• db-izbjeglica
    15.3k
    Treba iz sprdnje ponudit 200 001 euro :halo: :halo: :rofl: :rofl:
  • Facke
    3.6k
    Nedisciplina na treningu piseju sportske. Bas me zanima kaj je bile. Kad si je Ivan Perisic ikad vu karijere dopustil nedisciplinu na treningu? Mislim da nikad. Bogme nije duge trajale. 2 meseca, jedne pripreme, par tekmi i pocele je.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Za Hajduk top potez da im Perisic ode. Frajer je najlošije krilo trebutno i u ovakvom Hajduku, osobno znam da je rehabilitaciju sam forsirao, da nije slušao druga mišljenja i sam je sebe sj... I sad su mu svi drugi krivi, a najveći cirkus je bio na euru gdje je igrao 3 od 3 utakmice, a zdravi i bolji igrači nisu igrali
  • Paggini
    19.7k
    "Jasno je da su u njegovom slučaju ozljeda i operacija i dalje ograničavajući faktor i glavni razlog što i nije u formi, no stalni prigovori suigračima i trenerima te dijeljenje lekcija nisu najbolje legli ni suigračima, a čini se ni treneru Gattusu koji se odlučio presjeći cijelu priču i izostaviti Perišića s popisa putnika za Zagreb."

    Perija nam je malo nervozan heheheheheh
  • NitkoBitan
    17k
    Odlican potez Gatusa, pokazuje da nema nedodirljivih. Prvi u povijesti da se usudio zamijenit Livaju...

    Navikli igraci dolazit u Hajduk na godisnji odmor.
  • M94
    1.2k
    A da Dinamo pošalje ponudu? Može poslužiti na lijevom beku, za krilo nije. Dat ćemo mu 2 eura.
  • Omake
    2.5k
    Još nek se Sopić pošamara s igračem na treningu i sva tri konkurentna krenula u sezonu na bajan način.
  • Facke
    3.6k


    Perisic je pre rane pocel igrati. V tim godinama s takvu ozledu da se tak rane vrnul mu se sad vraca. On nije smel proslu sezonu ni jednu utakmicu odigrati, nije smel uopce biti u kadru za Euro i trebal se je sad v letu u miru pripremiti za ovu sezonu. Sad placa ceh za to kaj njegove tjele sad nemre kaj bi on stel. Sam si je kriv.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Šteta da Lokomotiva svake sezone u prvih 5 kola izgleda grozomorno, ova također nije izuzetak, inače bi bilo veselo idući tjedan.
  • sebenico
    552


    Da smo mi pravna država, porezna bi odmah ušla u klub nakon tih nebuloza o plaći od 1 eura
  • hardek
    2.8k
    Eventualni kiks tovara sutra i slijedi raspad sistema prije Velike gospe
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Hajdukovci u vezi Perišića:


    1.srpnja - ''Perija je i sa 30 posto avion za našu ligu. Zabit će 20 golova i imat 20 asistencija. Samo da ne ode.''

    9. kolovoza - ''Perija još nije na najvećem nivou ali će se podići za par utakmica a kad se podigne nitko mu neće bit ravan u ligi i onda kreće dominacija. Pa to je Perišić ljudi moji!''

    10.kolovoza - ''Hvala Bogu da se ovo dogodilo i da ga je Gattuso najurio. Problem je jedino što nitko neće dati niti 200 tisuća eura za njega, pitanje je hoćemo li ga se uspjeti riješiti, treba ga pokloniti nekome...''
  • Bosskovitz
    11.7k


    Da mi je vidjeti Rakitićevu facu kad ovaj aktivira klauzulu, kad shvati da je od dream teama koji će ispisati povijest ostao samo on. A dani su sve kraći, više nije toliko toplo. Bura puše, nosi vrećice iz Tomyja po ulici. Raquel shvaća da Split nije Sevilla i da je ljeto na izmaku; grad postaje depresivan, kum se ne javlja, tribine su nervozne, vraćaju se flashbackovi kamenovanja na Ugljanu 2016, a dolazi derbi...

    Navikli igraci dolazit u Hajduk na godisnji odmor.NitkoBitan

    Pa da misle davati 100% od sebe i igrati na najvišem nivou, vjerojatno ne bi došli u Hajduk. Odmor uz nogomet je vjerojatno bio glavni selling point u pregovorima.
  • Keyser Soze
    10k
    Da mi je vidjeti Rakitićevu facu kad ovaj aktivira klauzulu,Bosskovitz

    Ovo sam i ja pomislio hahaha, Rakitić je 50% došao zbog kuma i 50% zbog Perišića.
  • dzis
    807
    Sto ce tek biti kad krenu gubiti…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.