• Maximo
    490


    Ovo zvuči top...
  • Omake
    2.5k
    ako nije Cordoba propao onda stvarno ne vidim što bi moglo propast. Da mi Marić početkom petog stoljeća kaže da Rimsko Carstvo neće propast povjerovao bih mu.
  • Orc123
    7.8k
    Bas citam, nisu ljudi sretni sto odlazi vec su stajalista da je zelio otici i da je bio glavom van kluba....tak da....mnogi racunaju da ce biti kandidat za reprezentativni dres....
  • Ruzaa
    31
    Super za Oliverasa. Jedina stvar je što su i on i Ogi oboje ofenzivni bekovi, malo slabiji u defenzivi. Vjerojatno će u jačim utakmicama opet RPG igrat lijevo..
  • Maximo
    490


    Pa po ovom kak sad jakir igra, zvuči koda bi se mogli zahvalit ogiju na zimu..
  • Veljko
    68
    pa to sam malo prije reko
  • Ruzaa
    31

    I meni se čini. Bez da dobije pravu priliku. Al živi bili pa vidjeli.
  • Marquis Manners
    53
    Ovaj PR doslovno sam šokiran. Bez Pašalića, Miereza,Šunjića, Oršića, Mora...jedino Pjaca. Vidite da možemo i bez osrednjih hnl igrača?
    Još jedan Afrikanac za napad, riješiti se Špikića i PR je čisto savršenstvo.
    Samo da Jaikr prestane gurati Ristovskog.

    Sve pohvale Mariću, dosta je raznih Štefulja i Jurića.

    Kulenoviću isto ne vjerujem i prvi gol proziv Istre je išlo ravno u vratara, treba nam napadač još. Kulenović može za ekipe protiv kojih radimo 10+ prilika. Protiv ozbiljnih momčadi on ne smije dobiti minutažu.
  • Peškaman
    4.2k
    Plaću Dinamo pokriva dok je na posudbi,je li zna tko kolika mu je godišnja plaća?
    Opcija otkupa 1,5mil€ ekstra ako se pokaže.
  • Paggini
    19.5k
    Najveće pojačanje ovog prijelaznog roka je što nismo za Pašalića iskeširali 4 milijuna eura :cool:
  • OsamŠest
    3.3k
    Plaću Dinamo pokriva dok je na posudbi,je li zna tko kolika mu je godišnja plaća?
    Opcija otkupa 1,5mil€ ekstra ako se pokaže.
    Peškaman

    Prošle godine je tamo imao nešto ispod 42k eura godišnje.
  • Omake
    2.5k
    nema na Capology. Neka slična talijanska stranica kaže 50k godišnje.
  • Orc123
    7.8k
    sad se opet iznova i iznova vidi u Europi kolko su nasi hnl igraci van dinama precijenjeni. Doci ce kraj i ovim nebuloznim ciframa.....
  • Orc123
    7.8k
    mali rizik a potencijalno top bek ....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions