...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.