• Orc123
    7.8k
    inace toliko smo platili Perkovica, Bulata, Spikica, Kastratija, cisto za usporedbu.....ove skuplje bolje i ne spominjati ala Atienwen, Sutalo, Bockaj.....zasluzuje podrsku, mir i vrijeme jer su ga potonji dobili i previse....
  • austrijanac
    4k

    Ma joj stari, ja se slažem sa svim time.

    Samo nikad se nemoj uspoređivat s prošlim ili bivšim, jer to nebi želio ni da ti žena radi, kamoli najdraži klub na Svijetu. Prošlost je prošlost s razlogom


    Imat će oni mir i podršku, samo nek se i kritike (utemeljene/usmjerene) prihvate, bez etiketiranja.

    A prošlost zaboravite, ako ćemo se uspoređivat s njima, onda nam je granica preniska.
  • Captain America
    17.6k
    Može proć tvoj upis da nisi spomenuo Lesičkog i Medu.Noel

    Isključivo sam ih spomenuo jer su bili protiv dovođenja njih dvojice i jer su zbog toga bili uzeti na zub od strane navijača.

    Kako god bilo Kaneko i Mihaličenko nisu pojačanja za Dinamo.Noel

    Tu se slažemo. Ne ponovilo se.

    Kao ni Boško Šutalo i Marko Bulat.Noel

    Obojica su imali teške ozljede noge. Šutalo nas je kao stoper u paru s Perićem uveo u LP 2022. Da nije bilo nesretnog Šubićevca, siguran sam da bi se o Bošku drugačije pričalo od strane navijača Dinama.

    Kaneko je imao ogroman utjecaj na osvajanje naslovaOrc123

    Ne bi baš rekao ogroman utjecaj. Ogroman utjecaj su imali Neva, Theo, Mišić, Baturina i Petko.

    ne sumnjam da bi i Mika bio od koristi da nije ispao zrtveno janje.Orc123

    Zanima me samo kako je prošao Smodeka i njegov pregled. Ima slične probleme s hrskavicom kakve ima i Drmić. Sjeti se riječi velikog Jana Lecjaksa. Ako nisi tehnički potkovan bek uz dobro čitanje igre, nemaš što tražiti u Dinamu. Zato su RPG i Rile uspjeli u Dinamu, a Iranac, Mihajličenko, Moubandje, Štefulj i Čabraja nisu.

    Potpisujem da Cordoba ima slicnu 1. Sezonu ko KanekoOrc123

    Očekujem nešto slično.

    Gdje je problem s Oliverasom? Decko ne moze ispasti losa akvizicija doslovno! Možemo izgubiti max 100tis eura place! Moze ispast top pojacanje jer potencijala mu ne nedostaje.Orc123

    Ne znam gdje si ti vidio da imam problem s njim. Zanimljiv igrač, ali je neke uhvatila euforija kao da smo doveli Pongračića, a ne talentiranog igrača iz druge momčadi Rome čije kvalitete su vidjeli jedino u YT kompilaciji.

    Ovdje bi bi bio samo prinova i nakon par nerezonskih suteva bi završio ja klupi i gledao spikica na desnom krilu.Ludovic IX

    I tu dolazimo do Marićeve najbolje izjave koju je dao kao SD i što bi na ovoj temi trebalo pinnati kao post. Iz istog razloga sam i ja napisao post iznad. Dinamo je takva anomalija u svijetu nogometa da je jako teško dovesti igrača, a pogotovo mladog igrača koji će odmah upasti u prvih 11 i biti značajan kotačić. Nemaš ni blizu love kao konkurencija, a rezultati su fenomenalni. RPG, Rile, Petko, Orša, Theo i možda Lauritsen i Dilaver su jedini igrači unazad 6 godina koji su odmah po dolasku pokazali da su istinska pojačanja i nositelji igre.
  • rioda
    4.8k
    Ako je istina da Oliveras ima godišnje oko 50 tisuća eura, mislim da nam nikad u povijesti nije došao veći potencijal za manji rizik. Ako se i dokaže, milijun i pol eura za otkup nije puno za poziciju lijevog beka
  • Eduardo
    19.9k
    Ako nisi tehnički potkovan bek uz dobro čitanje igre, nemaš što tražiti u Dinamu. Zato su RPG i Rile uspjeli u Dinamu, a Iranac, Mihajličenko, Moubandje, Štefulj i Čabraja nisu.Captain America

    Ok, Moharrami možda nikada nije bio prvi izbor na svojoj poziciji, ali tu je već 5+ godina. Ima više od 130 nastupa pa nije baš najzahvalnije reći da nije uspio. U biti, sigurno ne spada u istu skupinu sa Štefuljem i ekipom. Ovi nabrojani valjda zajedno nemaju trećinu njegovih nastupa.
  • Veljko
    68
    Kolko ja poznam naše taj oliveras stvarno mora bit bombetina da bi ga kupili za 1,5 …. Nismo kaneka uzeli za 1,1 a baš smo trebali (trebamo) desno krilo..A kaneko nije ni bio bas toliko loš, al eto, nije bomba bio … A opet bi bilo super da ovaj Juan Manuel Armando Cordoba nešto pokaze, mozda ce imat vise scoringa od kaneka - tesko, ali bumo vidli
  • Izet Hajrović
    2k
    nije to isto, Oliveras je mlad i veliki potencijal, ako nešto pokaže lakše će se prodati. Kaneko je igrač od 26 godina, potencijalna zarada nikakva, a igrački bi bio u rangu Špikića, a nama treba baš pojačanje na tom desnom krilu. Zašto bi davao 1.1 mil. za rezervu kad već tu imaš Špikića, a pokrivat će to i mladi Stojković i Kačavenda.
  • sebenico
    552
    Lijepo je da se dovelo/dovode igrači na deficitarnim pozicijama - Cordoba i Oliveras, ali ne treba ovdje upadati u euforiju kao da smo doveli ne znam koga. To su igrači koje nitko do nas tu nije gledao i ne znam na temelju čega se daju ocjene da su pojačanja. O njima ćemo nekakav sud moći dati nakon dva-tri mjeseca, a definitivan tek nakon cijele sezone.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Moj problem s Oliveirasom je taj da nisam siguran da se radi o boljem igraču od Ogiware, a Ogiwara svejedno ne igra.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ogiwaru već imaš tu i znaš kakav je i šta može dati. Jasna je i otkupna klauzula. Ne vidim razlog da se ne proba sa mlađim igračem kad je trošak skoro pa nikakav. Ako prođe, dobio si za milijun i pol dobrog igrača, ako ne, vratiš ga na ljeto i nikome ništa.

    Da je Oliveras veći potencijal je mislim jasno svima.
  • Crni86
    3.5k
    razlika je samo sto olivares ima mnogo vise prostora za napredak nego ogi plus ima mnogo bolji temelj kroz espanyol, barcu i romu. Tehnicki je isto tako puno bolji. Olivares voli ulaziti mnogo u sredinu, a zaninljivo je da smo isto vidjeli od RPG-a protiv Istre dok je bio lijevi bek.

    Meni bi olivares za prvu godinu idealno bio rotacijaki lijevi bek i da uz sebe ima nekog poput ktca na lijevom beku tko bi ga odgoijo u ovih godinu dana posudbe. Decko je realno bez pravih seniorskih nastupa i da se ne lazemo zelen je. Potencijal je, ali pojacanje ce mozda biti za godinu dana.
  • IvanS
    161
    Meni bi olivares za prvu godinu idealno bio rotacijaki lijevi bek i da uz sebe ima nekog poput ktca na lijevom beku tko bi ga odgoijo u ovih godinu dana posudbe. Decko je realno bez pravih seniorskih nastupa i da se ne lazemo zelen je. Potencijal je, ali pojacanje ce mozda biti za godinu dana.Crni86

    Zelen je i Lamine Yamal... Nico Williams također. Gavi, Pedri i sl.

    Formula je jednostavna, treba dati priliku. Tad će se pokazati. Ili neće.

    Da Sučić nije dobio priliku ne bismo znali i vidjeli koliko može.
    Sad su tu i Mikić i Pavić, a recept je također jednostavan. Daj im priliku.

    Jedva čekam svaku sljedeću utakmicu.
  • Crni86
    3.5k
    volio bi vidjet da krene u prvih 11 u nekoj bitnoj tekmi u LP ili derbiju HNL-a pa da preko njegove strane padne gol pa sta bi se sve pisalo.

    Mi smo puno intenzivniji u komentiranju od ostalih naroda.

    Sve koje si nabrojao su elitni talenti, ovaj decko to ocito nije jer bi vec dobio negdje priliku do svoje 20. godine. Barcini rezultati su u nazad zadnjih 2,3 godine isto tako odlicni u odnosu na ono sta su navikli. Nisu imali prebijene lipe i morali su forsat svoje klince na uštrb rezultata. A ne znam koji to imperativ rezultata ima bilbao?

    Treba razvijat mlade igrace, ali ne pod cijenu rezultata jer je nama HNL najprimarniji cilj. A na kraju i dobar rezultat u europi koji nam osigurava velika financijska sredstva. Nismo vise izlog i tudi bankomat. Razvijanje talenata da, ali ne pod svaku cijenu.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Potencijal je neosporan, ono na što ja ciljam je da ne bi doveli još jednog beka, a Jakir nastavi sa Pjerom na toj poziciji.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Jasno. Ja se nadam da će to raditi ako već mora samo u onim najtežim utakmicama, a ne u svakoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions