• E46
    634
    I dalje smatram da je igrac manje. Puno puno lakse bi se ovo dobilo bez jakirove tvrdoglavosti.
  • dinon7
    849

    Da sam ja to napisao, popušio bi ban.
    Ne vidim potrebu za ovakvim vrijeđanjem na forumu
  • Captain America
    17.6k
    Ajde mi reci tko je to spomenuo?superhik

    Pogledaj što se pisalo prije utakmice kad je Miro objavio sastav kao i nakon gola. Zeznu RPG i Mišić, a na tapeti je znamo tko.
  • cibona
    2.9k
    Ovo je mislim jedna od većih uvreda koju sam pročitao na ovom forumu... Sramota.
  • bluepower86
    929
    Riletovi pljuvaci pokrijte se!
  • Izet Hajrović
    2k
    Baš se spremao pisati post kako se Jakiru obilo o glavu forsiranje Ristovskog kad on ispadne heroj. Na stranu sad gol, Ristovski nije odigrao loše, ali znamo da je RPG bolji i da s ovakvom postavom nemamo ofenzivni učinak bekova po pitanju ubačaja i kombinacije prema naprijed. Eto, dogodilo se da su već oba beka upisana u strijelce, ali vjerujem da bismo s Ogiwarom i Gabrielom bili puno bolji u ofenzivi. Kažu neki da je ova postava dobra za jake utakmice, ali kada će onda igrati Ogiwara ili Oliveras ako baš hoćete kad su nama "jake" utakmice sve europske te Rijeka, Hajduk i Osijek? Hoćemo li cijelu sezonu gledati ovakvu postavku bekova?
  • Dzgšb
    812
    Mmae je savršen bez greške tvrd ,jak karakter ,pravovremen na lopti prava stoperčina :ok:
  • San Lorenzo
    15.3k
    Pohvale i za Špikićevo utrčavanje na prvu stativu, nešto što nismo imali cijelu utakmicu...Kuler također razdrmao njihovu zadnju liniju, zaslužena pobjeda unatoč, bar meni, osjetno slabijem drugom poluvremenu nego što je bilo prvo.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Gdje je sada velebni Germanijak i ostali hejteri "senatora" nakon onog teksta i mizerne usporedbe Jakira i Dalića?

    Ademi ušao, unio preokret, Rile za pobjedu. Odjava!
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ajde sta ste ko tetkice postali mekani. Covjeka je ponjelo.

    sad se nalokat uz lagani drmeš.

    Šargija> tamburica
  • Sljeme
    2.4k
    Zaslužena pobjeda. Čavlina jazavče mali, nisi ti za Dinamo.
  • NitkoBitan
    17k
    Čavlina jazavče maliSljeme

    Cemu vrijedanje Dinamovih igraca? Daje sve od sebe za klub u kojem trenutno igra, profesionalac.
  • jp23
    2.6k
    Ono što ljude iritira, sa pravom, je da ovaj u situaciji gdje može ili izać na ovog, ili pokušat pokrit dodavanje iza sebe, ide mahati rukama i ne odabire nijednu stvar.

    Da tome su prethodile greške drugih igrača, ali maši rukama prema suigračima nakon što daš sve od sebe da ispraviš tuđe sranje, a ne dok se sranje dešava.

    Bila je još ona situacija kad nije ispoštovao osobu u boljoj poziciji nego je šutirao, no osim toga odigrao je zaista korektnu utakmicu i okrunio pogotkom.
  • Noel
    5.9k

    Ako ćemo iskreno pobjedu je donio Špikić sa dvije vratnice jedna od njih sa koje se odbila lopta do Rileta.. Špikić tolko pljuvan a dečko je danas više pokazao od Pjace..
  • duksy
    290
    Mamićevci ovdje na aparatima.
    Sad ih je Rile utišao, pa moraju na instrukcije koga sad dalje napadati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.