• San Lorenzo
    15.4k
    Gattuso ostani!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Hahahahajduk. Boze dragi glupog li kluba, znaci imaš igrača koji 101 posto želi ic, to znam odavno, ali ga nitko ne želi. Isti taj igrač to izrazi treneru, nije spreman ni u Rudesu za igranje, histerično se ponaša na treninzima, šalje trenera u k. Trener ga makne zbog svih tih sranja, javno nakon 20 dana kaže istinu da ovaj želi odlepršat i sta taj smjesni klub napravi. Izdaju priopćenje u kojem staju na stranu Perisica- nepokretnog veterana koji samo čeka da ga neko nazove da ode. Od Gattusa koji je principijelan i srčan, očekujem da sam da otkaz nakon ovoga ili da udari još veću kontru Perisicu i trajno ga ostavi van sastava dok se ne nađe neko i prevari se pa ga uzme. Ugoavnom smjesan klub koji da je imalo pametan, stao bi u ovoj priči na stranu trenera koji konačno želi usadit ozbiljnu disciplinu i ponašanje u taj klub, ali očigledno u tom smjesnom klubiću to ne prolazi. I zato će još godinama pjevat borbene i svi će im bit krivi osim njih samih
  • Jurki
    11.7k
    Od Gattusa koji je principijelan i srčanMiro Vugrinec

    Ocekujem da se bori za svaki cent koji treba dobiti.
    Zaradio je u karijeri puno para, ali nije sigurno glup da baci u smece 3 milijuna eura koji mu mogu pripasti po potpisanom ugovoru.
  • Noel
    5.9k
    Kad bi u tom klubu bio neko iskren i kad bi mu dopizdilo pa bi izašao u javnost i rekao sve. Da su pokušali silovanjem putem medija putem sudaca putem HNSa putem politike ali su tolko nesposobni i propali da nisu uspjeli ništa. Treće mjesto uz pomoć tog svega. Pa da neko od njih kaže ljudi stvarno nema nam pomoći gasite sve. Žive iz dana u dan u nekim mitomanijama i laži da su sad uspjeli stvorit svijet u kojem je Perišić glavni krivac za SVE. Nemoguće dokle to ide. Da sam Perišić javno bi istupio i reko dragi navijači vi ste glupi. U 2 mjeseca ste od mene napravili od toga da sam veći od kluba do toga da me tjerate iz tog kluba.
  • Tongo Doumbia
    4k
    A što reći o igraču koji, čak ni u Hrvatskoj, Interu, pa niti u jednom klubu, u kojem je proveo barem sekundu nogometne karijere, nije prihvaćao biti van centra pažnje.

    Čovjek, koji se, kao velebni nositelj i senator, nakon sezone i teške ozljede kakvu je imao, u 35-oj godini, nakon mjeseci neigranja, drznuo otići na europsko prvenstvo i pri tome u svakoj utakmici igrati i imati (ne)zapaženu rolu.

    On ima časti? On ima takta? Njemu nešto znači Hajduk, Torcida ili Gattuso?

    Pa dečko i dan danas misli da može igrati u Liverpoolu. Takav je to tip egomanijaka. To mu je i privatni trener između redova potvrdio u nekom intervjuu.

    Sreća mu je što su veliki uspjesi reprezentacije prikrili takve stvari, ali upućeniji su mi odavno tvrdili da je sebičnjak koji misli da je nedodirljiv u svemu.
  • don
    5.6k
    GG je od danas sluzbeno hodajuci mrtvacDiddyGuela

    zašto? GG ima podršku skoro svih navijača hajduka u slučaju Perišić. Drugi par cipela jer izvedba na terenu gdje su svi složni da nije ni za k.

    preciznije rečeno, Perišić je od danas hodajući mrtvac.
  • Vratite nam Istok
    233
    Koji je to isto kreten, sjebat ce si i to malo trenerske karijere.. bome odlicna crtica u trenerskoj biografiji.. nabijanje frizidera nogom.Jurki

    Ma kakvu trenersku karijeru. Čovjek s ovakvim karakterom i takvim živcima ima ravno nula šanse za imat dobru trenersku karijeru. Tehnički i taktički nije neki mag, al je zato man management katastrofa.
  • DiddyGuela
    2k


    Moze imati podrsku navijaca ali sasvim sigurno vise nema podrsku ili povjerenje igraca. Privatan razgovor sa igracem mora ostati unutar kluba. GG je odabrao ko seoska baba iznesi prljavi ves u javnost. To se tako ne radi ni na puno nizim razinama. Izuzetno neprofesionalno i pomalo zlobno. Siguran sam da ce igraci iduci puta promisliti prije nego otvoreno porazgovaraju sa trenerom u vezi nekog problema a jednom kada grupa ljudi izgubi povjerenje u tebe jedino sto mozes je pokupit se sam ili pokupit otpremninu.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Sumnjam da itko dolje na treninge ide s osmjehom na licu, takvi treneri kojima je glavna pokretačka snaga ulijevanje straha i treniranje strogoće više ne prolaze, takav pristup bi mogao proći da je čovjek taktički mastermind, međutim nije, nije nadigrao apsolutno niti jednu momčad s kojom je igrao, a ova 4 boda koja imaju su im premija.
    Ja se nadam da se dobro zaštitio sa odštetom u slučaju raskida ugovora i da će to održavati taj brak jer neki normalni trener bi sigurno bio u stanju igrati kvalitetniji nogomet od ovoga što oni prezentiraju.
  • Jurki
    11.7k
    zato i velim .. to malo trenerske karijere.

    Kamoli srece da opstane trener bar do prvih jesenskih kisa.. pa da se jos malo zabavljamo.
    Mozda se to i obistini.. jer ovi nemaju za biber.
  • hardek
    2.8k
    Ne znam na koju foru Đenaro sada očekuje da mu igrači išta govore. Stvorio je jednu jako trulu atmosferu koju je sada teško riješiti bez negativnih posljedica.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sumnjam da itko dolje na treninge ide s osmjehom na licuSan Lorenzo

    kako ne, pa Livaja se sa osmijehom vratio na treninge, isklesao tijelo i najvece je pojacanje Hajduka ove godine -.-
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kako ono kažu dolje... Ko to more platit? :lol: :lol: :lol:
  • badjibadara
    3.1k
    Da in ga Duje nije uvalija, kujac bi oni pisali propagandne letke.

    Nekako moraju zakamuflirati ocajnu igru i pljacku protivnika. Onaj gol Slavena brzo je poguran pod tepih, a laktaranja psihosarlije se i ne spominju.

    Kao sve u tom klubu, i ovo je samo bijedni pokusaj PR-a.
  • San Lorenzo
    15.4k
    kako ne, pa Livaja se sa osmijehom vratio na treninge, isklesao tijelo i najvece je pojacanje Hajduka ove godinejedan u nizu

    Livaja unatoč činjenici da je od prošle sezone skinuo 70kg, svejedno izgleda jadno i nemoćno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.