• scooniepenn
    3.3k

    Vidjet cemo za koliko ce otici, poprilicno sam siguran da za vise od 30 nece. Meni jedini kriterij za cijene mogu biti izlazni transferi, a njihovi su takvi kakve sam naveo, ni veci ni manji. Slobodno usporedi trenutne cijene igraca Feyenoorda i rekordne izlazne transfere pa ce ti sve biti jasno. Ivanusec je objektivno odigrao vrlo prosjecnu sezonu, za reprezentaciju prakticki nista posebno od odlaska nije dao, rezerva je i vrijednost mu je 12. Bas bih volio vidjeti kome bi ga trenutno za te pare mogli prodati. Bijlow je, slazemo se, puno zesca nebuloza. Fun fact je usporedba vrijednosti momcadi Porta, koja je 326 milja. Portovi transferi i njihovi su iz drugih dimenzija, kao i rezultati, a i liga portugalska je jaca. Ovo je jos jedna potvrda onoga o cemu pisem.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ovo što se Srbima događja u europskim kupovina, dog9dilo bi se vjerojatno i nama da nam se poklope sad rezulteti i prodjemo sa sva 4 kluba u ECL i skupimo 11-12 bodova za koeficijent i odemo na 13-14 mjesto.

    Možda baš ne što i njima jer imati 0 pobjeda u preko 30 utakmica , to već je jako teško ponoviti..
  • Dzoni
    616
    Imaju cak jednu, Partizan protiv vrlo mocnog Sabaha, ali svakako katastrofalno los ucinak. Cak i crnogorci imaju bolji ucinak od njih u zadnje vrijeme
  • dd29
    536
    Kakve transfere Eintracht radi, prodali Williana Pacha nakon jedne sezone u PSG za 40 milijuna eura plus 5 bonusa, kupili ga prošle godine za 13. Prošlo ljeto prodali Kolo Muanija isto u PSG za 95 milijuna, uzeli ga besplatno godinu ranije.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Spanjolska nakon osvajanja eura, pa i onog u-19, vodi 3:1 nakon pola sata u finalu olimpijskog turnira. Steta da su lani izgubili od engleza na u-21 prvenstvu.
  • Eduardo
    20k
    Evo za one koji nisu vidjeli gol koji je AEK primio u Konferencijskoj ligi. Tu se doslovno radi o golu koji je postignut "s gola na gol". Golman je izbio loptu s nekih osam metara od svog gola i zabio na drugu stranu.

    04:00
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pričo mi stari da je primio takav gol.. sve su mu jebali po spisku jer su zgubili zbog tog gola. Inače kao kadet, dobio poziv u dinamovu školu još tamo 67-e ali ga majstor kod kojeg je bio na zanatu nije pustio na treninge i propala karijera. Ostalo na Moslavcu iz Popovace.
  • Eduardo
    20k
    Sanchez se vratio u Udine za koje je igrao još protiv dinama, tamo 2008. Imali su tad baš zanimljivih igrača kao što su Handanovič, Gokhan Inler, Quagliarella, Di Natale...


    dobra priča za neki lokalni podcast :smile:
  • vjeko1701
    8k
    Bome mi nije bilo mrsko pogledati ovaj sažetak...
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nakon što im je prvi golman otišao u Qarabag, iz Adane Demirspor su odlučili na gol staviti 15-godišnjeg Deniza Donmezera. Maloprije mu je zabio 23 godine stariji Edin Džeko.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Canadi dobio otkaz nakon 3 utakmice na klupi veleza :lol:
  • Dzoni
    616
    Profesionalni klaun Čanadi, prvo zeznuo Šibenik pa onda i Velež
  • Hnlovac
    1k
    Viniciusu Junioru ponuđena 1 milijarda eura za 5godišnji ugovor sa Al Ahylijem.

    550 000 eura dnevno

    Strašno
  • xavier
    12k


    To je samo ugovor, ali trebalo bi i odštetu platiti :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.