• mali M
    5k
    Meni je najsmješnija logika da smatraš da je RPG bolji lijevo od Ogiware obrambeno pa ga staviš lijevo, a desno staviš Ristu koji (u zadnje vrijeme) je kriminal obrambeno i dobiš veći problem na desnoj strani nego si ga imao prethodno na lijevoj... Nema zbilja logike, al Jakiru na odgovornost... Imaš sad dva LB-a, daj im više priliku da se izbore
  • E46
    634
    Krivo sam se izjasnio mislio sam da je grijeh da RPG zauzima Ogiju mjesto umjesto da igra desno
  • Sajla
    5k
    volio bi vidjet da krene u prvih 11 u nekoj bitnoj tekmi u LP ili derbiju HNL-a pa da preko njegove strane padne gol pa sta bi se sve pisaloCrni86

    Ja ne bih volio vidjeti kako primamo gol u bitnoj utakmici, radije bih rekao da se bojim toga i što bi se pisalo kasnije. Ali u tome je smisao skautiranja igrača i slaganja momčadi. Neki su doveli 19godišnjaka iz treće lige iz Gane pa se nakon 2 utakmice priča da ga moramo kupiti. Valjda ovaj dečko iz Barcelonine akademije zaslužuje bar pola tog povjerenja, dovode ga ljudi koji su do sad odradili prilično dobar prijelazni rok.
  • Samurai
    103
    Oliveras je skroz nepotreban..uzima mjesto na treningu i u rosteru našim mladim igračima..čim nije prismrdio za Romu i vise ga nema u nikakvim kombinacijama za seriuA u nekim slabijim klubovima..onda sumnjam da vrijedi
  • Laugreano
    2.5k
    Dobro si to skautirao. Svaka cast. Nije ni Petko bio pa...
  • Jurki
    11.6k
    Oliveras je skroz nepotreban..uzima mjesto na treningu i u rosteru našim mladim igračimaSamurai

    Opaska ti je na mjestu.. jer imamo u juniorima 3 lijeva beka koji mogu igrati najmanje u Rijeci.. ovaj transfer tj posudba je bezveze. Treba sportskog direktora nabit nogom vrit iz kluba jer nema pojma.
  • Samurai
    103
    Petko je barem nas…živi bili pa vidjeli
    Ludi su ak ga dovedu
    Rile,RPG,Perkovic,ogiwara,Mikić,moharami i još k tome imaš šepica iz juniora..
  • GOAT
    1.2k
    dobro kazes, samo nasi decki dolaze u obzir!!! Sta Španjolac zna o nogometu? No me gusta
  • skener
    873
    Ovo je neka nova konstrukcija, uzimanje mjesta na treningu
  • Samurai
    103
    Ma da..samo se sprdajte…
    Zato i jesmo u banani od repke do klubova sa hrvatskim igračima i traže put kroz RedBull,2.bundesligu Itd..
    U zadnje vrijeme nam bas nejde s mladima..osim batija
    Nadam se da će se to promjenit
    Rade bi da mi RPG igra lijevo i da mi nas mladić igra desno
    Ili obrnuto.
  • Samurai
    103
    pa ne nego..nije mi jasno i sad kad je bila konferencija oko tekme s Osijekom i Petkovićevog potpisa.
    Čovjek kaže fokus je na mladima na našoj školi..a frajer gomila strance..
    Uvijek smo i budemo živjeli i mi i repka od domaćih dečkiju..ne kažem da ovi ne vrijede..Al činjenica je da ćeš našeg baturinu prodat za 20+ a hoćeš li bilokojeg stranca prodat barem za 5..upitno
    Plus predstavljat će hrvatsku dugi niz godina..
    Jbg ne tako davno neko je to znao forsat na svoj način..
  • Jurki
    11.6k
    nemres nakrcati roster sa klincima.
    Imali smo to vec jedanput i bil je teski debakl. Tad nisu bili ni klinci vec u21 reprezentativci.. jedna "svijetla" crtica Dinamove povijesti zvana liga za bedaka.
    Mozes forsirati 2-3 klinca i to je to... ostali jbg.. a to budu najvjerojatnije Pavic, Vrba i Mikic.. ostali ili juniorska momcad ili posudba.

    Inace Oliveras je top posel.. posudba na cistu placu (ak je istina 50 k godisnje je sitnis).. ak ne dobar dobije jednosmjernu kartu za Rim.. a ak bu dobar za 1,5 mil eura dobijes beka sa jebackim prodajnim potencijalom.. tim transferom mozemo izgubiti jako malo.. a dobiti jako puno.
    Zamisli kolko bi reputacija Dinamu skocila da jos jednog Španjolca lansiramo u orbitu...
    postali bi jos pozeljnija destinacija mladim nogometasima.
    a da ga jebes je skolovan nogometas jer je presel Barcinu skolu..

    A kaj se nase repke tice.. nek se savez jebe.. jer su ugasili druge momcadi.. Dinamo mora gledati prvenstveno sebe i nikoga drugoga.

    Jbg ne tako davno neko je to znao forsat na svoj način.Samurai

    Ta spodoba je forsirala na svoj nacin da si napuni đepove.. jebo mu ja mater narkomansku.. i bolio ga je kurac za rezultate kluba... 20 godina sramocenja u Europi
  • Samurai
    103
    Slažem se..
  • Blue Label
    3


    Meni je smiješnija logika da netko misli da je Ogiwara bolji defanzivno od Ristovskog.

    100 put se piše jedno te isto bez iti jednog argumenta kako i što donosi koja opcija.
    Za neke bitne europske utakmice stavit Ogija bi bilo pogubno, garantiram da bi postao target za izolacije zbog slabijih duela/pozicioniranja/držanja linije itd.
    I te njegove mane bi se mogle kompezirat sustavom/def strukturom, ali to je za neku širu priču...

    Sorry za off topic
  • Nino Bule
    13.4k
    .uzima mjesto na treningu i u rosteru našim mladim igračima..čimSamurai

    Nas jedini lijevi bek koji je potencijal za nesto je sepic koji se vratio s teske ozljede
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions