• Tom Hanks
    3k
    Prošli bez postignutog gola u zadnjoj rundi,u finalu si to ne možemo priuštiti ako rezultat bude isti ili na gol razlike
  • Noel
    5.9k
    Tucak. Želim da se čovjeka nakon nedjelje pamti kao jednog od najvećih Hrvata u povijesti. Ne samo sporta nego općenito. Zbog svega što je napravio za Hrvatsku. Velik čovjek. Velik.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ivica Tucak, kakva velicinaskener

    Prije par godina sam sjedio kraj njega na letu iz Madrida za Zagreb. Ne samo što je ljudina i stručnjak nego je baš jednostavan i normalan lik.
  • miro
    4.4k
    naravno da nemaju
  • M94
    1.2k
    Zasto Kharkov nije nikako u bazenuPetar86

    Imao je 3 osobne.

    Svaka čast Tucku i igračima.
    Bijač legenda.

    Ajmo to Olimpijsko zlato uzet još, bila bi grehota izgubit u finalu od nikad slabije Srbije.

    Tucak. Želim da se čovjeka nakon nedjelje pamti kao jednog od najvećih Hrvata u povijesti. Ne samo sporta nego općenito. Zbog svega što je napravio za Hrvatsku. Velik čovjek. Velik.Noel

    Vrhunski posao radi, uz to bila smjena generacija, ostao bez najboljeg igrača na svijetu Sukna koji bi dan danas igrao da nije bilo bolesti.
    Bilo je i nekih loših rezultata, visjelo mu je mjesto izbornika, ali evo ga i dalje tu, uzeo je 3 medalje u jednoj godini na 3 velika natjecanja i smiješi se ona najveća i najsjajnija sa OI.
  • Keyser Soze
    10k
    Da su Srbi izbacili Amere to bi bilo ogromno postignuće, doslovno bi pobijedili nepobjedive, cijeli svijet bi pričao o tome. Ne kažem da je usporedivo sa SP u nogometu, ali je itekako veliko uspjeh.
  • Logistika
    1.3k
    Jesu bokscki mecevi onog Imane Khalif bili u ponudi na kladionici?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Kao i mi na SP u nogometu. Mislim da smo jedina ekipa ikad koja je tako proslavila poraz u finalu nekog natjecanja.Keyser Soze

    Ne postoji sport koji kod ljudi izaziva toliku reakciju i osjećaje poput nogometa, ali ono... ni blizu. SP u nogometu je najkultnije i najveće natjecanje u tom sportu.

    U finalu SP u nogometu je igralo svega 13 reprezentacija! U moderno vrijeme, samo najveće nogometne sile i hrvatska. Znači, osim nas... nitko nije imao ni prilike slaviti takvo što, a da već nisu osvajali najveće trofeje i/ili bili tamo.

    Međutim, druge reprezentacije slave i manje stvari, recimo costa rica ispadanje u 1/4 finalu.

    https://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2685575/amp/Costa-Rica-World-Cup-squad-arrive-home-heroes-welcome-reaching-quarter-final.html
  • Eduardo
    19.9k
    @ksapi ima li istine u ovome što Kljajić priča da Sigurdsson nije s momčadi spavao u olimpijskom hotelu, nego je bio smješten u nekom hotelu? Dodaje i da je Dagur na pripremama odradio dvadesetak treninga, a trebao je minimalno 60.

    Ispljuvao je sve redom od Sigurdssona kojeg je nazvao ribarom do Mihića, Načinovića, Grahovca i Šipića... Kaže, imali smo tri pivota, a da svu trojicu spojiš u jednog, opet nemaš kvalitetnog igrača.
  • Mozart4
    131
    Nije to uopće rijetka pojava da stožer spava van olimpijskog sela, baš iz razloga da bi imali više mira za pripremu utakmica.

    Vezano za Kljajića, izrazito odvratan intervu, a posebno kad uzmemo u obzir koga je to Kljajić junior trenirao, a koga Dagur.

    Dok je Dagur osvajao medalje s Fuchse Berlinom i Njemačkom, a zatim stvorio japansku reprezentaciju, Kljajić junior trenirao je u 2 navrata Rk Zagreb te reprezentaciju Saudijske Arabije. Toliko o ribarima....

    Dagura treba pustiti da radi i da stvori novu generaciju hrvatskih rukometaša, a koji će moći pratiti zahtjeve modernog rukometa. On znanja i trenerskog iskustva ima neupitno više od svih index stručnjaka ala Kljajić junior, Goluža, Vujović, a koje nitko sjevernije od Zagreba niti ne pomišlja angažirati za trenera.
  • Dzoni
    616
    Nema koga Kljajić nije ispljuvao od naših izbornika, a sam nikakvog značajnog rezultata iza sebe nema
  • Eduardo
    19.9k
    Nije to uopće rijetka pojava da stožer spava van olimpijskog sela, baš iz razloga da bi imali više mira za pripremu utakmica.Mozart4

    Baš zbog toga i pitam jer me zanima je li to baš tolika anomalija pa da zbog toga treba udarati ovako nisko kako Kljajić udara. U pravu si, intervju je baš odvratan. U potpunosti odiše zlobom i ljubomorom i pakosti.
  • Infinity
    16.3k
    Bili su, ali nije isplativo. Uplatis euro, dignes 90 centi nakon poreza.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jel realno ovo što njemačka igra?
    Mislim da bi ja imao veći šut za 2 od 26%, strašno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.