• Kujtim Shalla
    2.9k
    ti koliko si pametan nije mi jasno sta radis ovdje matrixu, sjaši malo
  • Mr Anderson
    7.9k

    Je stručnjak, daj još nekog mikimausa iz danske lige preporuči.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pa ima onaj na desnom krilu Šipu mi loma
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I nije mi problem ban ,zbog takvog poput tebe koji poslije place adminima ljudi i napustaju ovaj forum. Seres po svima konstantno ,i to ti se ne sankcionira . Ja te trpit necu
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa ne moraš lažove jedan. Nađi mi jedan post gdje sam ja nekome plakao, ako ne nađèš, sam se ugasi. I ne serem svima, nego samo takvim likovima ko ti koji počnu srat po svemu sat vremena prije nego utakmica uopće počne. I ti si kao neki navijač?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    seres svima ,svaki tvoj kommentar je negativan. Pravis se pametan a u stvari nemas blage veze ni trunku pristojnosti. Misljenje moje nemoras uvazavati Ali respekt trebas imati jer i ja i svi ostali imam isto pravo Kao ti biti ovdje i komentirati na ovim forumu. Ako se ja ne slazem da Jakir konstantno mjenja poziciji igracima , tjera ih iz kluba Kao ljubu, a mi ih druzimo i placamo to je moj problem. Ne serem po klubu nego imam pravo kritizirati ako se sa nekim ne slazem . To nek ti bude jasno. Kao sto dajem kredit kad je nesto dobro. Tebi akonje istria mjerilo odi se lijeci mali. Primamo svoj ban i na tebe slova potrosit necu vise. Steta sto nema blik opcija . Ispricavam se svima sto sam temu spamao
  • Veljko
    68
    Loksaaaaaaaa
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ja sam jedan od rijetkih koji uvijek forsiram pozitivu i optimizam bez obzira na sumnje koje imam. Ti i tebi slični s druge strane uvijek potencirate neku negativu, pljuvanje itd. To ak ti nešto misliš ne znači da niije ispravno. Ja shvaćam da nisu svi ljudi na forumu bili igrači ili treneri, ali onda se ni ne trebaju postavljati u poziciju da su pametniji i stručniji od ljudi koji sjede na klupi našeg kluba i svaki dan su s tim igračima, a k tome i obrazovani za taj posao.
    Dok je Jakir trener (i ne samo on) ja ću ga braniti i poštivati ko i igrače koji se bore za naš dres.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Brani ga koliko Hoces Ali mene neces pljuvati, jednostavno
  • Yovitssa
    624
    Smirite strasti, slažemo se svi da je RPG bolji od Riste i bolji na desnom beku, ali kao što je već netko napisao, Jakir uigrava momčad za playoff LP i ziher ne bude mijenjao momčad (izuzev Petka) koja je zgazila Istru 5:0. Plus, nije Rile truba, baš ste se neki bezveze okomili na njega...
    Bude bilo prilike i za Ogija, samo kaj je on meni još nedorečen pa valjda zato Jakir "betonira" obranu s RPG-om na lijevom beku.
  • dmil
    299
    evo vidio sam sad, nevjerojatno kakav su si oni kompleks od Dinama stvorili
  • DrawTube
    4.7k
    Ajmo sada dobit ovaj klubic i mirno u utorak pratit Bugare i Azere, od Boysa ocekujem standard dominaciju
  • dzis
    807
    Napunit Cavlinu. Zao mi decka ali jbg..

    Cak sam i iznenaden da starta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.