• Zagi
    7.6k
    Rečenica koju si izdvojio nije išla tebe. Da je , vjeruj mi da bi te tagirao, a ne ti mućki i poskrivečki išao nešto poručivati.

    S onom temom sam završio. Mislim da sam bio jasan u obrazloženju što i kako sam mislio.

    Al' ajde, da ne bude još jedan post ni o čemu.
    HNL je liga u kojoj igra dinamo i to ju čini našom i najboljom. Koliko je ona uistinu jaka, nije mi previše bitno. Slaba je korelacija između snage lige i snage dinama.
    Nas pogone europska natjecanja i konkurencija na treningu.

    Paše nam da jednom tjednom imamo malo jači, a ipak kompetitivni trening na kojem možemo nešto isprobavati i etablirati klince.
    Jaka liga bi donijela malo više TV prava ali i veću financijsku nesigurnost (mogućnost da izgubiš plasman u LP kvalifikacije), a klince nebi mogao gurati.

    Jedino bi tu računicu promijenio plasman iznad 15. mjesta UEFA ljestvice i direktan plasman u ligu pravaka. A do toga ima jahanja.
  • čovjekjogurt
    617
    Boto je u Osijek doveo Emina Hasića, rezervu četrnaestoplasiranog kluba švedske lige.
  • Daliban
    1.6k
    Njega je izgleda Coppitelli trenirao u Italiji, vidjet ćemo valja li čemu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Iako je jučer ostatak "velike četvorke" HNL-a odigrao loše, i dalje smo među tri države čiji predstavnici još uvijek nisu poraženi u euro natjecanjima :grin:
    A jučer smo prestigli Ukrajinu na 19. mjestu UEFA ljestvice...
    Sada je red na nama da uđemo u LP i kao uvijek povučemo HR koeficijent :cool:
  • Eduardo
    20k
    Drosina spremna za nove izazove.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kaj nije to malo prerano da se počne igrati na novom travnjaku. Ak je ova slika od prekjučer.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koliko sam ja shvatio, novinar nagađa da bi Hajduk mogao poslati ponudu za Moru.
  • Peškaman
    4.2k
    Moro je sam rekao u podcastu (Inkubator) da još uvijek ne razmišlja o povratku u Hrvatsku i da se želi dokazati vani i ući u reprezentaciju.
  • wolfgang14
    1.4k
    Malenica na presici, mislim da ga možemo očekivat u nedjelju umjesto Čavline, što je i logično

    btw jel iko gleda ove presice :lol: i Osijek ima svog tonija bilića, napao trenera opet da je lagao oko miereza

  • Hnlovac
    1k
    Šibenik na 1900+ prodanih karata protiv Slavena 2 sata do početka tekme :clap: :clap: :clap:
  • Blueshadow86
    1.6k
    Pohvale za tog novinara na prva 2 pitanja koja su išla " u glavu", to volim. Naravno, konkretni odgovori su izostali.
    Sve u svemu, mučna presica s ovim prevođenjem s hrvatski na talijanski, a zatim i obrnuto. Traje vječno, a na kraju se ništa konkretno ni ne kaže.
  • wolfgang14
    1.4k
    Sve u svemu, mučna presica s ovim prevođenjem s hrvatski na talijanski, a zatim i obrnuto. Traje vječno, a na kraju se ništa konkretno ni ne kaže.Blueshadow86

    slažem se da, užasno je za gledat
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Šibenik- Belupo drugoligaška razina nogometa, na treceligaskom terenu
  • don
    5.6k
    Šibenik- Belupo drugoligaška razina nogometaMiro Vugrinec

    odlična procjena nogometa nakon 4 minute i 34 sekunde igre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.