• Praskaton
    2.3k

    Ne mogu lagat da mi se ne sviđa sinopsis,vrlo rado cu ovo pogledat ove zime
  • rioda
    4.8k
    Evo kažu tovari da su ga sigurno zbog lošeg terena ionako htjeli poštediti sutra, a da je ovo samo predstava za javnost :grin:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Tovari - najtupavija sorta ljudi na svijetu (bez uvrede) :grimace:
  • Crni86
    3.5k
    mislim da je perija mislio kako ce njegov povratak malo drugacije izgledat. Da ce se poigrat sa nasom ligom i donijet titulu svom hajduku, a sad tek vidi da mu je ekipa na razini europskih liliputanaca te da je napravio transfer kao da je otisao u Torshvan ili Ruzembork.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Bravo za Gatussa iskreno ..boli ga k jer si ime ili ne ..letiš van ako ga ne poštuješ ..Zato mi je kao igrač uvijek bio top :D
  • San Lorenzo
    15.4k

    Žalosno je što postoje toliko glupi ljudi kao oni dolje...znači opsesivno su uhodili čovjeka zadnje tri godine, iskakali iz wc školjke sa porukama da je vrime, sad ga nakon pola godine tjeraju kao gubavca.
  • vjeko1701
    8k
    znači opsesivno su uhodili čovjeka zadnje tri godine, iskakali iz wc školjke sa porukama da je vrime, sad ga nakon pola godine tjeraju kao gubavca.San Lorenzo

    Splitsko stanje uma
  • don
    5.6k
    iskreno mi je žao Perišića jer je otiša tu
  • Captain America
    17.6k


    A ovako je to bilo prije godinu dana :rofl:
  • striko
    1.5k
    On je sve nade polagao u prošlu sezonu. Došao je na zimskih +7 i računao na naslov i status božanstva.

    Sad je zapeo u limbu i moli Boga da netko uplati kalauzulu.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Perišić je još i najnormalniji dolje. Ustvari, kad malo bolje promislim, jedini je normalan.
  • Crni86
    3.5k
    ma meni su oni smijeh cisti…
    Navijaci kao navijaci ugl nisu objektivni i nisu realni, ali oni su bas jedna posebna skupina ljud koja ima nerealan pogled na nogomet.

    Bit ce zanimljivo vidjet kako ce prvi problem rijesiti nosonja na poziciji sd-a. Mozda ga i sada budu zabolila leda pa ce morat na bolovanje dok se ovo ne pocisti samo :grin:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad je zapeo u limbu i moli Boga da netko uplati kalauzulu.striko

    Isplatit će on sam sebi klauzulu. Zato i je tako mala.
    Bilo kojem klubu kojeg želi on je kao slobodan igrač.
  • Dr Hofmann
    833
    Ovo mogu samo trogloditi tovarski napraviti, ali to je dokaz da postoji neka kozmička pravda. Pa koliko su samo govana proizveli, dabogda im ovo samo početak bio. Jebeni teški populist Gennaro se samo fenomenalno uklopio u tu žabokrečinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.