• jedan u nizu
    8.2k
    Pa euforija ce doć čim zaredaju 4 pobjede za redom ili uđu u KLdon

    euforija ce biti i ako izbore slučajnu pobjedu protiv slovaka, nekakvim nepostojećim penalom u 88.min i sa dva poništena čista gola slovaka.
  • Crni86
    3.5k
    Cekamo sad masineriju da to sve izgladi i kaze da nije nista strasno kao i onda kad su se potukli livaja i dajaku :grin:

    Da je nekakva sitnica i glupost iskomuniciralo bi se ko sa sahitijem, a ovako kada se ne zeli otkrit sto je, je ocito nesto malo vece kada bi kvarilo mir momcadi pred tekmu.
  • Brusa
    1.5k
    istina. Malo su bili oko Raketićevog dolaska i kad je došo Gatusso, ali brzo je splasnulo kad su vidjeli kako to na terenu izgleda
  • Nadmocniji
    219
    Inače, ovo je i prva sezona nakon dugo vremena da šire tovarske mase nisu u euforiji. Mislim da ih je prošla sezona baš jako spustila...rioda

    Da su pobjedili farane vani, i slovake bila bi itekakva euforija. Unatoc navucenoj pobjedi protiv belupa. Ne brinite, u slucaju da vec danas dobiju loxu zapalit ce se plamen euforije.
  • Iskrenjak
    147
    tako je! Krajem prosle sezone sve im je bio kriv onaj jadni karoglan, a realnost je potpuno nesta drugo.
    Karoglan nema nikakve veze sa stranim sucima i dinamovim fokusom na hnl. Al ne, oni su uvjereni da je trener karika koja nedostaje. Nevjerojatno koliko nisko su oni u stupnju organizacije sportskog dijela svog kluba.
  • Jurki
    11.6k
    Pa euforija ce doć čim zaredaju 4 pobjede za redomdon

    Mudrazija dislike this post.
  • Paggini
    19.6k
    S par pobjeda i dobrom igrom će ući u pozitivan mood, ali ona euforija od prošle godine se neće dugo, dugo, dugo ponoviti.

    Potrefilo se njihov čudesan ulazak u sezonu, naš grozomoran ulazak plus game of thrones uprave i izostanak pojačanja a gubitak svega vrijednog...

    To se neće ponoviti jer njihova euforija TAKVE razine izravno ovisi o nama, odnosno da mi izgledamo loše, a to nije slučaj ove godine i neće biti nadam se više ikad.

    Mi ne shvaćamo koliko je taj kolaps ostavio ožiljke na njihovoj psihi, zamirisalo je jače nego ikad, imali su sve pred sobom prije one Rijeke i sve je otišlo u potpuni, ali potpuni kolaps. Bit će oni hajp ako zaigraju, proigraju, ali onako nešto od prošle godine će se teško dogoditi.
  • čovjekjogurt
    617
    Imaju ludu sreću sa ždrijebom. Belupo kući, raspala i neposložena Lokomotiva vani pa Varaždin kući. Šteta da nemaju neku jaču utakmicu jer bi jedan kiks podigao buru, posebno u ovakvoj situaciji gdje Sahiti i Perišić bivaju suspendirani.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    MIRO DOZNAJE: PRAVA ISTINA SUKOBA PERIŠIĆA I GATTUSA: Gattuso je jučer radio taktički trening gdje se igra 11 na 11, Perisic je bio u prvih 11, ali je loše trenirao i Gattuso je bio nezadovoljan s njim pa ga prebacio u drugu postavu. Zatim je Perisic trenirao preko one stvari, počeo nabijat lopte, ne vracat se u obranu. Gattuso je to vidio, zvao ga na razgovor, ovaj se prvo nije pojavio, rekao mu da mora obavit trening pa da će doc. Na kraju je došao nakon 20 minuta, popričao s Gattusom, bio je vidno iznerviran i rekao je pri odlasku Gattusu puši k na hrvatskom. Gattuso je skužio da mu je nešto opsovao, pitao za prijevod. Zatim su mu preveli, ovaj je rekao, ok zbog manjka respekta Perisic nije u sastavu sutra i ne putuje s nama.
  • NitkoBitan
    17k
    Bas teski damage control, prvp onaj njihov Duplancic pa i Index. Je vraga Gattuso njega ostavio jer je bio nezadovoljan statusom. Mozda i je, ali se onda naglasi kako je to pokazao na neprimjeren nacin.
  • Hnlovac
    1k
    "Miro doznaje?"

    Malo zvuči :nerd: iako hvala na insjaderskoj info
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro doznaje?"Hnlovac

    To sam nabacio iz sprdnje, zbog piskarala s germanijaka koji se hvale s GERMANIJAK DOZNAJE, a pročitaju 70 posto tekstova na Zoni
  • Hnlovac
    1k
    Ma rokaj miro ide mi na živce taj germanijak više kad kasne kao HŽ
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    A onda Istra u gostima, Osijek doma pa dolaze nama na šamaranje... :cool:
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako je stvarno ovako bilo onda tu teško da se može natrag. Ne znam ozbiljnog trenera koji bi prešao preko toga da ti igrač kaže puši k....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.