• tigric
    280
    jel zna netko kad bi se mogla igrat tekma dinamo-gorica?
  • NVKOD
    1.3k
    Išao sam pogledati prosjek godina igrača Dinama ove sezone s tim da sam gledao isključivo službene stranice kluba kao izvor za broj igrača i njihove pozicije. Kada bi uzeli TM i njegov način računanja prosjeka, ispada nešto drugačiji nego prema službenim stranicama zbog uvrštavanja igrača koji nisu ni blizu prvoj momčadi (Krkalić, Braun, Ruškovački, Brkljača, čak je i Halilović ostao u kadru itd.)

    Prema službenim stranicama, prosjek igrača po poziciji:
    VRATARI - 30,67 god
    BRANIČI - 26,09 god
    VEZNI - 23,33 god
    NAPADAČI - 25,5 god

    PROSJEK - 26,40 god

    Očito je da Zagorac dosta diže prosjek što se tiče golmana dok smo kod braniča na zadovoljavajućoj razini (spoj mladosti i iskustva -> Mikić i KTC). Od 11 obrambenih igrača, trojica imaju imaju 30+ godina (Perić, Ristovski i KTC), a Mikić, Perković i Torrente čine najmlađu trojicu (17, 21, 22 godina).

    U veznom smo redu najpoletniji kojeg čine trojica iskusnih (Mišić - 30 godina, Ademi - 33 godine i Rog - 29 godina) dok su ostali svi redom mladići s prosjekom godina od 19,67! Naše najvrjednije eksponate čine:
    • Baturina - 21 god
    • Sučić - 20 god
    • Vrbančić - 19 god
    • Pavić - 17 god
    • Stojković - 20 god
    • Kačavenda - 21 god

    Napad predvode Petković i Pjaca s 29 godina, zatim Špikić i Hoxha s 25 godina, Kulenović s 24, a popis napadača zatvara Cordoba s 21 godinom.

    Protiv Istre izašli smo sa sljedećom postavom:

    Nevistić
    Ristosvki -- KTC -- Mmaee -- RPG
    Sučić -- Mišić
    Pjaca -- Baturina -- Hoxha
    Kulenović

    Prosjek: 26,73 god

    Kada bismo složili najmlađu momčad, izgledala bi ovako:

    Nevistić
    Mikić -- Perković -- Torrente -- Ogiwara
    Sučić -- Pavić
    Cordoba -- Vrbančić -- Stojković
    Kulenović

    Prosjek: 21,00 god

    Najstarija ekipa izgledala bi (s obzirom da Moharrami nije igrao lijevog beka, a RPG je, prisiljen sam njega staviti na tu poziciju):

    Zagorac
    Ristosvki -- KTC -- Perić -- RPG
    Ademi -- Mišić
    Špikić -- Rog -- Pjaca
    Petković

    Prosjek: 30,36 god
  • Dalmatinec
    622
    Zasad režiser pokazao Kohortu valjda deset puta, bojse nula.
  • NitkoBitan
    17k
    Vidimo se u petak na utakmici izmedu dva vodeca (i prijateljska) kluba na tablici :cool:

    Vise mi i ova slana voda ide na k, kratim odmor i pravac ZeGe.
  • reziser
    6.8k
    režiserDalmatinec

    Loš režiser :cool:

    Nije to samo danas...već godinama se Boyse najmanje pokazuje na telki...
  • don
    5.5k
    puno puta bez razloga popljuvan, nekada i sa, ali činjenica je da uvik daje sve od sebe kad god dobije priliku. Ne priča po medijima i ne žali se na manjoj minutaži, bilo to kad je Kaneko igrao ispred njega, pa tako ni sad. Uđe, odigra sasvim solidno i proslavi ovako gol..

    Špika :heart:

    IMG-2449.jpg
  • Georg Koch
    4.5k
    Ide pitanje koje, skoro pa siguran sam nije jos postavljeno :sweat:

    Postoji li neko logicko objasnjenje zasto igraci i veceras (kao i nakon svake tekme) dok " slave pobjedu" sa BBB-ima naprave razmak kao od pimpeka do ne znam, tribine istok.
    Brate mili razmaknu se kao da su u Harkivu na prvoj liniji, a ne gdje god igraju masa te podrzava stotine i stotina kilometara, gore za tebe. A znas da nema ekscesa.

    P.S. Nista lose, samo cesto to upratim ;)
  • NORTE
    11.4k
    jel zna netko kad bi se mogla igrat tekma dinamo-gorica?tigric
    Subota 24.8. u 21:00.
    Ostavljam mogućnost da ipak i ta bude u petak jer onda u srijedu gostujemo u ključnoj tekmi sezone.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Tesko da cemo igrati u petak jer prvu utakmicu play offa igramo u utorak pa bi imali samo 2 dana odmora izmedju te i sibenika, ocekujem utorak-subota-srijeda.
  • IstokKa96
    671
    Steta za Špiku, nakon ove fotografije proslave ide u klub populista, još u kadru s najvećim među istima, a uz to i senatorom dok na njih budnim okom prati Najveći...baš nema sreće...
  • Nogo
    3.6k

    Kada vidiš ovakvo slavlje, ovakvu žar, ovakav ponos to može samo Dinamo!

    To što imaš, meni znači sve! :ok:
  • rioda
    4.8k
    Nikad nisam skužio tu izreku "To što imaš, meni znači sve" kod naših igrača. Zvuči kao remake stiha "Znaj da ipak meni značiš sve". Ako netko zna, slobodno objasni :grin:
  • Salva
    2.5k
    U originalu tekst pjesme ide “to što imaš meni znači sve”.

    Enface - Sretan Dan
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    "To što imaš, meni znači sve"rioda

    Mislim da tako ide tekst pjesme koju su Boysi obradili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.