• Orc123
    7.8k
    kako se samo nasi usude uzeti mladog beka spanjolske repke, sram ih bilo...potrosit ce sigurno 60tis eura na jednogodisnju posudbu a imamo barem 3 -4 mlada l. Beka u ekipi koja du prosla i pripreme i stvarno su pokazali da se na njih moze racunati. Sram bilo Marica, odmah mu dati otkaz! Mnogo me boli patka kako ne razvijamo nase za repku, valjda smo trebali pokupiti ove panjeve iz hnl od kojih tko god da je otisao van ne igra ili skuplja mrvice a kostali bi nas ko suho zlato. Situacija s kupovinom u hnl je takva da mi npr. Sad pitamo Rijeku za Ivanovica ili Istru za Lawala dobili bi odgovor u vidu 2 i 3mil eura. Nek si te cifre zabiju u .........

    Kroz godinu dvije stat ce i to pumpanje cijena za nas igrace jer se trenutno prodaju samo na racun uspjeha repke. Onda ce opet biti prosenje preko medija da Dinamo nesto kupi od njih........

    Oliveras je nikakav rizik a potencijalno dobivamo odlicnog igraca i to dugorocno! Siguran sam da su tako mnogi pricali i za Olma, mozda cak i ti.....ne bi se cudio.

    Bas me briga odakle dolazi igrac, ne brojim krvna zrnca a mnogi stranci su pokazali vise postovanja prema Dinamu od domacih deckiju! Imamo vlastitu skolu koji trebamo nadopunjavati igracima iz vana, a u HNL samo ako je cijena normalna.

    Ebe mi se za to sto mi necemo razvijati igrace za repku koji nisu iz nase skole. Mi cemo svake godine razviti par igraca koji imaju potencijala za repku a za dalje mi se ebe! Nek ih razvija Basel i Waterloo......Samo Dinamo!
  • San Lorenzo
    15.3k
    Rile,RPG,Perkovic,ogiwara,Mikić,moharami i još k tome imaš šepica iz junioraSamurai

    Ti si ga mrki ovdje baš momački nadrobio...od sedam igrača spomenuo si četiri desna beka, od ostalih jedan je primarno stoper, jedan je dijete od 18 godina.
  • GOAT
    1.2k
    "u banani" smo jer je netko odlucio ugasiti drugu momcad, jer se nama lupa reket ako zelimo dovesti Matkovića, Pasalica,Frigana i radije ih se prodaje na svedsko njemacke klupe nego u najbolji razvojni klub ovih prostora.

    Ne mozes krivit Dinamo za stanje u reprezentaciji jer ce HNL klubovi radije prodavati po diskontnim cijenama drugdje samo da nije u Dinamo i tako ujebat sebe financijski a i talent i kontinuitet igraca, samim time i karijeru

    Za "forsiranje" mladog igrača je potrebno puno vise od toga sto je mlad. Ako skola nogometa ne proizvede ono sto nam u datom trenutku treba onda se okrecemo strancima da i to je ispravno razmišljanje
  • Samurai
    103
    Al ga drobite…
  • Crni86
    3.5k
    naravno, ali kako je vec receno ne treba ocekivat od decka cuda, treba mu dati vremena i mira. A ne ocekivat da je to novi olmo samo na lijevom beku kojeg cemo forsirati makar nam i rezultat patio.

    Ne bi ni ja volio da primimo uopce gol u vaznim tekmama, samo je nerealno gurnut decka bez i jednog seniorskog nastupa u vatru u najjacim tekmama i ocekivat da nece napravit gresku. A mi si to ne mozemo dopustiti ako nemamo dobru situaciju u ligi (nekoliko bodova orednosti). Znamo svi sta bi se dogodilo da njegova greska rijesi npr derbi s hajdukom. Pojeli bi ga svi od navijaca do novinara.

    Olivares ce vjerojatno igrat ali jace tekme ce tu poziciju vrlo vjv igrati rpg. I ja ga zato vidim kao rotacijskog igraca, nije za udarnih 11, ali ce dobit puno prilika od prve minute i kroz zamjene jer cemo igrat na tri kolosijeka i bit ce jako puno utakmica te ce on tu imati jako puno prilika da pokaze svoje ivalitete. Pitanje je samo onda koja je ukoga ogiware. Vidjet cemo sve jako brzo
  • Jurki
    11.6k
    Ovo moze i u nepopularna misljenja.. ali kaj je to savez dao nogometu i klubovima? Onih par terena.. pfff big deal.
    Jebe mi se za to otkud bude repka uzimala igrace.. ne veli se bezveze kako si sijao, tako ces i žeti.
    Ugasili su druge momcadi, licencu dobivaju tereni na kojima je opasno saditi krumpire, a kamoli igrati nogomet.

    Dinamo je nogometni klub i firma koja mora iskljucivo gledati svoj interes.. a ne da kupi svakog jebenog panja iz hnla jer je to, eto u interesu Hrvatskog nogometa.
  • Samurai
    103
    jednim dijelom se slažem..ali i bas i ne…trebamo i mi HNS koliko i oni nas..jbg tak je Kak je.
    Vise oni nas nego mi njih..al jbg pumpanje cijena se najviše postizalo kad su igrali za repku..sad Kak će bit u novije vrijeme ćemo vidjet..vjerujem da je to jedan od razloga da nisu prodali sucica..jer sam čuo da je decko htio ići..pa da ćemo s repkom dobit još koju milju vise..u dublje stvari nebi ulazio oko hns- i Dinama..jer očito je da jedno drugom trebamo..nećemo mi ni stadion dobit bez njihove podrške Itd Itd..
  • Samurai
    103
    od toga su svi igrali lijevo..u zadnjih 6 mj
    Sto u natjecateljskim sto u pripremnim..a najmanje stopera
    Mauro ima vise tekmi na beku nego na stoperu
  • Jurki
    11.6k
    i kaj to znaci da smo se trebali dati ucijeniti Miskovicu, Šikiću za Šotičeka, da taj Šoticek nateze cijeli klub za nos?
    Trebali smo iskrcati 5 milja za Belju i Frigana? Ove godine za Pasalica tolko?
    Sutra se mozda Matkovic ne mogel prodati za kamion eura.. i kaj bi trebali mi iskrcati 10 milja kaj bu neko zadovoljan?

    To smo radili do sad.. zato smo i imali prije 3 mjeseca 58 igraca pod ugovorom.

    Dosadasnji model po kojem smo prekrcavali svlacionicu je dugorocno neodrziv i sigurno vodi klub u bankrot prije ili kasnije.
    Dobro je sportski direktor rekel..
    da ce hnl klubovi morati na odvikavanje od Dinamove sise.. i da sve kaj bu Dinamu trebalo (kvaliteta, a ne kvantiteta) ... se bu ili naslo doma po normalnoj cijeni ili vani.
  • Nino Bule
    13.4k

    Mauro je ocito na transfer listi, i nije prirodno lijevi bek niti je dovoljno dobar na toj poziciji za dinamo. Mi od lijevih bekova imamo samo ogiwaru, sve ostalo je krpanje igracima kojima to nije prirodna pozicija
  • Zagi
    7.6k
    U školi imamo samo dvije pozicije koje nisu popunjene elitnim talentima.
    Lijevi bek i desno krilo.
    Cordoba i Olivares imaju savršenog smisla, Marić gleda dugoročno.
    Ne zauzimaju oni mjesto nikome.
  • Samurai
    103
    di sam ja to rekao?
  • Jurki
    11.6k
    nisi to rekel, ali znas kak stvari funkcioniraju kod nas.. moze se cisto lako desiti.. u biti se to desava da se nasi igraci ne zovu u repku (Misic nikad nije dobil poziv, Jakic tek kad je bil prodan van).. jer eto Dinamo ne radi u interesu naseg nogometa..

    Istina, ovo kaj sam napisal spada u sferu znanstvene fantastike.. al u Hrvatskoj je sve moguce.
  • blue heart 72
    1.7k
    Potencijalno pojačanje Kevin Carlos zabio Young Boysima nakon 5 minuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions