• rioda
    4.8k
    Meni nije jasna jedna stvar, barem iz moje perspektive. Oni su u situaciji s vrlo, vrlo ograničenim budžetom išli "all-in" s trenerom i njegovim stožerom i sad im za pojačanja nije preostalo ništa. Rakitića su doveli na emociju, uz sponzorstvo Tommya, ako to nije za upaliti alarm onda ne znam što je. Doveli su tog Bambu koji je ok igrač i dalje nemaju ni za biber, a to čak i indirektno i poludirektno komuniciraju i u javnosti.

    Njima u ovom trenu trebaju barem četiri-pet igrača da bi bili koliko-toliko konkurentni - barem jedan bek, zadnji vezni, dva krila...

    I ne znam kad će shvatiti da im je Krovinović u igri ogromna boljka, dok god im je on važan dio prvih 11, oni neće ići naprijed
  • Captain America
    17.6k
    Zasto je uopce on na kraju otiso?Crni86

    Spomenuto je u jednom podcastu da su mu iz kancelarije nametali da određeni igrači moraju igrati. Posljedica toga je bio i Adidasov šuškavac na utakmici s nama.
  • Crni86
    3.5k
    pa zato vrlo vjerojatno bacis neke kvazi bombe ala dzeko, onaj rodriguez i drugi svicarac itd pa onda ljudi pomisle da imas novaca, ne pale se alarmi jer gledas igrace od nekoliko milijuna eura.

    Kada se vodi losa sportska politika, i to se vidi po izboru trenera. Svaki od njih je gajio drugaciji stil nogometa, mjenjao kadar, svake godine iste price trenera kak treba 3,4 igraca. Oni nemaju sportsku politiku, sd mora znat sta ekipa koju ima na okupu moze igrat i onda birat takvog trenera, a ne obrnuto sto oni konstantno rade.
  • Jurki
    11.7k
    frižider napasnikaZgDLions

    Hahaha oplakah.. frizider napasnik.
    Ne cudi me cijela ova situacija.. jedino kaj sam iznenađen malo da je medeni mjesec tak brzo zavrsio.
    Tolko godina su ga vabili, kumili i molili da dođe.. i sad ga budu ispljunuli ko zadnje smece.


    Kaj drugo reci nego.. fala ti Boze kaj sam Dinamovac.
  • badjibadara
    3.1k
    Oni nemaju sportsku politiku, sd mora znat sta ekipa koju ima na okupu moze igrat i onda birat takvog trenera, a ne obrnuto sto oni konstantno rade.Crni86

    Ne može se reći da sportski direktor nema nos… za to.
  • ZgDLions
    395
    Doveli su tog Bambu koji je ok igrač

    Meni se čini taj Bamba loš, ne gledam Ajduka, ali sam pogledao dio zadnje utakmice.
    Frajer od tri zahtjevnije lopte, dvije nije uspio uštopati nego su se odbile ko od kamena, a i pokoji dribling mu nije baš uspio.
    Fizički je slab, a i kad ga malo upoznaju u ligi sumnjam da će razliku raditi, a da mu je obrana forte teško.
    Cordobu još nisam gledao osim malo po netu i čini mi se avion za njega.
  • Marc
    61
    ma Gattuso je Sopa za siromašne i ne bih s ovim podcjenio Sopu koji je mora mu se priznati Goricu spasio od ispadanja i s Rijekom se borio za naslov do zadnjeg kraja
  • NORTE
    11.4k
    išli "all-in" s trenerom i njegovim stožerom i sad im za pojačanja nije preostalo ništarioda
    Bili su uvjereni da im fali još samo trener.
    Trenutno su nekako slabašni i ne odaju dojam da mogu puno.

    Ispadanje iz Europe za njih znači krah sezone!
    Bila bi to još jedna "prijelazna" sezona, ali sa skupim trenerom i skupom momčadi.
  • Captain America
    17.6k
    Poetska pravda je da su im posljednji čavao u lijes zabili Petko kojeg su nasamarili još kao dijete i najveći dinamovac u svlačionici Kule. Do derbija krajem ožujka i početkom travnja su bili u igri i za naslov i za kup što bi im osiguralo i europske skupine na jesen i nužnu financijsku injekciju. Nakon te 2 utakmice su ostali bez trenera, SDa, predsjednika i sjedalica na sjeveru šekreta.

    Sve se vraća, sve se plaća.
  • Keyser Soze
    10k
    Njima u ovom trenu trebaju barem četiri-pet igrača da bi bili koliko-toliko konkurentni - barem jedan bek, zadnji vezni, dva krila...rioda

    Hajdučki puk pati za imenima, radije bi Antu Rebića koji nije igrao ozbiljan nogomet godinu dana nego nekog anonimusa koji im je korisniji u ekipi. Evo počela je priča oko More, a lik im ne treba, ali to je Nikola Moro. Kad istroše sva ta imena neće im ni to ostati kao adut za euforiju i marketing pa će par godina čekati Marija Pašalića i Erlića, tako u krug.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ja bi rekao da je njima dolje ovaj model pred pucanjem...Da provedeš anketu u gradu 95 % ljudi bi reklo da je za jednog gazdu
  • Jurki
    11.7k
    95 % ljudi bi reklo da je za jednog gazduZagreb1992

    Po mogucnosti nasmrkanog govnara.. samo da donese jebenu kantu. Tek tolko o modelu.. prodali bi i Brac i Kornate i babu i didu.. samo za tu jebenu kantu.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Silov s indexa otkrio detalje Perišićevog izostanka :

    Perišić je nakon utakmice u Slovačkoj navodno bio nezadovoljan što nije bio u početnom sastavu, a stvari su sigurno eskalirale kada je na jučerašnjem treningu shvatio da ga Gattuso ne vidi u prvom sastavu ni za utakmicu protiv Lokomotive. Njegova nervoza na treningu zbog te spoznaje je bila jasno vidljiva. Nakon treninga na terenu, momčad se prebacila u teretanu gdje su odrađivali zacrtane vježbe.

    Gattuso je nakon završetka treninga na terenu otišao u svoj ured te je poslao svog pomoćnika da obavijesti Perišića da dođe u njegov ured na sastanak, na što je Perišić odgovorio da će doći za nekoliko minuta kad odradi vježbu koju je u tom trenutku radio. Gattusu se nije svidjelo što Perišić nije odmah došao, otišao je u teretanu i pred momčadi mu rekao da se to tako ne radi i da se treba odmah pojaviti ako ga je on zvao.

    Njih dvojica su nakon toga odradili razgovor, čiji sadržaj znaju samo oni, a na kojem je Gattuso Perišića očito obavijestio da neće konkurirati za utakmicu protiv Lokomotive. Postoji već sada sto verzija onog što se jučer dogodilo koje se razlikuju u razini dramatičnosti sukoba i izgovorenih riječi, ali oko činjeničnog slijeda događaja slažu se svi.
  • rioda
    4.8k
    Inače, ovo je i prva sezona nakon dugo vremena da šire tovarske mase nisu u euforiji. Mislim da ih je prošla sezona baš jako spustila...
  • don
    5.5k
    Inače, ovo je i prva sezona nakon dugo vremena da šire tovarske mase nisu u euforiji. Mislim da ih je prošla sezona baš jako spustila...rioda

    kako smo naivni.. Pa euforija ce doć čim zaredaju 4 pobjede za redom ili uđu u KL a idalje su pri vrhu hnla, 1/1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.