• Zagi
    7.6k
    DZG-24-25-9-8.png
    Ako ne računamo Maura, Špiku, Perića i Mohu, to je 22 + 3 igrača. To i nije baš puno.
    Sam Jakir je prije primema rekao da bi volio 26-27 igrača + golmani.
    Par ozljeda i otvaraju se poprilične rupe na nekim pozicijama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao prvo držite se teme, a kao drugo ne prozivajte jedni druge konstantno.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ma je, borimo se da ne prodamo niti jednog ključnom igrača i onda ćemo opet gomilat desna krila a imaš 4 igrača koji to mogu igrat.

    @veljko, imaš ti par milja da poklonis dinamu kad se voliš razbacivati njima
  • Orc123
    7.8k
    da, hoxha je trenutno najbolje nase krilo....tj. u najboljoj formi....
  • Heisenberg1986
    195
    Dinamo će dovesti još jednog napadača i lijevog beka i to je apsolutno dovoljno. Ne treba nikakvo desno krilo dovodit osim cordobe jer trebaju i stojkovic i kacavenda minute, a i pjaca će dijelom igrati lijevo dijelom desno. Apsolutno smo dobro pokriveni na svim pozicijama kad odrade plan do kraja.
    Cordoba je doveden da ovdje raste i igra prvu nakon prilagodbe, ne da bude backup od 2 milijuna eura. Ne kužim otkud takva zaludjenost da ćemo mi kupovati zamjenu za 2 milijuna eura.

    Najvažnije je da udjemo u ligu prvaka i tako riješimo budžet ove godine da ne mora biti odlazaka i tamo se posteno potucemo za ulazak u 24 i za koeficijent.

    Do sljedeće godine uigrati i zamjenu za baturinu, nadam se stojketu zdravom i opet s jakom momčadi napasti LP nakon prodaje batija, možda i sucica.
  • Nizozemac
    0
    Pozdrav
    Jel se zna kaj o transferu Jana Oliverasa u Dinamo
  • Bosskovitz
    11.7k
    Tako je, platili smo 2 mil. za backup...mokoxax468

    Platili smo 2 milijuna za talentiranog 20-godišnjaka za kojeg je struka procijenila da će u nekom vremenskom periodu biti pojačanje za Dinamo na desnom krilu. Mislim da nitko ne očekuje da igrač koji je prvi put došao u Europu postane prevaga za Ligu prvaka tjedan dana nakon slijetanja, ali kamo sreće da tako bude.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Oršić nije tema i ne spamajte više. Ovo je opomena svima.
  • mokoxax468
    698
    Ne tvrdim ni ja da će biti instant pojačanje i naravno da će mu trebati proces prilagodbe od dva-tri mjeseca. Ali nije Dinamo klub iz lige petice da plati par milijuna za igrača pa "ako prođe prođe", vjerujem da ekipa od njega ima velika očekivanja i sumnjam da će dovoditi još jedan "svemirski brod" na toj poziciji radi toga. To će biti ili već postojeći igrači (Špikić) ili netko s druge pozicije tko će to pokrivati dok ovaj ne dođe na optimalnu temperaturu startera (bio to Pjaca, Stojke, Kačavenda).
  • Bosskovitz
    11.7k
    vjerujem da ekipa od njega ima velika očekivanja i sumnjam da će dovoditi još jedan "svemirski brod" na toj poziciji radi toga.mokoxax468

    Definitivno. Ne znam uopće čemu nepotrebno izmišljanje tople vode, ako je doslovno predsjednik kluba prije dva dana rekao "Cordoba, centarhalf i lijevi bek", onda će biti Cordoba, centarhalf i lijevi bek, a ne još jedno desno krilo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Petko potpisao novi ugovor!
  • don
    5.6k
    ako je doslovno predsjednik kluba prije dva dana rekao "Cordoba, centarhalf i lijevi bek", onda će biti Cordoba, centarhalf i lijevi bek, a ne još jedno desno krilo.Bosskovitz

    zar mislite da predsjednik kluba javno iznosi sve planove..
  • FrodoJePurger
    96
    Bruno petković produljio ugovor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions